پینار

مشکل درج لوگو

14 پست در این موضوع

باسلام

وقت عزیزان بخیر

میخوام براسایت لوگواضافه کنم تصویروانتخاب میکنم وقتی دکمه درج رومیزنم هیچ عملی صورت نمیگیره...براایجادمنوی جدیدهم همین مشکلودارم

[ATTACH=CONFIG]8530[/ATTACH]

تواین صفحه میمونه...

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

از مرورگر دیگری استفاده کنید و یا کش مرورگرتون رو خالی کنید. در تنظیمات کلی جوملا و سربرگ سرور هم گزارش خطا رو روی حداکثر بذارید تا اگر اروری هست مشخص بشه.

ممنون

هرسه کاروانجام دادم,درست نشد

خطایی نشون نمیده,همونجوری تواون صفحه مونده

بسته بروزرسانی آخرین نسخه جوملاتون از طریق مدیریت افزونه ها نصب کنید تا اگر فایلی مشکل داره ، با نسخه ی سالمش جایگزین بشه. ( اگر جوملاتون بروز هست هم باز این کارو انجام بدید.)

خیلی ممنون

برای بروزرسانی

توقسمت مدیریت افزونه ها >آپلودونصب,فایل زیپ جوملاروآپلودمیکنم بعدبروزرسانی ؟ آپلودنمیشه

توقسمت کنترپنل هم نوشته جوملای شمابروزاست,بروزرسانی موجود نیست

فکرکنم مراحلواشتباهی میرم,میشه یکم توضیح بدین

ازطریق پنل کامپوننت وپاک سازی کش,جوملاروارتقادادم,بروزرسانی شده ولی

خطای

1062 Duplicata du champ '801' pour la clef 'PRIMARY' SQL=INSERT INTO `f82xl_extensions` (`extension_id`, `name`, `type`, `element`, `folder`, `client_id`, `enabled`, `access`, `protected`, `manifest_cache`, `params`, `custom_data`, `system_data`, `checked_out`, `checked_out_time`, `ordering`, `state`) VALUES (801, 'weblinks', 'package', 'pkg_weblinks', '', 0, 1, 1, 0, '', '', '', '', 0, '0000-00-00 00:00:00', 0, 0);

بازم مشکل قبلی رودارم تغییری نکرده

با سلام

برای بروز رسانی که نباید نسخه جدید جوملا را آپلود کنید ! ،بلکه تنها کافیه بر روی آیکون بررسی نسخه جوملا در کنترل پنل مدیریت سایت کلیک کنید و اگر نسخه جدید موجود باشه، سایت خودکار بروز میشه ،پایگاه داده رو هم نباید دستی بروز رسانی کنید

اگر مطلب یا تنظیمات خاص یا قالب تجاری دارید از سایت بک آپ بگیرید و جوملا را از نوع نصب کنید

توجه کنید که اگر قالب تجاری دارید حتما بک آپ بگیرید،اگر هم نمی توانید باید کسی برایتان انجام بده

موفق باشید

سلام

ممنون عزیزک وقت گذاشتین

نه آپلودنکردم,متوجه اشتباهم شدم

جوملاروهمونطورک گفتین ازطریق کنترل پنل بروزرسانی کردم,پایگاه دادرم همونطور

توقسمت اخطارهانوشته بودسایزفایل آپلود,توphp.iniکمه بصورت دستی افزایش دادمو....

الان هیچ ارور واخطاری نداره

ولی همچنان مشکل قبلیم درست نشده(اولین پستم تواین تاپیک),وقتی میخوام منوی جدیدیالوگوو...روتغییربدم صفحه آپلودهمونجورمیمونه,هیچ عملی انجام نمیگیره

سلام

برای لوگو می توانید از طریق هاستتون به فایل قالب مورد نظر برید و در فایل images قالب، لوگوی جدید را با اسم لوگوی قبلی آپلود کنید و قبلی را حذف کنید

برای منوهاتون چند نکته به نظرم می رسه:

1-به قسمت کاربران سایت برید و در قسمت دسترسی ها ببینید دسترسی ها برای نام کاربری مدیر مجاز و تماما فعال است

2-برای منو جدید عنوان و نوع حتما باید وارد کنید و نب

3-در بخش آیتم های منو هم موارد ستاره دار را حتما پر کنید مثل :نوع آیتم منو،عنوان منو،موقعیت منو

برای منوهاتون چند نکته به نظرم می رسه:

1-به قسمت کاربران سایت برید و در قسمت دسترسی ها ببینید دسترسی ها برای نام کاربری مدیر مجاز و تماما فعال است:میشه توضیح بدین دقیقاچیکارکنم,فکرکنم فعاله,چون قبل اینکه این مشکل پیش بیاد 2آیتم برامنوی اصلی درست کردم مشکلی نداره میخوام یکی اضافه کنم ک نمیشه

2-برای منو جدید عنوان و نوع حتما باید وارد کنید و نب:این قسمتورعایت میکنم

3-در بخش آیتم های منو هم موارد ستاره دار را حتما پر کنید مثل :نوع آیتم منو،عنوان منو،موقعیت منو:این قسمتورعایت میکنم

باقندشکن ک میرم,درست میشه

گفتم اینجابگم شایدکسیم این مشکلوداشته باشه

ممنون ازهمه دوستان

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری