Komail

مشکل در مرورگر فایرفاکس : حذف متا دیتای سایت : رد پای جوملا

13 پست در این موضوع

تو مرورگر فایرفاکس وقتی راست کلیک می کنم و view page info رو انتخاب می کنم در قسم متا عبارت joomla! open source رو نشون می ده

چجوری می تونم حذفش کنم ؟؟؟؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket
تو مرورگر فایرفاکس وقتی راست کلیک می کنم و view page info رو انتخاب می کنم در قسم متا عبارت joomla! open source رو نشون می ده

چجوری می تونم حذفش کنم ؟؟؟؟

من بار ها و بار ها به تمامی کسایی که اینو خواستن گفتم الانم می گم آخه مگه عبارت جوملا برای شما سنگینی داره ؟ یه cms به این قدرتمندی رو رایگان در اختیارتون گذاشتن یه دونه عبارت joomla! open source در بخش generator براتون سخته که بزارین بمونه ؟ طرف میره 300 هزارتومن یا بیشتر خرج سی ام اس ایرانی می کنه که خودشم 100 % ایرانی نیست و همشون با ادیت سی ام اس های دیگه ساخته شدن می کنه کپی رایت سی ام اس هم زیرش می مونه چیزی نمی گه ولی وقتی جوملا یه عبارت رو توی page info می زاره همه گیر میدن چطوری میشه حذفش کرد ؟ ! من با اینکه می دونم چطوری حذف میشه ولی همیشه زیر سایتام با افتخار می نویسم قدرت گرفته از جوملا !

یک چیز دیگر هم هست عزیزم. شما به فرض این که اون تگ را برداشتی یعنی کسی نمی تونه بفهمه وب سایتت از جوملا هست؟

حداقل من که یک شاگرد ساده این انجمن هستم می تونم از روی لینک های ( حتی سئو شده ) جوملا را تشخیص بدم .

هزاران هزار علامت دارد

سایت جوملایی از 2 کیلومتری داد می زنه

این قدر وقت تون را صرف این جور چیز ها نکنید

موفق باشین

ضمنا هر کسی با page info سر و کار نداره اگه هم داشته باشه همونطور که امین و حمید گفتن اشکالی نداره.جوملا رقیب تو نیست که بخوای اسمش توی سایتت نباشه.تبلیغات هم نیست.براحتی میشه فهمید که چه قالبی مال چه سیستمیه

به نظر من فکرتو مشغول این دوسه تا کلمه نکن

سلام دوستان

چون سایته شرکته و لوکال هاسته مجبورم

والا خودم نه تنها با جوملا مشکلی ندارم بلکه کلی هم ازش خوشم میاد

اگر میتونید راهنماییم کنید

توی http://myco.org/?tp=1 هم اون پایین تو فوتر عبارت "جوملای فارسی یک نرم افزار رایگان کد باز است ..." میاد اونو هم باید بردارم اگر کمکم کنید

سپاسگزارم

ارسال شده در (ویرایش شده)

حذف joomla دلیل امنیتی هم داره.

برای حذف کپی رایت جوملا، بسته به نوع قالبتون باید عمل کنید. میتونید ماژول فوتر رو غیرفعال کنید یا در قسمت language فایل مربوط به فوتر رو ویرایش کنید

برای حذف از قالب هم میتونید از فایرباگ استفاده کنید (روی فایرفاکستون نصبش کنید) به کمک فایرباگ محل قرارگیری آیتم مورد نظرتون یا استایلی که بهش اختصاص داده شده در فایل های قالب مشخص میشه و میتونید نسبت به حذفش اقدام کنید. در این مورد میتونید بیشتر جستجو کنید یا اسم قالبتون رو هم بگید.

در کل من فکر نمیکنم که حذف کپی رایت منافاتی با اهداف انجمن داشته باشه. البته طبق قوانین اوپن سورس باید تغییرات قابل ملاحظه ای در نرم افزار ایجاد کرده باشید که بتونید کپی رایت رو حذف کنید و با نام و برند خودتون به فروش برسونید یا منتشر کنید.

ویرایش شده در توسط Mahboobe.Maleki

با سلام...

برای ادیت متن مورد نظر به مسیر زیر برید.

joomla/administrator/language/fa_IR/fa-IR.ini

و در خط 318

این بخش رو ویرایش کنید

JGLOBAL_ISFREESOFTWARE="%s یک نرم افزار رایگان تحت <a href="_QQ_"http://www.gnu.org/licenses/gpl-2.0.html"_QQ_">مجوز GNU General Public</a> می باشد.<br />ترجمه شده توسط <a href="_QQ_"http://www.joomlafarsi.com"_QQ_">تیم جوملا فارسی</a>"

موفق باشید و سربلند ...

حق یارتون

این راهو امتحان کردم اما موفق نشدم متاسفانه

الان مشکلم یکی تو پیج اینفو فایرفاکسه که متای سایت جوملارو نشون میده و یکی هم تو علامت سوال تی پی موفعیت های سایتمه که عبارت جوملای فارسی یک نرم افزار رایگان کد باز است که ...

لطفا راهنمایی کنید عزیزان بزرگوار

آقا هیچ کدوم این راهها مشکل منو حل نکرد

لطفا دوباره راهنمایی کنید در صورت امکان

اون ای که آقای حجت خان دادن پایین کپی رایت پایین سایت هست.

شما برو تو تنظیمات کلی ،تب اول اون پایین کلید واژه ها را ویرایش کن

بعدش هم یک سرچ بزن افزونه امنیتی سافت آرشیو نصب کن با اون هم میشه

دوستان عزیز خواهش می کنم اگر می تونید راهنمایی کنید تا مشکلم حل بشه .

من بار ها و بار ها به تمامی کسایی که اینو خواستن گفتم الانم می گم آخه مگه عبارت جوملا برای شما سنگینی داره ؟ یه cms به این قدرتمندی رو رایگان در اختیارتون گذاشتن یه دونه عبارت joomla! open source در بخش generator براتون سخته که بزارین بمونه ؟ طرف میره 300 هزارتومن یا بیشتر خرج سی ام اس ایرانی می کنه که خودشم 100 % ایرانی نیست و همشون با ادیت سی ام اس های دیگه ساخته شدن می کنه کپی رایت سی ام اس هم زیرش می مونه چیزی نمی گه ولی وقتی جوملا یه عبارت رو توی page info می زاره همه گیر میدن چطوری میشه حذفش کرد ؟ ! من با اینکه می دونم چطوری حذف میشه ولی همیشه زیر سایتام با افتخار می نویسم قدرت گرفته از جوملا !

دوست عزیز کاش نوشته بود جوملا یک سایت میاد ادرس سایت خودش رو جایگزین میکنه حالا چی؟؟؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری