vahida368

مشکل در نصب بسته نصبی

12 پست در این موضوع

سلام و خسته نباشید

من بسته نصبی قالب طلوع ( JM Arise ) رایگان را دادم یکی برام تغییر داد و مجموعه مطالب قالب قبلی را به این بسته نصبی اضافه کرد

بعد از نصب بسته سایت به درستی نمایش داده نمیشه و انگار قالب سایت نیست و فقط متن مطالب هست

قسمت مدیریت هم صفحه سفید میاد

لطفا کمک کنید

http://www.havadaran.info

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

تو دحو هیچی نمایش داده نمیشه . این قالب کار فارسی سازیش بر عهده شرکت *****.ir فکر میکنم بودش . شما راحت در سایتشون ثبت نام کنید و به پشتیبانی تیکت بزنید راهنمایتون میکنن .

قالب رایگان که پشتیبانی نداره :) شما فایل کانفیگ رو یک کپی نگه دارید . بسته نصبی سالم رو روی همین اکسترکت کنید . پوشه installation رو دستی حذف کنید ، فایل کانفیگ رو کپی کنید سر جاش تا سایتتون مثل اولش بیاد بالا . تغییرات رو مرحله به مرحله اعمال کنید تا به خواستتون برسید . محتوی هم از بین نمیره :)

قالب رایگان که پشتیبانی نداره :) شما فایل کانفیگ رو یک کپی نگه دارید . بسته نصبی سالم رو روی همین اکسترکت کنید . پوشه installation رو دستی حذف کنید ، فایل کانفیگ رو کپی کنید سر جاش تا سایتتون مثل اولش بیاد بالا . تغییرات رو مرحله به مرحله اعمال کنید تا به خواستتون برسید . محتوی هم از بین نمیره :)

با اینکار مطالب + مجموعه ها + منوها + پوشه تصاویر مشکلی براش پیش نمیاد؟

میخوام درست مثل صفحه زیر بشه با این تفاوت که مطالب من توش باشه

http://www.*****.ir/demo/?theme=arise

به جای ***** بنویسید : j o o m i

سایت من :

http://www.havadaran.info/

یکی بسته نصبی را برام تغییر داد ولی ماژولها و کلا ظاهر سایت مثل نمونه نشد :bala:

کسی میتونه کمکم کنه دسترسی بدم؟

آقا Vahid Taheri میتونید کمک کنید ( نامه بهتون زدم )

لطفا هرچه سریعتر یکی کمکم کنه gift

وقتی شرکتی به صورت اختصاصی کار طراحی و فارسی سازی قالبهایی انجام میده و در این بین به صورت رایگان تعدادی قالب به اشتراک میزاره ، مطمئنن حواس هستش که با پشتیبانی این قالبهای رایگان مشتری خودش رو هم جمع میکنه . من سایت j o o m i.ir خوب میشناسم و قالب رایگن هم نصب کردم و ازشون کمک خواستم و کمک هم کردن دوست من .

موضوع بعدی : در هنگام نصب از شما در مرحله ای هنگام نصب ازتون " نصب اطلاعات نمونه " می خواد که فکر می کنم در اون قسمت درست گزینه رو انتخاب نمیکنید که اطلاعات نمونه مانند شکلها و افزونه هاش به درستی نصب بشه .

با تمام احترامی که برای این انجمن دارم اما بهترین راه رقابت ، رقابت سالم هستش ... خیلی بده آدم شرکتهایی که در برخی زمینه ها مشترک هستند و رقیب همدیگه از طریق فیلترینگ اسم باعث بشه اسم شرکت رقیب نمایش داده نشه ... هنوز متاسفانه کلا در امر فیلترینگ ما خیلی ضعیف داریم عمل میکنیم . چه کشوری و چه اشخاص حقیقی و حقوقی .

ویرایش شده در توسط m3hdi
اضافه کردن آیتم آخر جملاتم .!

نظر من را بخواهید به جای کار روی یک قالب مال سال 2011 شرکت joomlart بهتر نیست یک قالب 2014 را از این شرکت استفاده کنید ؟ (تکنولوژی وب در این 3-4 سال خیلی پیشرفت داشته)

در هر صورت به این سادگی نیست که با یک جابه جایی و اکسترکت سایتی مثل بسته نصبی ایجاد کنید (ماژول ها، پلاگین ها ، کامپوننت و.... همه ی اینها دیتابیس دارند)

راه دیگه اینکه بسته نصبی را نصب کنید و از افزونه های import , export کاربر و مطالب ، داده ها را به سایت جدید انتقال بدید. البته با حفظ url های قبلی که کاری زمان بر هم هست

با تمام احترامی که برای این انجمن دارم اما بهترین راه رقابت ، رقابت سالم هستش ... خیلی بده آدم شرکتهایی که در برخی زمینه ها مشترک هستند و رقیب همدیگه از طریق فیلترینگ اسم باعث بشه اسم شرکت رقیب نمایش داده نشه ... هنوز متاسفانه کلا در امر فیلترینگ ما خیلی ضعیف داریم عمل میکنیم . چه کشوری و چه اشخاص حقیقی و حقوقی .

دوست عزیز اصلا نقد این حرفها نیست. اینجا یه انجمن هست که داره بدون جانب داری از هیچ تیمی کار می کنه و با کسی هم مشکلی نداره. ولی برای کسی تبلیغ هم نمی کنه پس اگه فیلتری انجام شده برای همه ی تیم ها بوده نه تیم خاصی. توی یکی از تاپیک ها که دوستان توی انجمن زده بودن در مورد قالب های اون تیم صحبت شد و کاربرها در خواست داشتند این موضوع را علنی کنند ولی ما جلوی این موضوع را گرفتیم و این حق را برای اون تیم دونستیم که طبق قوانین خودشون هر جور که صلاح می دونند فعالیت کنند.

ما هم دنبال رقابت با کسی نیستیم. هر کسی به کار خودش مشغوله و رزومه هر تیم هم نمایانگر همه چیز هست.

در هر صورت این بسته نصبی را نصب کردم

ولی هسته جوملا 2.5.14 هست

چطور میتونم به 2.5.19 یا 2.5.20 ارتقا بدم؟

در مورد انتقال مطالب چون زیاد مطلب نداشتم شاید یه جا دیگه بکاب را آپلود کنم و مطالب را کپی کنم ( انگار چاره ای نیست ) :dadad4:

http://www.havadaran.info/

ویرایش شده در توسط vahida368

دوست عزیز اصلا نقد این حرفها نیست. اینجا یه انجمن هست که داره بدون جانب داری از هیچ تیمی کار می کنه و با کسی هم مشکلی نداره. ولی برای کسی تبلیغ هم نمی کنه پس اگه فیلتری انجام شده برای همه ی تیم ها بوده نه تیم خاصی. توی یکی از تاپیک ها که دوستان توی انجمن زده بودن در مورد قالب های اون تیم صحبت شد و کاربرها در خواست داشتند این موضوع را علنی کنند ولی ما جلوی این موضوع را گرفتیم و این حق را برای اون تیم دونستیم که طبق قوانین خودشون هر جور که صلاح می دونند فعالیت کنند.

ما هم دنبال رقابت با کسی نیستیم. هر کسی به کار خودش مشغوله و رزومه هر تیم هم نمایانگر همه چیز هست.

حرفت رو قبول دارم اما نقد من این هستش که این طرف که مشکل قالب داره بحثش نه تبلیغ و نه هیچ فقط برای رفع مشکل هستش . اما اون سایتی که وارد کرده هم قالبی بوده که از اون شرکت دانلود کرده ، اما اگر قرار بر فیلترینگ اسمی مبنی بر این نوع شرکتها باشه باید اسمهایی مثل " p30template " یا "joomlart" یا "Youtheme" و ... چرا فقط باید اسم *****.ir . اگر بعد از ارسال پست من سایتهای که ذکر شده بود هم فیلتر بود اسمش کاملا حرف رو قبول دارم اما خوب اگر اینطور نبود خوب دیگه تصمیم با خودت ...

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری