faliramaji

مشکل با کامپوننت Widgetkit

19 پست در این موضوع

با عرض سلام و درود

من یک نسخه از widgetkit رو تو موقعیت لوکال نصب کردم و بخش مدیریت به صورت شکل 1 دیده میشه ولی همون رو تو موقعیت هاست سایت دیگه نصب کردم به صورت شکل 2 دیده میشه مشکل از چی میتونه باشه؟

[ATTACH=CONFIG]6923[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]6924[/ATTACH]

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

فکر میکنم بسته هاش فرق داشته باشه.

ی*** ویجت های دمو رو داره و دیگری نداره. مشکل خاصی هم نیست !!!

با تشکر

این کامپوننت یکی هست من تو دو سایت یکی در موقعیت لوکال و یکی تو موقعیت هاست نصب کردم. تو حالت لوکال دموها رو داره تو موقعیت هاست نداره. من تو موقعیت لوکال از Demo Wall Spotlight استفاده کردم عکسهای دمو رو پاک کردم عکسهای خودم رو گذاشتم شد شکل 3. حالا میخوام همین کار رو واسه هاست و سایت دیگه انجام بدم اما مدیریت اون دموها رو نداره. یعنی وقتی رو عکس کلیک میشه به این صورت: شکل 4

درود

دوست گلم اگه کسی به این مشکل مشابه برخورد کرده بود قطعا پاسخ شما رو میداد . من خودم با این مشکل روبرو نشدم

شما برای انتفال لوکال بروی هاست به احتمال زیاد مشکل دارید و اطلاعات دیتابیس به درستی ازشون خروجی نمیگیرید و یا درست بروی هاستتون پیاده سازی نمیکنید . { حدس میزنم عکسها رو نمیتونه وارد کنه }

1- پس از اتمام طراحی کل فایلهای پوشه مربوطه که در لوکال سوار هستش به صورت زیپ در بیارید .

2- از دیتابیس مربوطه یک خروجی export بگیر .

3- فایلهای zip آپلود و درون هاستت بریز .

4- یک دیتابیس جدید با یوزر جدید پیاده سازی کن . { یوزر و پسورد و دیتابیس رو یاداشت کن . } { به یوزر مربوطه اخیتار مدیریت کامل بده }

5- فایل configuration.php رو مطابق با اطلاعات مربوط به اسم دیتابیس و یوزر و ... تصحیح کن .

6- وارد phpMyadmin بشو و وارد دیتابیس ساخته شده و از تب import دیتابیس ذخیره شده بروی لوکال اینجا فراخوانی کن .

7- تموم . چک کن .

ممنون بابت جوابتون. اینطور نیست که سایتی رو از لوکال دارم میبرم رو هاست این مشکلات پیش اومده. بلکه یک سایت تو موقعیت لوکال دارم کار میکنم و سایت دیگه ای هم تو موقعیت هاست دارم مدیریت میکنم که کاملا با هم فرق میکنند. تنها از کامپوننت widgekit تو هر دو استفاده کردم که این کامپوننت کاملا یکسان هست و فرقی ندارن تو موقعیت لوکال و هاست همانطور که بالا اشاره کردم فرق میکنه و کلا تو هاست از استایلهاش استفاده میکنم خوب کار نمیکنه از ورژنهای مختلف هم استفاده کردم بازم جواب نداد. اینجا رو مشاهده کنید: گالری تصاویر جراحی بینی - سایت دکتر عبدالرضا نخعی دیگه رو تصاویر نمیشه کلیک کرد بزرگ شه و....

نصب کردم و system Jquery رو هم فعال و دوباره widgekit رو نصب کردم ولی بازم دموها مثل شکل 1 نمیاد

اینی شما میفرمایین.فکر کنم به این شکل باشه.

در قالبهاتون فرق میکنه.

در قالب اول روی لوکال.قالبهای یوتم باشه که این کامپوننت روش نصب بوده و دیتای نمونه داشته(در دیتابیس) برای همین خاطر هم توی عکسی که شما گذاشتید کیت هایی که ساختید در مدیریت کیت ها اومده و قالب مشاهده ست.

اما کیتی که در هاست نصب کردید .اصلا یه کیت ساده ست و اولین باره که روی اون قالب و سایت نصب میشه.خب طبیعی هم هست.شما کیت های دمو یا قبلی روش نداشته باشید.

یک مورد دیگه هم که به نظرم دلیل اینه که ربطی به تداخل و انتقال سایت به سرورو و دیتابیس و... نمیتونه داشته باشه این هست که طبق عکسی که دادید.ورژن کیتی که نصب کردید فول هست.(چون تمامی آیتم ها رو داره) و گزینه افزودن کیت جدید رو هم که وجود داره.

پس شما فقط الان بایستی بشینید و کیت های مدنظر خودتون رو بسازید...

فکر نکنم غیر از داستان بالا؛ بشه توجیح و علت دیگری در نظر گرفت...!:bala:

موفق باشید و سربلند

سلام آقای مردانه زاده بابت پاسخهای کاملتون ممنون. جالبه حالا همین کامپوننتی که دموها رو داره رو بسته های نصبی دیگه نصب میکنم دیگه دموها رو نمیاره این کامپوننت به صورت فول هست نباید مشکلی داشته باشه

خب پس مشکل از کامپوننت نیست!(تاجایی که من میدونم بسته های این کامپوننت محتوای نمونه ندارند درون خودشون!)

این سوال من رو پاسخ بدید: قالبی که در لوکال و هاست دارید کار میکنید.چی هستن؟

ممنون

تو لوکال بسته نصبی قالب بالانس با ظاهری متفاوت هدیه .:: ویژه عید فطر 93 ::. بسته نصبی قالب بالانس با ظاهری متفاوت

و بسته نصبی قالب Cloud با ظاهری متفاوت

هدیه بسته نصبی قالب Cloud با ظاهری متفاوت

و قالبهای دیگه

تو موقعیت هاست بسته نصبی خریداری شده از پی سی تمپلت shaper_university که استفاده کردم واسه خانه که تو مراحل ابتدایی کاره

و بسته نصبی ویرچومارت فروشگاهی جوملا (KALLYAS که از پی سی تمپلت خریداری شده و باهاش این سایت رو زدم دکتر نخعی متخصص گوش، حلق و بینی - سایت دکتر عبدالرضا نخعی و بیشتر از همه مشکلم با بخش گالری تصاویر جراحی بینی هستش که میخوام به این صورت بشه:

[ATTACH=CONFIG]6932[/ATTACH]

خب دقیقا شد همون موردی که عرض کردم خدمتتون.

دو قالب اول از شرکت یوتم هست که محتوای نمونه ویجت داخل قرار داده شده بوده (توسط شرکت یوتم)

و قالب سوم مربوط به شرکت جومشیپیر هست.که خب طبیعیه ، اصلا داخل این این کامپوننت استفاده نشده و به همین خاطر وقتی شما نصب کردید محتوایی داخلش نداره.

میبایست خودتون تک تک ایحاد کنید

ممنون

ولی من چطور باید تک تک ایجاد کنم ویجت کیتی نیست که اینا رو داشته باشه. و یا با همین ویجت کیتها گالری تصاویر مورد نظرم رو درست کنم مثل شکل بالا. اونم میدونم که با این Wall Spotlight درست میشه

آقای مردانه زده یعنی با ویجت کیت نمیشه همچین گالریهایی رو ایجاد کرد؟ در حالیکه اگه دمو نداشته باشه؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری