nazanin123

درخواست طراحی یا معرفی قالب وبلاگی با پرداخت هزینه

12 پست در این موضوع

سلام

یک هفته ست دنبال ی قالب ساده میگردم ، ی قالب که ی سایدبار داشته باشه ، در صفحه اصلی خلاصه مطالب بهمراه تعداد کل نظرات هر مطلب کنار نام نویسنده و تاریخ ، دکمه ادامه مطلب ،

رنگ قالب قرمز باشه ، ببینید من سایتم وردپرس هست میخوام بیام جوملا اینجوری میخوام باشه کلیک کنید

حتما افزونه جی کامنت داشته باشه ، یا اینکه بشه نصب کرد ، ترجیحا جوملا 3 ،

اگر قالب فارسی شده با این مشخصات دارید میخوام

اگر طراح هستید هزینه رو پ.خ کنید

اگرم طراح خوب سراغ دارید باز پ . خ کنید

اما من ترجیح میدم قالب فارسی شده از شرکت های معتبر باشه ...

مواردی که برام مهمه رو گفتم

متشکرمممم

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام ، من این قالبهارو دیدم و حتی تیکت دادم که امکانش هست با پرداخت هزینه برام چینش صفحه نخست رو انجام بدن ، اما پاسخی ندادن ، من قالب sj wavenews رو پسندیدم ،

من میخوام صفحه نخست سایتم مثل نمونه که دادم باشه اما چند مورد هست که برام مهمه ، تعداد کا کامنت روبروی اسم نویسنده در صفحه اصلی ، مطالب زیر هم عکس سمت راست یا چپ ، ی سایدبار ، هماهنگ با افزونه جی کامنت ، لطفا تصویر ضمیمه رو ببینید ، با فتوشاپ زدم ، صفحه نخست اینجوری باشه

دوست عزیز این چیدمان رو شما روی قالب های اسمارت براحتی میتونید انجام بدید کافیه موقعیت های ماژول ها رو تغییر بدید

شما قالبی که دوست دارید رو میتونید تهیه کنید و فقط کافی هستش که موقعیت ماژول ها رو تغییر بدید

موفق باشید

دوست عزیز این چیدمان رو شما روی قالب های اسمارت براحتی میتونید انجام بدید کافیه موقعیت های ماژول ها رو تغییر بدید

شما قالبی که دوست دارید رو میتونید تهیه کنید و فقط کافی هستش که موقعیت ماژول ها رو تغییر بدید

موفق باشید

باسلام

بله اینو انجمن های دیگه هم بمن گفتن ، اما میگن تچنانچه از جی کامنت استفاده کنی عداد کل کامنت ها در صفحه اصلی نمایش داده نمیشه، درحالیکه قالب خودش این امکان رو داره یعنی خوده قالب sjwavenews تعداد کل کامن ها رو در صفحه اول نشون میده اما میگن اگر افزونه جی کامنت رو نصب کنی این امکان حذف میشه

من 6 تا سایت روی وردپرس دارم، در نظرات وردپرس نقل قول وجود نداره و من بخاطر افزونه جی کامنت این سایتم رو باید بیارم جوملا چون برام نقل قول مهمه

بنظر شما هم با غیر فعال کردن سیستم نظرات خوده قالب و فعال کردن جی کامنت تعداد کل نظرات در صفحه اصلی حذف میشه ؟؟؟

من حتی به 4template حاضر شدم دوبرابر پول قالب رو بدم ولی برام چیده شده تحویل بدن ...

باسلام

بله اینو انجمن های دیگه هم بمن گفتن ، اما میگن تچنانچه از جی کامنت استفاده کنی عداد کل کامنت ها در صفحه اصلی نمایش داده نمیشه، درحالیکه قالب خودش این امکان رو داره یعنی خوده قالب sjwavenews تعداد کل کامن ها رو در صفحه اول نشون میده اما میگن اگر افزونه جی کامنت رو نصب کنی این امکان حذف میشه

من 6 تا سایت روی وردپرس دارم، در نظرات وردپرس نقل قول وجود نداره و من بخاطر افزونه جی کامنت این سایتم رو باید بیارم جوملا چون برام نقل قول مهمه

بنظر شما هم با غیر فعال کردن سیستم نظرات خوده قالب و فعال کردن جی کامنت تعداد کل نظرات در صفحه اصلی حذف میشه ؟؟؟

من حتی به 4template حاضر شدم دوبرابر پول قالب رو بدم ولی برام چیده شده تحویل بدن ...

اون بخشی که داره نظرات رو نشون میده از k2 comment هست در صورتی که jcomment نصب بشه منم احتمال میدم حذف بشه

ولی حتی اگر حذف بشه میشه پلاگینش رو نوشت و اضافش کرد

ضمنا سیستم نظرات بهتر از جی کامنت بنظر بنده komento هست که روی وب سایت خودم بنده هم فعال هست و قابلیتی که شما نیاز دارید رو داره

موفق باشید

مگه میشه وردپرس کامنت با ریپلای نداشته باشه ?

اینجا انجمن جوملاست ولی خب به نظرم این پلاگین هارو ببینید . فقط برای یک امکان ریپلای بخواید بیاید جوملا یکم ...

disqus-comment-system

Intense Debate

اینجا انجمن جوملاست ولی خب به نظرم این پلاگین هارو ببینید . فقط برای یک امکان ریپلای بخواید بیاید جوملا یکم ...

disqus-comment-system

Intense Debate

باسلام

من نگفتم امکان ریپلای نداره، امکان نقل قول نداره، با اساتید بزرگی صحبت کردم گفتن باید یا براش برنامه نویسی اساسی بشه یا افزونه نوشت که خیلی هزینه بر هست ، پاسخ که در وردپرس هست ، من امکانات جی کامنت رو میخوام

در وردپرس شما فرض کنید 30 تا نظر دارین و ی نفر میخواد به نظر 10 پاسخ بده ، پاسخ اون نظر میره زیر همون نظر 10 ، چون پاسخ هست ، ولی من میخوام وقتی روی پاسخ کلیک میشه نظر شماره 10 بین تگ باز و بسته نقل قول بره توو ادیتور نظرات و پس از پاسخ این نظر بشه نظر شماره 31 ، درست مثل همین پاسخی که من به شما میدم ، در انجمن وردپرس پارسی تایپیک زدم ، آقای فخار گفتن نداریم همچین چیزی و باید براش برنامه نویسی اساسی بشه ، با ده بیست خط کد اینکار شدنی نیست .

همچنان هم روی تایپیک من توو وردپرس پارسی داره بحث میشه ، من امکانات جی کامنت رو میخواستم و میخوام

ممنون از پاسخگویی شما ، با دو سه نفر صحبت کردیم از بچه های این فروم و درحال بررسی و انتخاب قالب هستیم ...

disqus-comment-system

Intense Debate

باسلام

من نگفتم امکان ریپلای نداره، امکان نقل قول نداره، با اساتید بزرگی صحبت کردم گفتن باید یا براش برنامه نویسی اساسی بشه یا افزونه نوشت که خیلی هزینه بر هست ، پاسخ که در وردپرس هست ، من امکانات جی کامنت رو میخوام

در وردپرس شما فرض کنید 30 تا نظر دارین و ی نفر میخواد به نظر 10 پاسخ بده ، پاسخ اون نظر میره زیر همون نظر 10 ، چون پاسخ هست ، ولی من میخوام وقتی روی پاسخ کلیک میشه نظر شماره 10 بین تگ باز و بسته نقل قول بره توو ادیتور نظرات و پس از پاسخ این نظر بشه نظر شماره 31 ، درست مثل همین پاسخی که من به شما میدم ، در انجمن وردپرس پارسی تایپیک زدم ، آقای فخار گفتن نداریم همچین چیزی و باید براش برنامه نویسی اساسی بشه ، با ده بیست خط کد اینکار شدنی نیست .

همچنان هم روی تایپیک من توو وردپرس پارسی داره بحث میشه ، من امکانات جی کامنت رو میخواستم و میخوام

ممنون از پاسخگویی شما ، با دو سه نفر صحبت کردیم از بچه های این فروم و درحال بررسی و انتخاب قالب هستیم ... دوتا قالب بهمون معرفی کردن که میخوان برامون کاستومایز کنن

باسلام خدمت شما....

در صورت نیاز به قالب sj wavenews سورس اورجینال ارائه میشه و همچنین در صورت درخواست سفارشی سازی این مورد هم امکانپذیر هست.

درخواستتون رو از طریق پیام خصوصی مطرح کنید.

موفق باشید و سربلند

سلام

یک هفته ست دنبال ی قالب ساده میگردم ، ی قالب که ی سایدبار داشته باشه ، در صفحه اصلی خلاصه مطالب بهمراه تعداد کل نظرات هر مطلب کنار نام نویسنده و تاریخ ، دکمه ادامه مطلب ،

رنگ قالب قرمز باشه ، ببینید من سایتم وردپرس هست میخوام بیام جوملا اینجوری میخوام باشه کلیک کنید

حتما افزونه جی کامنت داشته باشه ، یا اینکه بشه نصب کرد ، ترجیحا جوملا 3 ،

اگر قالب فارسی شده با این مشخصات دارید میخوام

اگر طراح هستید هزینه رو پ.خ کنید

اگرم طراح خوب سراغ دارید باز پ . خ کنید

اما من ترجیح میدم قالب فارسی شده از شرکت های معتبر باشه ...

مواردی که برام مهمه رو گفتم

متشکرمممم

سلام

در صورتی که بخواید می تونیم براتون طراحی کنیم با امکانات مورد نظرتون

به تازگی یک قالبی طراحی کردیم که مشابه قالب مور نظر شماست. در صورتی که مایب باشید می تونید از این قالب هم استفاده کنید. تغییرات هم انجام میشه.

قالب صبا

قالب خبری، اطلاع رسانی صبا

تاپیک به بازارچه انتقال داده میشه

ویرایش شده در توسط mmfallah