یا امام رضا

حذف کپی رایت و فوتر از نرم افزار Livezilla

14 پست در این موضوع

سلام

من نرم افزار LiveZilla رو نصب کردم

حالا میخوام قسمت هایی که در عکس با رنگ صورتی مشخص کردم حذف کنم و نام

سایت خودم را به جای لایو زیلا بذارم

به این عکس دقت کنید

برای حذف قسمت های مشخص شده با رنگ صورتی چیکار باید بکنم؟

کامل توضیح بدین

ضمنا به اینجا هم رفتم ولی چون انگلیسی بود زیاد نفهمیدم

با سپاس

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

باسلام و خوش آمدید جهت پیوستن به گروه جوملافروم.

لطفا دموی آنلاین لایوزیلا روی سرورتون رو قرار بدید تا سورس در سرورتون گفته بشه و بتونید تغییرش بدید

سلام

من نرم افزار LiveZilla رو نصب کردم

حالا میخوام قسمت هایی که در عکس با رنگ صورتی مشخص کردم حذف کنم و نام

سایت خودم را به جای لایو زیلا بذارم

به این عکس دقت کنید

برای حذف قسمت های مشخص شده با رنگ صورتی چیکار باید بکنم؟

کامل توضیح بدین

ضمنا به اینجا هم رفتم ولی چون انگلیسی بود زیاد نفهمیدم

با سپاس

برای کپی رایت :

باید بری توی livezilla server admin قسمت server configuration

[ATTACH=CONFIG]7055[/ATTACH]

بعد توی تب licensing جاهایی که میخوای را تغییر بدی

[ATTACH=CONFIG]7056[/ATTACH]

برای عکس هدر هم مثل بالا مرحله اول رو برو بعد توی تب chats قسمت external chat eondow قسمت chat window setting لوگو رو عوض کن

آقا ممنون این آموزش تصویری خیلی به دردم خورد مرسی

حالا دو تا سوال :

چطوری اون زمان در حال بارگذاری رو که در ابتدا میاد کم یا زیاد کنم؟

سوال دوم : قبل از شروع چت یه فرمی میاد شامل نام شما و موضوع و ایمیل و دپارتمان و... چطوری بعضی فیلدهاش رو الزامی کنم؟

اگه مثل پاسخ قبلی آموزش تصویری باشه ممنون میشم

آقا ممنون این آموزش تصویری خیلی به دردم خورد مرسی

حالا دو تا سوال :

چطوری اون زمان در حال بارگذاری رو که در ابتدا میاد کم یا زیاد کنم؟

سوال دوم : قبل از شروع چت یه فرمی میاد شامل نام شما و موضوع و ایمیل و دپارتمان و... چطوری بعضی فیلدهاش رو الزامی کنم؟

اگه مثل پاسخ قبلی آموزش تصویری باشه ممنون میشم

خوش حالم ازین که آموزشم مفید بوده

سوال اول که فک نکنم بشه زمان رو کم و زیاد کرد چون برای لود شدن صفحه یه زمانی نیاز هست دیگه و بستگی به سرعت نت داره و سرعت سرور

سوال دوم :

مثه دفعه قبلی livezilla server admin رو باز میکنیم و میریم به قسمت server configuration

[ATTACH=CONFIG]7058[/ATTACH]

توی تب general قسمت chat login / ticket input fields روی edite input کیلیک میکنیم

[ATTACH=CONFIG]7059[/ATTACH]

بعد توی ان صفحه میتونی فیلد کم و زیاد کنی

[ATTACH=CONFIG]7060[/ATTACH]

دو تا امکان جدید :

اگه به هر دلیلی آنلاین نبودی میتونی از تب tickets یه لینک بدی تا کاربر هدایت شه به صفحه ی تماس با ما مثلا یا هر جایه دیگه ای

[ATTACH=CONFIG]7061[/ATTACH]

امکان دوم هم اینه که اگه دسترسی به کامپیوتری نداشتی که livezilla روش نصبه میتونی به آخر محل نصب یه mobile اضافه کنی تا بری توی صفحه ی موبایل و از اون جا login بشی و پاسخگو باشی livezilla.domain.com/mobile

امیدوارم اینم مثه قبلی مفید باشه

خوش حالم ازین که آموزشم مفید بوده

سوال اول که فک نکنم بشه زمان رو کم و زیاد کرد چون برای لود شدن صفحه یه زمانی نیاز هست دیگه و بستگی به سرعت نت داره و سرعت سرور

سوال دوم :

مثه دفعه قبلی livezilla server admin رو باز میکنیم و میریم به قسمت server configuration

[ATTACH=CONFIG]7058[/ATTACH]

توی تب general قسمت chat login / ticket input fields روی edite input کیلیک میکنیم

[ATTACH=CONFIG]7059[/ATTACH]

بعد توی ان صفحه میتونی فیلد کم و زیاد کنی

[ATTACH=CONFIG]7060[/ATTACH]

دو تا امکان جدید :

اگه به هر دلیلی آنلاین نبودی میتونی از تب tickets یه لینک بدی تا کاربر هدایت شه به صفحه ی تماس با ما مثلا یا هر جایه دیگه ای

[ATTACH=CONFIG]7061[/ATTACH]

امکان دوم هم اینه که اگه دسترسی به کامپیوتری نداشتی که livezilla روش نصبه میتونی به آخر محل نصب یه mobile اضافه کنی تا بری توی صفحه ی موبایل و از اون جا login بشی و پاسخگو باشی livezilla.domain.com/mobile

امیدوارم اینم مثه قبلی مفید باشه

بزرگوار میدونم از این قسمت میشه فیلد اضافه کرد ولی من نمیخوام فیلدی اضافه کنم فقط میخوام اجباری کنم یعنی ستاره دار کنم به این معنی که پر کردن اون فیلدها الزامی باشه ولی قسمتی که شما فرمودی فقط برای فعال و غیر فعال کردن فیلدهاست

چطوری ستاره دار کنم؟

یه سوال دیگه :

چطوری قسمت های امتیاز به این اپراتور و کارت ویزیت را از پنجره چت حذف کنم؟

فک کنم از درون هاست پوشه لایوزیلا بخش زبان باید ویرایش بشه ولی چطوری؟ نمیدونم باید شما دقیق بگی ممنونم

بزرگوار میدونم از این قسمت میشه فیلد اضافه کرد ولی من نمیخوام فیلدی اضافه کنم فقط میخوام اجباری کنم یعنی ستاره دار کنم به این معنی که پر کردن اون فیلدها الزامی باشه ولی قسمتی که شما فرمودی فقط برای فعال و غیر فعال کردن فیلدهاست

چطوری ستاره دار کنم؟

یه سوال دیگه :

فک کنم از درون هاست پوشه لایوزیلا بخش زبان باید ویرایش بشه ولی چطوری؟ نمیدونم باید شما دقیق بگی ممنونم

شرمنده تا این جا میدونستم!

منتظر پاسخ دوستان دیگه باشید

چطوری ستاره دار کنم؟

یه سوال دیگه :

دیدم دوستان تلاشی نمیکنن,مجبور شدم خودم دست به کار بشم :37:

خب برای سوال اول باید توی فولدر language فایل langfa.php یا هر زبون دیگه ای که میخوان رو ادیت کنید و کد هاشو دست کاری کنید

سوال دوم هم باید برای برداشتن کار ویزیت توی فولدر language فایل langfa.php یا هر زبون دیگه ای که میخواین رو ادیت کنید و کد

$LZLANG["client_save_visitcard"] = "دریافت کارت ویزیت";

رو بردارید

یا این که اگه english بود فایل langen.php رو ادیت کنید و کد

$LZLANG["client_save_visitcard"] = "Download visitcard";

رو بردارید

اگه میخواین کارت ویزیت رو تغییر بدید باید توی روت محل لایوزیلا فایل visitcard.php رو ادیت کنید

ویرایش شده در توسط pouya0nline

دیدم دوستان تلاشی نمیکنن,مجبور شدم خودم دست به کار بشم :37:

خب برای سوال اول باید توی فولدر language فایل langfa.php یا هر زبون دیگه ای که میخوان رو ادیت کنید و کد هاشو دست کاری کنید

سوال دوم هم باید برای برداشتن کار ویزیت توی فولدر language فایل langfa.php یا هر زبون دیگه ای که میخواین رو ادیت کنید و کد

$LZLANG["client_save_visitcard"] = "دریافت کارت ویزیت";

رو بردارید

یا این که اگه english بود فایل langen.php رو ادیت کنید و کد

$LZLANG["client_save_visitcard"] = "Download visitcard";

رو بردارید

اگه میخواین کارت ویزیت رو تغییر بدید باید توی روت محل لایوزیلا فایل visitcard.php رو ادیت کنید

سلام

از زبان ویرایش دادم نام فارسی دریافت کارت ویزیت که با فلش صورتی در این عکس مشخص کردم رفت ولی لینکش مونده وقتی روی آدمک کلیک میکنی کارت ویزیت میاد چیکار کنم کامل حذف یا غیر فعال بشه لینکش؟ در قسمت زبان دیگه قسمت ویزیت نموند

سلام

از زبان ویرایش دادم نام فارسی دریافت کارت ویزیت که با فلش صورتی در این عکس مشخص کردم رفت ولی لینکش مونده وقتی روی آدمک کلیک میکنی کارت ویزیت میاد چیکار کنم کامل حذف یا غیر فعال بشه لینکش؟ در قسمت زبان دیگه قسمت ویزیت نموند

سلام

باید توی همون فایله زبون کد

$LZLANG["client_vcard"] = "کارت ویزیت";

رو حذف کنی

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری