particular

پرداخت + دانلود ( فایل )

13 پست در این موضوع

به نام خدا

دوستان جوملایی سلام

من میخوام توی سایتم امکان دانلود مقالات ، پروژه ، و... قرار بدم . جستجو کردم که به چی نیاز دارم اما با انبوهی از مطالب روبرو شدم و باعث سردرگمی من شد .

خواسته ی من اینه که اول مطالب رو ببینند و اگر قصد خرید داشت به ازای پرداخت اینترنتی لینک دانلود براش فراهم بشه .

( لطفا افزونه هایی که معرفی می کنید همگی رایگان باشه . ممنون )

لطفا بفرمایید

1 به چه ابزاری نیازی دارم ؟

2 نحوه ی تنظیم کردن این ابزارها به چه صورت است ؟ ( مثلا اگه یه کامپوننت معرفی کردید و یه ماژول یا پلاگین بفرمایید اگر تنظیمات خاصی باید اعمال کنم به چه صورت است)

3 اگر یک فردی اومد و یک فایل رو خرید و امکان دانلود براش فراهم شد آیا نمی تونه همون لینک رو به نفر دوم بده تا اونم دانلود کنه ؟

4 برای واریز مبلغ به حسابم نیازه چه کاری انجام بدم ؟ ( من فقط یک حساب بانکی توی بانک ملی دارم آیا نیازه به بانک مراجعه و کار خاصی انجام بدم ؟ )

در آخر از همه ی دوستان کمال تشکر و قدردانی رو دارم

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

spam!

ببخشید که اسپم میدم اما با گذشت 24 ساعت هنوز پاسخی دریافت نکردم

بازم عذر میخوام

با سلام

بهترین گزینه برای فروش به ازای دانلود j2store می باشد هم پرداخت آنلاین و هم خود کامپوننت رایگانه

با سلام

بهترین گزینه برای فروش به ازای دانلود j2store می باشد هم پرداخت آنلاین و هم خود کامپوننت رایگانه

لینک دانلود توی سایت مرجع هست که اونم وقتی میخوام نصب کنم میگه مشکل داره

شما لینک دیگه ای داری ؟

ضمنا هم سایت جومینا و هم سایت افزونه ها این کامپوننت رو منتشر کرده

دوستان راهنمایی های مفیدی بود و من به ادامه ی راه امیدوار شدم .

اما لینکی که به من معرفی کردید رو تا مراحلی دنبال کردم . اگه یه نگاه کوچولو به این پست بندازید متوجه میشید که مزایا و معایبی داره این افزونه . اما خیلی از کاربرها رو درگیر مشکلاتی کرده

در کل خواستم بگم آیا راه ساده تر و بهتری سراغ دارید یا به همین تاپیک که گفتید مراجعه کنم؟

ممنونم

الان خود بنده از کامپوننت j2store استفاده میکنم واقعا ازش راضیم

الان خود بنده از کامپوننت j2store استفاده میکنم واقعا ازش راضیم

جستجو هایی انجام دادم اما لینک دانلودی که افزونه رو به صورت فارسی دانلود کنم ندیدم . شما لطف می فرمایید لینک بدید .

این لینک رو دیدم اما فکر کنم افزونه فارسی نیست ؟! درسته ؟

جستجو هایی انجام دادم اما لینک دانلودی که افزونه رو به صورت فارسی دانلود کنم ندیدم . شما لطف می فرمایید لینک بدید .

این لینک رو دیدم اما فکر کنم افزونه فارسی نیست ؟! درسته ؟

به اون درشتی نوشتم : "دانلود افزونه + فارسی ساز"

افزونه رو از خود سازنده میگیرید و فارسی ساز رو روش نصب میکنید.

البته فارسی ساز صرفا فارسی ساز بخش کاربری هست و زبان بخش مدیریت بسیار ساده هست.

به اون درشتی نوشتم : "دانلود افزونه + فارسی ساز"

افزونه رو از خود سازنده میگیرید و فارسی ساز رو روش نصب میکنید.

البته فارسی ساز صرفا فارسی ساز بخش کاربری هست و زبان بخش مدیریت بسیار ساده هست.

مشکلم دانلود توی سایت تولید کننده بود که برطرف شد . عذر میخوام ک مثل آماتور ها رفتار کردم . نسخه ی فارسی سازش هم دانلود و نصب کردم اما متاسفانه همچنان انگلیسی هست !!!

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری