karimi_pol

سایت زیر از چه ماژوا اسلایدشویی استفاده کرده؟

14 پست در این موضوع

تو سایت rsp3da یه اسلایدشو هست که عکسشو گذاشتم این چه نوع ماژولیه و اگه سراغ دارین که بشه دانلود کرد ممنون میشم

[ATTACH=CONFIG]7001[/ATTACH]

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
این سایت که فیلتره و من خود سایت رو ندیدم ولی با توجه به تصویری که دادین فکر میکنم Lof ArticlesSlideShow کارتون رو راه بندازه.

بله دقیقا همین ماژول هست ولی دانلود نمیشه اگه نمونه دیگه ای سراغ دارین ممنون میشم

ممنون از لطفتون ولی از کجا باید عکس و مطلب بهش داد هرکاری میکنم نه از طریق مطلب نشون میده نه از طریق مجموعه

شما باید توی تنظیماتش مجموعه مربوطه را انتخاب کنید و توی مطالب اون محموعه هم عکس باشه. اسلاید شو به طور خودکار عکس ها را فراخونی میکنه.

شما باید توی تنظیماتش مجموعه مربوطه را انتخاب کنید و توی مطالب اون محموعه هم عکس باشه. اسلاید شو به طور خودکار عکس ها را فراخونی میکنه.
همین کارو کردم نمایش نمیده

کلا ماژول رو نشون نمیده ، یا تصاویر رو ؟ بیشتر توضیح بدین و اگر سایتتون روی هاست هست ، دموی آنلاین قرار بدین

کلا ماژول رو نشون نمیده ، یا تصاویر رو ؟ بیشتر توضیح بدین و اگر سایتتون روی هاست هست ، دموی آنلاین قرار بدین

مازول رو نشون میده اما مطابق شکل زیر مدام در حال لودینگ هست و تصاویر رو نشون نمیده چه هر وقت شناسه مطلب رو بهش میدم چه هر وقت مجموعه رو انتخاب میکنم

رو لوکال هست

[ATTACH=CONFIG]7009[/ATTACH]

همه افزونه ها رو غیر فعال کردم اثر نکرد

دوستان کسی افزونه مشابهی سراغ نداره

همه افزونه ها رو غیر فعال کردم اثر نکرد

دوستان کسی افزونه مشابهی سراغ نداره

از ماژول Slideshow Pro SP2 استفاده کن که از مطالب میگیره

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری