hamidnpc

كمك راجع به كد كردن

8 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام دوستان

من مي خواستم يك ما*ژول جوملا را طوري كد كنم كه فقط روي يك سايت نصب بشه .كامپوننت در اين راجع رابط با اين موضوع منتشر شده؟

نرم افزار هاي سورس گاردين و اي كيوب چيز دوستان كركش موحود هست؟

همچين ميشه دوستان يكم راهنمايي كنند چه طوري با متود base 64 يك ماژوول را كد گذاري كنم كه فقط روي 1 سايت نصب بشه؟

با تشكر

اگر هر چيزي به ذهن دوستان مي رسد حتما بگوييد ممنون

و هم چنين چه طوري از base64 طوري استفاده كنم كه بشه اون را طوري تنظيم كرد كه كد هايي كه به ما بده فقط روي سايت خاصي باز بشه

ویرایش شده در توسط hamidnpc

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

دیکد کردن base64 خیلی ساده هست و اگر شما برنامه ایی نوشتید که می خواهید کد های ان به این راحتی دیکد نشه همون ioncube هست انم نسخه ی اصلی ، می تونید به اقای طالبی سفارش بدید چون نسخه ی اصلی را دارند و یا اگر تعداد فایل ها تون کم هست و پرداخت انلاین برای شما امکان پذیر http://www.ioncube.com/online_encoder.php می تونید اقدام کنید و انلاین کد کنید

خيلي ممنون

منظورتان از كم بودن فايل چي هست؟من مثلا يك جوموسشيال را چه طوري آنلاين كد كنم؟

و هم چنين چه طوري از base64 طوري استفاده كنم كه بشه اون را طوري تنظيم كرد كه كد هايي كه به ما بده فقط روي سايت خاصي باز بشه

ببینید مثلا جوم سوشال تعداد فایل های خیلی زیادی داره اگر شما چند فایل ان را هم که شما در ان تغییرات اعمال کردید مثلا شمسی سازی ... کد کنید کافی هست ولی شاید دوست داشته باشید کار دیکدینگ ان خیلی سخت تر بشه و کاربر متوجه نشه شما در چه فایل هایی تغییرات اعمال کردید باید همه ی فایل ها را کد کنید که قطعا انلاین نمی شه . شما در حالت انلاین با پرداخت هزینه ی کمی می تونید چند صفحه را کد کنید. و وقتی تعداد فایل بالا هست کار سخت می شه. نسخه ی کرک شده روی اینترنت خیلی هست ولی ان نسخه ها راحت دیکد می شه.

برای base64 کد و دیکد کردن روی دامنه یکم سخت تر می شه . با برنامه بالا راحت دامنه، ای پی ، تعداد روز لایسنس را می تونید به راحتی تعیین کنید ولی با base64 کار سخت تره و اینکه طرف یکم حالیش باشه راحت دی کد می کنه . برای راهنمایی بیشتر این مطلب را بخونید http://php.net/manual/en/function.base64-encode.php .

base64 بیشتر برای این بدرد می خوره که شما یک افزونه را نوشتید و می خواهید در jed منتشر کنید تازه انم تحت این شرایط

No XML encode

Only for the file required to verification of support license

Base64 only

No commercial encode

Max two pass encode

من همان ioncube را نصب کردم به صورت تریال 7 روز کامل کار می کنه ولی من باهاش بلد هستم کد کنم ولی نمی تونم اون را طوری تنظیم کنم که فقط روی یک سایت نصب بشه .شما نرم افزار را دارید میشه یک آموزش تصویری بذارید

خیلی ممنون

نسخه ی تریال بدرد نمی خوره همون کرک شده را از اینترنت بگیرید . چون تریالش بعد از چند روز برنامتون اکسپرد می شه. من یک اسکرین شان گرفتم و ضمیمه کردم فرض کنید یک برنامه برای انجمن جوملا نویشتید و می خواهید به صورت یک سال و روی سرور فعلی ست کنید.

[ATTACH=CONFIG]1835[/ATTACH]

نسخه ی تریال بدرد نمی خوره همون کرک شده را از اینترنت بگیرید . چون تریالش بعد از چند روز برنامتون اکسپرد می شه. من یک اسکرین شان گرفتم و ضمیمه کردم فرض کنید یک برنامه برای انجمن جوملا نویشتید و می خواهید به صورت یک سال و روی سرور فعلی ست کنید.

[ATTACH=CONFIG]1835[/ATTACH]

خیلی ممنون من فکر کردم باید از اون قسمت آخر درست کنم .نوشته لایسنس کاری به اون نداشته باشم؟

در ضمن کرک نسخه 6 آمده ولی 7 نیامده که مال 6 کار نمی کنه

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری