imaniy

کمک برای نصب جوملا

23 پست در این موضوع

سلام به همه من امروز هاست خریدم و دامنه هم ثبت کردم دامنه تا 24 ساعت دیگه فعال میشه ولی یک اکانت موقت دارم من وارد هاست خود شدم ودر قسمت فایل منجر کلیک کردم بعد چهار گزینه اومد و خودش رو دومی بود که www داشت کلیک کردم و جوملا 2.5 رو اونجا اپ کردم و بعد اکسترت کردم و بعد از اون یک پایگاه داده یا mySQL databases کلیک کردم و یک نام انتخاب کردم و بعد از اون یک کاربر جدید در قسمت mySQL Users ایجاد کردم بعد به کاربر اجازه دادم تا به پایگاه داده دسترسی داشته باشد و بعد از کلیک روی add صفحه ای باز شد و همه رو علامت دار کردم و در قسمت current databases کاربر به پایگاه متصل شده بود. حالا باید چی کار کنم تا جوملا نصب بشه لطفا یکی کمک کنه بدجور تو خماری هستم.ممنون

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

من هم کارهایی که دوستمون گفت انجام دادم و حالا وقتی وارد سایتم می خوام بشم دیگه صفحه اصلی سایتم ظاهر نمیشه و وارد نصب جوملا میشه و در نصب جوملا هم در مرحله دیتابیس گیر میکنه اگر بخوام این نصب جوملا دیگه نیاد و سایت به صورت قبل باز بشه چه کار باید بکنم

سلام مدیر و دوست عزیز من دایمنم امروز فعال شد همون طور که بالا نوشتم فقط جوملا رو اپلود کردم و اون چند تا تنظیمات رو انجام دادم هنوز جوملا رو نصب نکردم برای نصب باید چی کار کنم اون اموزش بالا به درد من نخورد.ممنون

یعنی چی که آموزش بدردتون نخورد؟!!!

روش نصب جوملا از طریق ویزارد نصب استاندارد خودش، فقط یه حالت ممکن داره که اونم توی آموزش هست!!

یه راه دیگه هم برای نصب جوملا هست که سخت تر ه و اینکه روی لوکال نصب کنید و بکاپ رو به هاست انتقال بدید.

ولی اگه آموزش رو مرحله به مرحله انجام بدید، مشکلی نخواهید داشت.:128fs318181:

سلام من دارم تو لوکال نصب میکنم و تو قسمت دیتابیس گیر کردم فکر کنم برای این که تو قسمت جداول خودم کلمه نوشتم باشه نمیشه تنظیمات این برنامه رو به حالت قبل برگردوند.ممنون

ارسال شده در (ویرایش شده)

اگه میشه زود جواب بدین؟

ویرایش شده در توسط imaniy
پست تکراری

واسه اون کلمه که تو جداول هم نبود چی کار کنم نمیاد گیر میکنه.

سلام من دارم تو لوکال نصب میکنم و تو قسمت دیتابیس گیر کردم فکر کنم برای این که تو قسمت جداول خودم کلمه نوشتم باشه نمیشه تنظیمات این برنامه رو به حالت قبل برگردوند.ممنون

یعنی شما براش پشوند تعریف کردید(با جای پیشوند اصلی خودش)؟؟

بفرض pop3_ رو به plg3_ تغیر دادید؟؟؟

اگر بله یا نه :

اینکار هیچ تاثیری تو نصب نداره // (فکر کنم کلمات پیشوند حداکثر 5 تا باشه)

سلام ممنون اقا رضا حل شد حالا دارم قالب رو نصب میکنم ولی وقتی میخام اپلود کنم وقتی فایل quickstart-business رو بهش میدم و بارگذاری و نصب رو میزنم بعد از 1 دقیقه مرورگر ارور میده و میگه اتصال به کارگزار هنگام دریافت صفحه قطع شد و دوباره امتحان کنید توجه کنید دارم فایل نصب اسان رو نصب میکنم و این که نصب نمیشه چی کار کنم سایت این تم رو هم پایین میزارم اگه مدیر محترم تبلیغ حساب نکنه و اون رو حذف نکنه؟؟؟؟؟؟؟

رفتن به سایت قالب

ویرایش شده در توسط imaniy

حجم فایل ارسالی زیاد هست که برای رفع این مشکل باید بری به PHP.ini و دنبال کدی با نام max_execution_time بگردی و مقدارش رو زیاد کنی

نکته در باره این کد ::

متغیر max_execution_time تعیین میکند که PHP حداکثر چند ثانیه منتظر پایان یافتن یک کد باشد قبل از آنکه به اجبار آن را خاتمه دهد. وقتی کد شما گرفتار حلقه های بینهایت میشود این متغیر بکار می آید.اگر چه ممکن است این موضوع گاهی مزاحمت ایجاد کند مثلا زمانی که کد نوشته شده نیاز به انجام اعمال زمانبری دارد، مثلا upload کردن یک فایل حجیم. در این مواقع باید مواظب باشید که این مقدار را افزایش دهید تا مانع آن شوید که PHP اجرای کد شما را در وسط یک کار مهم خاتمه دهد.

سلام دقیقا مشکلم همینه ولی چون زیاد وارد نیستم نمیدونم این فایل کجاست و چگونه مقدارش رو زیاد کنم اگه توضیح بدین ممنون میشم.

من به سایت سازنده این قالب رفتم و به من این جواب رو دادند ((((((((دوست عزیز شما به درستی نصب نمیکنید!

شما باید بسته quickstart را در هاست اکسترکت کنید و مانند یک جوملای تازه نصب کنید

و در مرحله آخر دکمه install sample data را بزنید تا اطلاعات نمونه نصب شود.))))))) یعنی چه یعنی باید جوملا رو حذف کنم و این رو نصب کنم من که کاملا گیج شدم اخه من طریقه نصب رو همون طور که بالا توضیع میدادم نصب میکردم لطفا کمک کنین؟؟؟

با سلام خدمت دوستان من جملا 2.5 رو روی هاستم اپلود کردم حالا چجوری باید نصبش کنم؟book

سلام .

من تو قسمت تنظیمات دیتابیس گیر کردم... این قسمت چند دقیقه یا چند ساعت طول میکشه؟

من به سایت سازنده این قالب رفتم و به من این جواب رو دادند ((((((((دوست عزیز شما به درستی نصب نمیکنید!

شما باید بسته quickstart را در هاست اکسترکت کنید و مانند یک جوملای تازه نصب کنید

و در مرحله آخر دکمه install sample data را بزنید تا اطلاعات نمونه نصب شود.))))))) یعنی چه یعنی باید جوملا رو حذف کنم و این رو نصب کنم من که کاملا گیج شدم اخه من طریقه نصب رو همون طور که بالا توضیع میدادم نصب میکردم لطفا کمک کنین؟؟؟

شما می تونید قالب رو از بسته نصبی جدا کنید و بصورت قالب های دیگه روی سایتتون نصب کنید ، و برید به مدیریت ماژول و ماژول های مخصوص قالب رو نیز بردارید

با سلام خدمت دوستان من جملا 2.5 رو روی هاستم اپلود کردم حالا چجوری باید نصبش کنم؟

دوست توی هفته ای که گشت تاپیک های زیادی در رابطه با نصب جوملا در این انجمن ارائه دادیم ، شما می تونید با یک سرپ کوچولو به نتایج خوبی برسید

آموزش کامل و جامع توسط مهندس طالبی :: http://joomlaforum.ir/showthread.php/1813-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%AC%D9%88%D9%85%D9%84%D8%A7-2.5-%D8%A7%D8%B2-%D9%85%D8%A8%D8%AA%D8%AF%DB%8C-%D8%AA%D8%A7-%D9%BE%DB%8C%D8%B4%D8%B1%D9%81%D8%AA%D9%87-%D8%A7%D8%AE%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D8%B5%DB%8C-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D8%AC%D9%88%D9%85%D9%84%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D9%88-%D9%85%D8%A7%D9%87%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D8%AF%DB%8C%D8%AC%DB%8C%D8%AA%D8%A7%D9%84

سلام

من یه هاست ویندوزی دارم که هم mysql , phpmyadmin هم داره جوملا 2.5.6 که میخوام نصب کنم بهم ارور میده

اینم لینکش

d770c496aa3d.png

مشکل از کجاست بچه ها.......

ویرایش شده در توسط parsiana

در تصویری که شما قرار دادید نباید مشکلی وجود داشته باشه (فقط بهتره بافر و نمایش خطا رو غیر فعال کنید)

دقیقا کجاش گیر میکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری