shahinbufaluo

خطای دیتا بیس در هاست

15 پست در این موضوع

سلام دوستان من قالبم رو در هاستم آپلود کردم و آن زیپ هم کردم حالا وقتی میرم تو سایت این خطا رو میاره Database connection error (2): Could not connect to MySQL.

راستی تو انجمن هم گشتم چند تاموضوع تو همین راستا بود ولی مشکلم رو حل نکرد

اطلاعات اضافی: من اول تو لوکال هاست نصب کردم و روی mysgl قرار دادم نام کاربر root است پسورد هم ندادم

میگن از root است که هاست ها اونو حذف می کنن من چطور میتونم درستش کنم ؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام و عرض ادب

بعد از انتقال سایت از لوکال هاست به اینترنت باید ابتدا یک دیتابیس ایجاد کنید و سپس یگ کاربر

بعد از آن نیز باید به کاربر دسترسی جهت اعمال مدیریت بر روی دیتابیس رو بدهید

و در نهایت فایل configuration.php را ویرایش کنید

فقط نکته ای که باید در نظر داشته باشید در ابتدای نام دیتابیس و کاربر یک عبارت اضافه که همان نام هاستتان هستش نیز قرار می گیرد

مثلا اگر نام هاست شما test باشد به این صورت می شود

test_db

test_user

در ضمن در فایل configuration.php باید مسیر tmp و logs رو هم ویرایش و تصحیح کنید

اگر خواستید مشخصات هاست رو از طریق پیام خصوصی ارسال کنید تا بررسی کنم

مشکل همونی هست که کمیل گفت. ممکنه جایی اشتباه کرده باشید. با دقت انجام بدید مشکلتون حل میشه.

به یوزر و پسوورد و نام دیتابیس دقت کنید

آقا همشونو زدم الان این خطارو میده

Table 'basir.k4k9y_session' doesn't exist SQL=INSERT INTO `k4k9y_session` (`session_id`, `client_id`, `time`) VALUES ('o47ijaoir9g55kmpad3mupkgg0', 0, '1399483895')

آقا من از طریق php my admin دیتابس رفتم داخل ولی خالیه خالیه هیچی نشون نمیده از کجا محتویاتش رو پاک کنم

خب شما اصلا دیتابیس را انتقال ندادید. از دیتابیس توی لوکال خروجی بگیرید و بهدش توی هاست وارد کنید.

آموزش آموزش کامل انتقال سایت جوملا از لوکال هاست به هاست اصلی یا هاست آنلاین سرور + تصویر

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری