Komail

چند مشکل ؟ چند سوال ؟

31 پست در این موضوع

سلام دوستان

بعد از عرض سلام و درود

بعد از چند روزی در خدمتتون هستم ( آخه چند روزی اخراج شده بودم از انجمن ) گویا یه کاری کرده بودم که تخلف بوده ( البته نمیدونستم )

بهرحال ابتدا از همه کسانی که تو این مدت به بنده یاری رسوندن متشکرم و امیدوارم که همیشه موفق و پایدار باشند

چند تا مشکل و سوال برام پیش اومده همرو تو یک تاپیک عنوان میکنم تا انجمن شلوغ نشه البته امیدوارم تخلف نباشه

یک - آمارگیر سایتم ( لوکال هاسته ) jvcounter هست . قبلا آمار دیروز رو هم نشون میداد اما چند روزی هست که آمار دیروز حذف شده و نشون نمیده . چیکار کنمش ؟

آیا اصلا این آمارگیر خوب هست یا اینکه آمارگیر بهتری موجود هست ؟ اینو از سایت درهای باز دانلود کردم ...

دو - برای اخبار سایت از گلوبال نیوز استفاده میکنم . خودش میره از همه مجموعه ها مطلب میاره . چجوری میتونم محدودش کنم به دو سه تا مجموعه خاص ؟ ترتیب چینشش رو هم اگر بشه می خوام تغییر بدم . الان هرجور که خودش دوست داره ترتیب مجموعه هارو درست می کنه . من میخوام بهش بگم اول اخبار فرهنگی بعد اخبار علمی بعد اخبار آی تی ...

سه - تو سایتم (لوکال) یه لینک (طراحی شده با جاوا) دارم که فقط با اینترنت اکسپلورر کار می کنه ( یعنی اگر با فایرفاکس باز بشه کار نمیکنه و خطا میده ) چجوری می تونم برای این لینک تعریف کنم که تو هر مرورگری روش کلیک شد بره تو محیط اینترنت اکسپلورر لینک رو باز کنه ؟

چهار - تو شرکت بعضی مرورگرها اینترنت اکسپلورر 6 هست که سایتو بد نشون میده . چیکار می تونم بکنم ؟

پنج - یک ساعت آنالوگ زیبا و یک تقویم شمسی با رویداد فارسی برای جوملا 2.5 وجو داره ؟

شش - چجوری می تونم کنار مطالب جدید سایتم عبارت رنگی "جدید" یا "داغ" رو بزارم ؟ (تو بعضی سایتا دیدم)

هفت - چجوری می تونم کنار مطالب سایتم آمار بازدید اون مطلب رو تو یه باکس نشون بدم به کاربران ؟

هشت - ذر ماژول اسلاید شو autosun امکانش هست براش تعریف کنم بگم عکس رو با مطلب از مجموعه هام بگیره ؟ چجوری ؟

نه - میخوام دعای فرج امام زمان (عج) رو بالای سایتم (لوکال) به صورت رفت و برگشتی به صورتیکه از صفحه خارج نشه بزارم . لطفا راهنمایی کنید .

ده - تو فوکا دانلود سنتر که برای دانلود راه انداختم چند تا مشکل دارم . اولا نمی تونم عبارت powered by phoca download رو حذف کنم . دوما آمار دانلود رو نشون نمیده و هر چقدر هم دانلود میشه یه فایل بازم میزنه صفر آمارشو . در ضمن اون پایین هم بیشترین آمار دانلود ( آخرین ها ) رو همینجوری برای خودش میزنه . چجوری باید درستش کنم ؟

یارده - در خصوص سرعت لود سایت ، پلاگین ذخیره ساز رو راه اندازی کردم اولین بار 10 تا 15 ثانیه طول میکشه لود شه بعد تا یکی دو ساعت سرعت خوبه دوباره همینجوری مشه . اگر هم محتو اضافه کنم یا تغییرات بدم تا یکی دو ساعتی نشون نمیده . اگر بتونید تو این زمینه هم راهنمایی بدید خیلی کمکم کردید .

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket

شماره ده - تو فوکا دانلود سنتر که برای دانلود راه انداختم چند تا مشکل دارم . اولا نمی تونم عبارت powered by phoca download رو حذف کنم . دوما آمار دانلود رو نشون نمیده و هر چقدر هم دانلود میشه یه فایل بازم میزنه صفر آمارشو . در ضمن اون پایین هم بیشترین آمار دانلود ( آخرین ها ) رو همینجوری برای خودش میزنه . چجوری باید درستش کنم ؟

را جواب دادم

http://joomlaforum.ir/showthread.php/3857-%D9%81%D9%88%D8%B1%DB%8C-%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8%AD%D8%B0%D9%81-%DA%A9%D9%BE%DB%8C-%D8%B1%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D9%81%D9%88%DA%A9%D8%A7-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%B3%D9%86%D8%AA%D8%B1?goto=newpost

برای امار دانلود بگم که من از فوکا خوشم نمی یومد و از http://extensions.joomla.org/extensions/directory-a-documentation/downloads/3115 استفاده کردم . شمارش گر هم داره روی 2.5 هم به خوبی کار می کنه.

هشت - ذر ماژول اسلاید شو autosun امکانش هست براش تعریف کنم بگم عکس رو با مطلب از مجموعه هام بگیره ؟ چجوری ؟

اسلاید شو http://joomlaforum.ir/showthread.php/1289-%D9%85%D8%A7%DA%98%D9%88%D9%84-%D8%A7%D8%B3%D9%84%D8%A7%DB%8C%D8%AF-%D8%B4%D9%88-%D9%85%D8%B7%D8%A7%D9%84%D8%A8-%D8%AC%D9%88%D9%85%D9%84%D8%A7-1.5-%D8%8C-1.7-%D8%8C-2.5-(%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B3%DB%8C)

را نصب کنید

1 کاربر پسند دیده است

سوال اول: هیچ آمار گیر جوملایی به نظر من خوب نیست چون نه دقت دارن و هم منابع بسیار بسیار بالایی مصرف می کنند .از وب گذر استفاده نمایید

1 کاربر پسند دیده است

مورد چهار-پیشنهاد میشه برای سرعت بیشتر و کارایی بهتر و نمایش بهتر از سایت از سایر مرورگر ها مثل فایر فاکس نسخه بروز استفاده کنید.(یا اگه نیاز شرکت فقط با اکسپلورر رفع میشه از ورژن های جدیدش استفاده کنین)

موفق باشین

اولا ممنون از دوستان

لینک تشکر غیر فعاله ؟

یه مشکل دیگه هم دارم اونم اینکه تو مرورگر فایرفاکس وقتی راست کلیک می کنم و view page info رو انتخاب می کنم در قسم متا عبارت joomla! open source رو نشون می ده

چجوری می تونم حذفش کنم ؟

تو یقیه زمینه ها هم منتظر کمکتون هستم

یا علی

شماره ده - تو فوکا دانلود سنتر که برای دانلود راه انداختم چند تا مشکل دارم . اولا نمی تونم عبارت powered by phoca download رو حذف کنم . دوما آمار دانلود رو نشون نمیده و هر چقدر هم دانلود میشه یه فایل بازم میزنه صفر آمارشو . در ضمن اون پایین هم بیشترین آمار دانلود ( آخرین ها ) رو همینجوری برای خودش میزنه . چجوری باید درستش کنم ؟

را جواب دادم

http://joomlaforum.ir/showthread.php/3857-%D9%81%D9%88%D8%B1%DB%8C-%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8%AD%D8%B0%D9%81-%DA%A9%D9%BE%DB%8C-%D8%B1%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D9%81%D9%88%DA%A9%D8%A7-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%B3%D9%86%D8%AA%D8%B1?goto=newpost

برای امار دانلود بگم که من از فوکا خوشم نمی یومد و از http://extensions.joomla.org/extensions/directory-a-documentation/downloads/3115 استفاده کردم . شمارش گر هم داره روی 2.5 هم به خوبی کار می کنه.

اسلاید شو http://joomlaforum.ir/showthread.php/1289-%D9%85%D8%A7%DA%98%D9%88%D9%84-%D8%A7%D8%B3%D9%84%D8%A7%DB%8C%D8%AF-%D8%B4%D9%88-%D9%85%D8%B7%D8%A7%D9%84%D8%A8-%D8%AC%D9%88%D9%85%D9%84%D8%A7-1.5-%D8%8C-1.7-%D8%8C-2.5-(%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B3%DB%8C)

را نصب کنید

این دانلودی که شما فرمودی زده برای 1.5 هست

جوملا من 2.5 فارسیه دوست عزیز

روی جوملا 2.5.6 هم کار می کنه ؟؟؟

این دانلودی که شما فرمودی زده برای 1.5 هست

جوملا من 2.5 فارسیه دوست عزیز

روی جوملا 2.5.6 هم کار می کنه ؟؟؟

رو لینک همون 1.5 برید. برای 2.5 هم قرار داده خود سازنده ولی هنوز تو jed نیومده

لطفا هر مشکل یا هر سوال را در تایپک جداگانه با موضوع مرتبط مطرح نمایید .

تا هم به جواب کامل برسید . و هم در اینده دیگر دوستان با جستجو به تایپک و موضوع مشابه برسند .

موفق پایدار

آخرش هم بنده متوجه نشدم همه سوالات رو تو یک تاپیک عنوان کنیم بهتره یا هرکدوم رو تو یه تاپیک؟؟؟

استاد دلجو کار ایشون الان درسته.همه ی سوالات ایشون درباره ی یک سایته و اطلاعاتشون مربوط به یک سایته.پس بهتره ایشون همه رو در یک تاپیک بگن.تا الکی تاپیک ها هم شلوغ نشه و یک پاسخ فقط مربوط به یک سوال نباشه و یک سوال برای یک تاپیک نباشه.خدارو شکر جوابشونم دارن میگیرن دیگه

متشکرم دوست عزیز

و همچنان از راهنمایی های خوبتان استفاده می کنم

سلامت باشید انشاءالله

عنوان تاپیک ویرایش شد...

جناب k_yk1987 برای موضوعات خود عنوان مناسب انتخاب کنید. چندین و چند تاپیک با عناوین کاملا نامربوط ایجاد کرده اید. در دفعات دیگر، امتیاز کسر خواهد شد.

جناب آقای حجت

فکر کنم فقط این عنوان تاپیک من متناسب با سوالم نباشه

حالا اگر می بینید نا مناسب هست در وهله اول لطف نمایید و راهنمایی کنید که چه عنوانی انتخاب کنیم که مناسب باشد و در وهله دوم محبت نمایید و تصحیح نمایید تا مشکلش حل شود

سپاس و درود فراوان

در خصوص مشکلات و سوالات بازگو شده نیز اگر لطف نموده و راهنمایی و یاری نمایید ممنون و متشکر خواهم شد

یا علی (ع) مدد

مورد 5:این یه بخشی از نیازت(ساعت آنالوگ)رو رفع میکنه:

ماژول ساعت آنالوگی با سبکهای جذاب

دوست عزیز این ماژول ساعت آنالوگ رو وقتی نصب میکنم هیچ چیزی نشون نمیده

به نظرتون مشکل از کجا می تونه باشه ؟

این رو اینجا نباید بگید.توی تاپیک مخصوص ماژول بگید تا در اونجا مفصل بررسی بشه.چک کنین ببینین توی تنظیمات ماژول موقعیتش درست باشه و صفحات ماژول روی هیچ صفحه ای نباشه و حالت انتشار هم فعال باشه اگر درست نشد توی تاپیک خود ماژول مشکل رو اعلام کنین

موفق باشین

دوست من شما 3تا پست اسپم و بیهوده دادید راهنمایی کنید.خوب با اسپم چیزی حل میشه؟؟الکی پست نده جانم

داریم بررسی و جستجو میکنیم هرروز به یکی از موارد پاسخ میدیم دیگه.شما هم صبر کن تا خوب بگردیم اون چیزی که خوبه معرفی کنیم و بگیم.با عجله کاری از پیش نمیره اگه بره هم خوب نمیشه.

موفق باشی

ارسال شده در (ویرایش شده)

سوال 9)شما میتونید این کار رو با لایت باکس Widigetket انجام بدین.

ویرایش شده در توسط Vahid Taheri

چطور؟؟؟به اکثر سوالات پاسخ داده شده دیگه شما پست قبل هم دیدین؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری