Komail

کمک کنید دیگه

6 پست در این موضوع

چند تا سوال پرسیدم اما کو جواب

اسمش انجمنه

من که جز چند مورد تو بقیه سوالام به جوابی نرسیدم

.....

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
چند تا سوال پرسیدم اما کو جواب

اسمش انجمنه

من که جز چند مورد تو بقیه سوالام به جوابی نرسیدم

.....

درود

این دیگه چه جور تایپکی هست.

شما سوال پرسیدید باید منتظر بمانید تا دوستان پاسخ دهند. نه اینکه یه تایپک بدون محتوا ایجاد کنید . و اگر اعتراضی دارید. من و دیگر مدیران هستیم بصورت گزارش برای ما ارسال کنید .

اینجا نمی توان افراد را به زور وادار به پاسخ دادن کرد.

وقتی اعتراضی دارید لطفا با مستندات اعتراض خود را اعلام نمایید. لینک تایپک های بی پاسخ خود را قرار دهید . تا اصلا ببینیم موضوع تایپک های شما چی هست.

در غیر اینصورت تا دقایقی دیگر تایپک بسته خواهد شد.

موفق پایدار

1 کاربر پسند دیده است

همرو توی یه تاپیک همین جا بزارین تا پاسخ داده بشه.فقط نظم رو رعایت کنین که مثل اون دفعه که سوالاتون پرسیدین نشه.یادم نرفته.دلیلش فقط انجمن نیست

شما برای چی به انجمن توهین میکنین.بعیده این چیزا جای دیگه نباشه من خودم خیلی هاشو رفتم.با اینکارتون زحمات خیلی ها رو میبرین زیر ؟.

استاد دلجو ایشون با همین کاراشون باعث شدن که جواب نگیرن.10 تا تاپیک در یه روز زدن حداقل دوخطش تکرار میشد هرکی میخوند میخاست جواب بده بالاخره قاطی میکرد

1 کاربر پسند دیده است

همین امروز مثلا چند تا سوال پرسیدم نگاه کنید تو انجمن عمومی جوملا 2.5 ببینید جواب گرفتم یا نه

روزهای قبل هم همینطور

بعدشم من به کسی توهین نکردم

آخرش متوجه نشدم اگر همه رو یکجا عنوان کنم می گن متفاوته و تو قسمت های مختلف بده اگر چند تا تاپیک بزنم می گن چرا همه رو یکجا نمی زنی

یک چیزی را استاد دلجو را یادش رفت به شما بگه .

شما پول پرداخت کردین به انجمن یا حقی چیزی دارین؟ این انجمن پشتیبانی رایگان می ده هر کس بلد بود می آید جواب می دهد :yeah:

قرار بود شما لینک بزارید . من نمیتونم بیام تمام تایپک های امروز را برسی کنم ببینم کدام تایپک را شما زدی.

لطفا قوانین را مطالعه نمایید. و برای پاسخ سوالات منتظر باشید در تایپک های مربوطه دوستان شما را راهنمایی کنند

تایپک شما به دلیل اسپم بودن و جلوگیری از درگیری بین دوستان بسته شد.

موفق پایدار

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری