amir_seddighi

بازیابی اطلاعات مختص سرورها و سرویس دهندگان هاست

6 پست در این موضوع

درود

یکی از مشکلاتی که سرورها باهاش روبرو هستند بازیابی اطلاعاتشونه و این مورد تبدیل به کابوسی برای سرویس دهندگان هاست ها شده .

وقتی هاردهای سرور با هم Raid*شده باشند و کارت Raid شما صدمه ببینه دیگه بازیابی اطلاعات به این سادگی ها نیست و از طرفی با توجه به رویکرد سرور ها به دنیای مجازی و خصوصا VMWare بازیابی اطلاعات فایل سیستم های VMFS به این سادگی ها نیست .

جهت بازیابی موارد ذکر شده با بنده در ارتباط باشید

attachment.php?attachmentid=7704&stc=1

فایل سیستمهای قابل بازیابی : VMFS3 - VMFS5 - NTFS - FAT - FAT32 - WinFS - exFAT , ....

کنترلر های قابل پذیرش : Adaptec - Intel - 3Ware - HP و...

Raid های قابل پوشش : Raid 0,1,1E,5,5R,0+1,1+0 و JBOD

لازم به ذکر است هنگام بازیابی نیازی به کنترلر raid دستگاه نمی باشد

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

امکان بازیابی هاردهای اکسترنال تا چقدر وجود دارد؟

هزینه ان چقدر هست؟

امکان بازیابی هاردهای اکسترنال تا چقدر وجود دارد؟

هزینه ان چقدر هست؟

درود

اگه هرد دیسک سالم باشه با روش و ابزاری که ما استفاده می کنیم و با توجه به زمانی که از پاک شدن اطلاعات می گذره احتمال خیلی خیلی زیاد کامل بر می گرده . فقط هر چی مدت زمان پاک شدن بیشتر باشه و از هارد استفاده کرده باشید کار سخت تر میشه

البته برای هارد اکسرنال چون استفاده از ابزار ما هزینه بر هست توصیه نمی کنم مگر اینکه خیلی حسس باشه

http://jupload.ir/do.php?imgf=joomlaforum.ir_14201251511.jpg

عکس هارد ضمیمه شد. بعد از تصادف چند حلقه و چند قطعه خورده ریز روی زمین باقی بود دوستان همراهی نکردند انها را جمع آوری کنم.

انشالله که اطلاعات قابل بازیابی باشه (فقط هزینه مناسب در نظر بگیرید):ooof:

http://jupload.ir/do.php?imgf=joomlaforum.ir_14201251511.jpg

عکس هارد ضمیمه شد. بعد از تصادف چند حلقه و چند قطعه خورده ریز روی زمین باقی بود دوستان همراهی نکردند انها را جمع آوری کنم.

انشالله که اطلاعات قابل بازیابی باشه (فقط هزینه مناسب در نظر بگیرید):ooof:

مجید جان شما به جای بازیاب الان به بازیافت نیاز داری برادر .

این با کار ما متفاوته . من بهت کلینلک هارد دیسک تهران رو پیشنهاد می دم http://ihddc.net/

ولی فکر نمی کنم هزینه ای که می گیره زیر 700-800 تومن باشه