user_joomla

باز شدن زیرمنو در جهت مخالف

7 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

سوالم این هست که چطور میتونم کاری کنم که وقتی منو باز میشه و بعد از اون زیرمنوها در جهت درست باز بشن؟؟

به عنوان مثال زیرمنوها به این جهت باز بشند >>>>>>>>

در صورتیکه برعکس باز میشن...

یه سوال درباره منو داشتم، مگامنو چی هست؟کاربردش چی هست؟؟؟

test.png

ویرایش شده در توسط user_joomla

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket

برای مشکل بر عکس بودن باید در فایل های css تغییرات بدین. افزونه firebug که برای موزیلا و کروم هست بهتون کمک میکنه. ( نتونستید آدرس سایتتون رو قرار بدین)

مگامنو ها معمولا امکاناتی دارند که از منوهای ساده قابل تفکیک هستند. امکاناتی مثل ، ظاهر ، چند ستونه بودن ، قرار دادن تصویر در زیرمنو و...

اما از مگامنوها بیشتر از چندستونه بودنشون استفاده میشه

ممنون

من firebug رو دارم.چطور میتونم استفاده کنم.آدرس رو خصوصی میفرستم.اینجا راهنمایی بفرمایید.

از این جهت که امور تبلیغاتی این سایت رو انجام میدم فرمودند در انجمن ها مطرح نکنم آدرسو.

ممنونم

اجازه بدید مهندس طاهری بررسی می کنند بهتون خبر میدن

مهندس طاهری عزیز من هم تاپیک مشبابهی مانند مشکل این دوستمون رو ایجاد کرده بودم و تا حدودی با css و Firebug آشنائی دارم و بیشتر مراحل راست چین کردن قالب رو هم با فایرباگ انجام داد»، منتها برای تغییر جهت منو به مشکل خوردم که ممنون میشم لطف کنید این سایت رو هم نگاهی بیاندازید.

لطف کنید نگاهی به شرکت بین المللی روناک بیاندازید. منوی محصولات رو نگاه کنید. زیرمجموعه های اول منوی محصولات به صورت طبیعی و بدون مشکل برای زبان فارسی باز میشن. ولی وقتی موس رو روی تست 1 نگه دارید، منوی بعدی از سمت راست باز میشه که قصد داریم به سمت چپ باز بشه.

با سپاس از شما

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری