user_joomla

تغییر فونت محتوای قالب

16 پست در این موضوع

سلام دوستان

چطور میشه فونت قالب رو عوض کرد؟؟فونت منوها و...

من یه مقاله تو جوملا فارسی خونده بودم یه زمان، میخواستم ببینم با روش اون میشه عوض کرد؟؟

من قالبم از شرکت yootheme هست و در خود قالب در بخش مدیریت، انتخاب فونت هست اما فونت فارسی نیست.

ممنون میشم راهنمایی کنید.

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

از نرم افزرا آرتيستر ورژن جديد استفاده كن فقط حتما كرك كنيد ميتونيد فونت هاي قسمت هاي مختلف را عوض كنيد

لينك دانلودش تو سايت سافت گذر هست.

سلام دوستان

من یه مقاله تو جوملا فارسی خونده بودم یه زمان، میخواستم ببینم با روش اون میشه عوض کرد؟؟

من قالبم از شرکت yootheme هست و در خود قالب در بخش مدیریت، انتخاب فونت هست اما فونت فارسی نیست.

با Web Developer مسیر اون قسمت دلخواه را پیدا کنید و فونت را بهش نسبت بدید ( در فایل CSS )

از نرم افزرا آرتيستر ورژن جديد استفاده كن فقط حتما كرك كنيد ميتونيد فونت هاي قسمت هاي مختلف را عوض كنيد

لينك دانلودش تو سايت سافت گذر هست.

ربط قالب های یوتم و فریم ورک وارپ به نرم افزار آرتیستر چی هست ؟

ایشون با نرم افزار آرتیستر چطور به قالب یوتم فونت اضافه کنند ؟

لطفا پاسخی که ربطی به مشکل نداره ندید !!!

سلام دوستان

آموزش افزودن فونت به قالب های یوتم برای هر دو نسخه فریم ورک وارپ ( 6 و 7 ) در تاپیک زیر قرار داد :

تنظیمات و سفارشی سازی فریم ورک Warp (یوتم)

البته برای قالب های وارپ 6 آموزش ویدیوئی قرار دادم.

موفق باشید

آقا خیلی سخت بود :((

لطفا اسپم ندید و به قوانین احترام بگذارید

یه فیلم دیدم که فکر کنم با فیلم بتونم تغییر فونت بدم.اما یه سوال داشتم، داخل فیلم مثلا فونت byekan یک فولدر بود که چندین مدل byekan داخلش بود.من چطور میتونم این فونت رو گیر بیارم

شما معمولا فونت با پسوند ttf*رو دارید . باید پسوند svg و woff و ... رو خودتون بسازید . سایتهای آنلاینی برای این کار وجود دارند .

مثلا : Font2Web - Your Online Font Converter Converting .ttf and .otf to .woff, .eot and.svg

که فایل ttf*رو میدید و بسته فونت رو دریافت میکنید

معمولا وبسایت های شرکتی از چه فونتی استفاده می کنند؟ فونت موقعیت های بالای انجمن چیه؟اون قسمت ها که نوشته دوره های آموزشی و....

دوستان من فیلم رو دیدم.یه خرده بی کیفیت بود.نمیدونم تو قسمت template_config.php در قسمت load fonts چی نوشتن...

یکی میتونه برام الگوی کد رو بفرسته اینجا

با زوم کردن فهمیدم چی نوشتن.

فونت هم انتخاب کردم و کامل انجام دادم

اما تغییری تو فونتام رخ نداد چرا :(((

البته فکر کنم تغییر کرده.چون یه خرده منوها پهن تر شده.اما فکر نکنم فونت یکان اینجوری باشه .نمیدونم والا [kotak]

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری