abarghoei

کمک در ویرایش قالب

5 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

با عرض سلام

ببخشید من می خواهم که یک قالب رایگان گرفتمو می خوام لینک زیر اون رو پاک کنم اگر کسی می تونه کمک کنه .

------

من فقط می خوام لینک رو پاک کنم نه خود متن رو پس کمکم کنید .

ویرایش شده در توسط Masood Ashoori

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

در راستای حمایت از فعالان عرصه جوملا به اینگونه سوالات پاسخ داده نخواهد شد .

برای حذف کپی رایت به آقای مرادی مدیر سایت تک وب تیکت بزنید . در قبال دریافت هزینه ی کمی کپی رایت رو برمیدارند .

موفق باشید .

دوست عزیز برای حذف کپی رایت راه های بسیار زیادی هستش . بستگی به این داره که اون متن کپی رایت شما به چه صورتی هستش . از اونجا که طبق قوانین انجمن که آقا مسعود هم بهشون ذکر کردن و آدرس سایت حذف کردن برای همین امکان بررسی قالب وجود نداره . اگر قالب به صورت رایگان باشه که به راحتی با تماس با لینک قسمت کپی رایت و رجوع به صفحه مربوط به طراح قالب و سوال از ایشون به صورت ایمیل میتوانید این لینک رو حفظ یا ویرایش کنید .

ولی این رو در نظر داشته باشید که حذف کپی رایت به نشانه پایان پشتیبانی از اون قالب یا سایت می باشد .

اما یه راهنمایی های کوچیک :

remove hyperlink in jquery

Display:none in css

بهتره که این دو تا موضوع که بالا گفتم تو گوگل سرچ کنی . چیزهای خوبی به دست می یاری .

دو تا موضوع بالا در جهت سطح یادگیری شما می باشد . نوع استفاده کردنش به خودتون برمیگرده :auau:

آقا مشخصات را برایم بفرستید.

در ضمن قالب رایگان همانطور که از اسمش پیداست رایگانه و حقوقی مبنی بر کپی رایت ندارد مخصوصا اگر قالب یک قالب خارجی باشد و تنها حقوق برای نویسنده قالب محفوظ میباشد. خواهشا به این نکته توجه نمایید .

در صورت امکان اگر من مشکلی در این گفته دارم یاداور شوید

دوست عزیز همینطور که گفته شده آقای مرادی برای این قالب زحمت کشیدند و فارسی سازیش کردند. کسی هم که با استفاده از قالب نال مشکلی نداره بره خودش از سایت های خارجی دانلود کنه و فارسی کنه و استفاده کنه.

چرا میاد از سایت آقای مرادی دانلود می کنه؟؟؟

توی این انجمن به این سوالات پاسخ داده نمیشه.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری