clik8000

قالب مذهبی بنت نبی

11 پست در این موضوع

[ATTACH=CONFIG]7222[/ATTACH]به مناسبت عید غدیرخم تصمیم گرفتم این قالب زیبا رو با 50 درصد تخفیف عرضه کنم

----------------------------------------------------------------

قالب طرح بندی شده به صورت 3 ستونه که کاملا مناسب ایجاد سایت مذهبی و هیئت ها میباشد ! این قالب با طراحی خوب و رنگ بندی عالی میتواند گزینه ای مناسب برای ایجاد سایت شما باشد .طرحی منحصربفرد که بسیاری از کاربران با استفاده از این طراحی سایتهای شیک و زیبا و با سرعت بسیار مناسب راه اندازی کرده اند . پیشنهاد می کنیم که حتما نمونه نمایشی قالب سلامت را مشاهده کنید .

--------------------

attachment.php?attachmentid=6622

>>>>>>> توضیحات قالب <<<<<<<<<<<<<<

1- قالبی شیک و ایرانی پسند

2- محصول : 1393

3- فرم ورک : ندارد

4- تعداد رنگ ها : تک رنگ

5- نسخه : جوملا 2.5

6- تعداد موقعيت ماژول : 16 موقعيت

7- دارای طرحی کاملا ایرانی پسند

8- طراحي شده براي جوملا 2.5 فارسي

9- كاربرد براي انواع سایت های مذهبی

10-طراح بندی 3 ستونه زیبا

11-دارای اسلایدشو حرفه ای

12-سرعت بارگذاری بالا

13-دارای ماژول های حرفه ای و زیبا

14-پشتیبانی از css منو

15-دارای ماژول های برای نمایش حرفه ای اخبار

16- طراحي براساس : Div

17- داراي توپوگرافي (Typography)

18- داری فونت های زیبای ایرانی

19- داراي بسته آسان نصب فارسي (QuickStart Package)

20- سازگار با مرورگر ها:IE 8+, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Chrome

-----------------------------------------------------------------------

جهت تهیه این قالب به وب سایت ما مراجعه فرمائید

-----------------------------------------------------------------------

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام دوست عزیزی که قالب های آقای بلوردی رو کپی میفرمائید و به اسم خودتون بزرگ میزنید طراحی بهتر نیست کمی صادقانه برخورد کنید !

روح الله بلوردی

قالب منادی

سلام دوست عزیزی که قالب های آقای بلوردی رو کپی میفرمائید و به اسم خودتون بزرگ میزنید طراحی بهتر نیست کمی صادقانه برخورد کنید !

روح الله بلوردی

قالب منادی

دوست عزیز چی می گی چرا بچه ها رو سارق دزد و غیره صدا می زنید شما توی صفحه تماس با ما که قرار دادید لینک سایت دوستمون هست چرا بهش تهمت می زنید که قالب کپی نکنید [jojo][jojo][jojo]:j58r36j3gcr4suxymup:j58r36j3gcr4suxymup[shamshir][shamshir] نکن آقا نکن shotupshotupshotupshotup

دوست عزیز چی می گی چرا بچه ها رو سارق دزد و غیره صدا می زنید شما توی صفحه تماس با ما که قرار دادید لینک سایت دوستمون هست چرا بهش تهمت می زنید که قالب کپی نکنید [jojo][jojo][jojo]:j58r36j3gcr4suxymup:j58r36j3gcr4suxymup[shamshir][shamshir] نکن آقا نکن shotupshotupshotupshotup

دوست عزیز تهمت نیست لینک تماس با ما هم لینکی تماس با مای قالب ایشون هست که ظاهرا یادشون رفته تغییر بدن ! شما عوض دفاع کردن بهتره کمی واقع بین باشید ، اگر شما خودتون طراح این قالب می بودید آیا این طوری برخورد میکردید ؟

بنده قصدم تخریب نیست چندتا از قالب های دیگه ی ایشون هم این اتفاق براش افتاده ! من فقط عرض کردم با افراد انجمن و مشتریاتون صادق باشید همین !

موفق باشید

روح الله بلوردی

قالب منادی

درود

من قالب منادی رو بررسی کردم ظاهرا متفاوته . اگه مدرکی دال بر طراحی این قالب توسط تیم دیگه ای دارید لطفا حتما ارائه کنید تا بررسی بشه تا یه وقت خدایی نکرده گروهی متضرر نشه

البته این متن بنده به منظور متهم کردن دوست عزیزمون نیست صرفا بدلیل ادعایی هست که شما دارید یه وقت سوءتفاهم پیش نیاد

درود

من قالب منادی رو بررسی کردم ظاهرا متفاوته . اگه مدرکی دال بر طراحی این قالب توسط تیم دیگه ای دارید لطفا حتما ارائه کنید تا بررسی بشه تا یه وقت خدایی نکرده گروهی متضرر نشه

البته این متن بنده به منظور متهم کردن دوست عزیزمون نیست صرفا بدلیل ادعایی هست که شما دارید یه وقت سوءتفاهم پیش نیاد

ضمن عرض سلام جناب صدیقی خوبید ایشاالله ؟

آقا یه ویو سورس از قالب استارتر بگیرید متوجه میشین حتی قالب رو تغییر نام ندادن !

1 کاربر پسند دیده است

شما بی زحمت یه مقدار در خصوص فریمورک دیما تحقیق کنید بعدا اظهار نظر کنید

ضمن اینکه دوست عزیزمون زحمت کشیدند قالب را اختصاصی کردند یه سری ماژول و موقیعت بهش اضافه کردند.

یه نمونه هم خودم با این فریم ورک طراحی کردم البته با ویرایش و تغییرات

من با شما همچنان مخالفم ولی بخاطر ترفندی که تو این بحث یاد گرفتم هم لایکتون می کنم هم امتیاز می دم :auizz3ffy9vla57584x:auizz3ffy9vla57584x:auizz3ffy9vla57584x:auizz3ffy9vla57584x

ضمن عرض سلام جناب صدیقی خوبید ایشاالله ؟

آقا یه ویو سورس از قالب استارتر بگیرید متوجه میشین حتی قالب رو تغییر نام ندادن !

درود

از دیما استفاده شده ولی قالب کاملا شخصی سازی و ویرایش شده .