farsiwebhost.com

چگونه میتوان عکس های پیشفرض این ماژول autson skitter slideshow را عوض کرد ؟

7 پست در این موضوع

سلام

یک ماژول برای اسلاید شو نصب کردم ، اما برای تغییر عکس های پیشفرض ماژول مشکل دارم . مسیر عکسها را پیدا نمی کنم.

لینک ماژول : http://extensions.joomla.org/extensions/photos-a-images/images-slideshow/18277

این هم آدرس مسیری هستش که به صورت پیشفرض در خود ماژول موجود است : image path : modules/mod_AutsonSlideShow/images/001.jpg

لطفا راهنمایی کنید

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
سلام

یک ماژول برای اسلاید شو نصب کردم ، اما برای تغییر عکس های پیشفرض ماژول مشکل دارم . مسیر عکسها را پیدا نمی کنم.

لینک ماژول : http://extensions.joomla.org/extensions/photos-a-images/images-slideshow/18277

این هم آدرس مسیری هستش که به صورت پیشفرض در خود ماژول موجود است : image path : modules/mod_AutsonSlideShow/images/001.jpg

لطفا راهنمایی کنید

میشه بیشتر توضیح بدین؟

من دانلود کردم، ولی متوجه منظورتون نشدم؟

سلام

لطفا راهنمایی کنید

خودتون می تونید یه مسیر جدید تعریف کنید اینجوری برای تغییر عکس ها هم راحت ترید . ولی اگه می خواید تو مسیر ماژول تغییر بدید فایل رو اکسترکت کنید تو فولدر image عکس های پیش فرض رو عوض کنید . عکس ها به صورت 001 و 002 تعیین شده . عکس های جدید هم با پس وند jpg قرار بدید

سلام با تشکر از شما دوست عزیز

منظورم این بود که در قسمت image path چطور می تونم مسیر عکس دیگه ایی را بدم.

در واقع اگر بخوام عکس اضافه کنم به اسلاید شو یا عکسای خودشو عوض چکار باید بکنم. چند بار امتحان کردم چند روشو جواب نداد.

در واقع می خوام یکسری عکس که تو هاردم دارم به جای عکسای اسلاید شو بذارم. به چه صورت باید به اسلاید شو آدرس عکسها را داد.

ممنون

سلام با تشکر از شما دوست عزیز

می شه یه توضیحی بدین برای تعریف کردن مسیر جدید برای عکسها.

با تشکر از شما

شما باید از قسمت مدیریت چند رسانه ای عکس ها رو روی هاستتون آپلود کنید . اگه از لوکال استفاده می کنید هم باید در مسیر مورد نظر قرار بگیره . می تونید تصاویر رو در یک فولدر قرار بدید .

در قسمت مدیریت سایتتون روی مدیریت چندرسانهای )media manager ) کلیک کنید . برای ایجاد پوشه یک نام در قسمت متنی قبل از ایجاد پوشه )create folder( ایجاد کنید . با کلیک بر روی اون پوشه وارد اون خواهید شد . با کلیک بر browse فایل رو از کامپیوترتون انتخاب کنید و آپلود کلیک کنید . تصویر مورد نظر در پوشه قرار می گیرد . اگر نام تصویر 01.jpg باشد و نام فولدر test آدرس تصویر می شود . images/test/01.jpg بقیه تصاویر هم به همین صورته

سعی کردم کامل توضیح بدم اگه دوستانی هم که تازه با جوملا شروع کردن بتونند از این مازول استفاده کنند .

سلام

واقعا یک دنیا از شما ممنون هستم . واقعا کمک کردین . مشکلم همون آدرس دادن بود.

امیدوارم همیشه موفق و سربلند باشید. یجورایی دارم عاشق این فروم می شم . امیدوارم من هم بتونم کمکی بکنم و سهمی داشته باشم.

all the best for you and our forum

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری