ابوالفضل طالبی

حضور انجمن جوملای ایران در هفدهمین نمایشگاه بین المللی کامپیوتر تهران

100 پست در این موضوع

آخه توی پست اول نوشته غرفه جوملا تا 21 برپا هست یعنی امروز

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

برادر طالبی عین بازیگراییی داداش ، امضا بده به ما :D

غرفه امروز تعطیل میشه؟ ای داد .

وجه رو واریز کردم و قراره یه بنده خدایی فردا بره نمایشگاه و جوم پک رو بگیره ، اصلا حواسم نبود...

غرفه امروز تعطیل میشه؟ ای داد .

وجه رو واریز کردم و قراره یه بنده خدایی فردا بره نمایشگاه و جوم پک رو بگیره ، اصلا حواسم نبود...

آقا منم مثل این دوستمون وجه رو پرداخت کردم و یکی رو فرستادم ولی ساعت 5 رسید و گفتن تعطیله . آقا اگه فردا هستید بیاد بگیره یا آدرس بدید یه جایی بیاد ببره .

درود

عزیز این چه حرفیه

خوب مشخصات کامل دادم که امرز بیستومه که تا پسورد بیست دوم برپاست

یا علی

با سلام

دوستان عزیز( wahid2003vj و SMSBAZ و ...) نگران پول پرداختی و عدم دریافت بسته های خود نباشند.

با توجه به اینکه امروز آخرین روز نمایشگاه بود. پس تحویل بسته در خود نمایشگاه عملاً امکانپذیر نیست. بسته های شما دوستان ،به طریقی (که به زودی اطلاعرسانی خواهد شد ) به دستتان خواهید رسید.

موفق و سربلند و پایدار باشید

یا حق

درود

نمایشگاه روز سه شنبه هم برپاست میتونید برای فردا تشریف بیارید در خدمت باشیم.. تا ساعت 3ونیم درب سالن باز هست. سالن 6 غرفه 110

دوست ما همون دیروز اومده و جوم پک رو گرفته (بی صبرامه منتظرم بدستم برسونه)...

سلام اقا منم خریدم .همین الان دارم میام نمایشگاه امیدوارم برسم.روز اخری

اگر نرسیدم .لطفا اعلام کنید هزینه پستی را پرداخت میکنم .برای تحویل .با تشکر

اووووووووووومدم

آقا من که ایران نیستم چکاری می تونم کنم ؟؟؟

آقای طالبی بفرمایید که چکار کنم تا بسته را تحویل بگیرم ؟؟؟

دوستانی که ایران نیستند فکر نکنم به زودی بهشون برسه بسته .. مگر اینکه از طریق دوستانی داخل ایران بتونن خریداری کنند و دریافت کنند . البته میشه بسته ها را در آینده اگر ابوالفضل جان صلاح دیدند به صورت آنلاین و زیپ شده فروخت . ایشون به فکر همه دوستان گل ایرانی هستند . هرجای دنیا که باشن . نگران نباشید . امیدوار باشید :auizz3ffy9vla57584x

بابا نمی دونید قرار تیم بزرگتر بشه

مطمین باشید تو جیتکس 2012 دبی میایم شرکت می کنیم ....

پرچم بالاست اینه

اقا سلام من متاسفانه نرسیدم به نمایشگاه .

یعنی رسیدم ولی موقعی بود که همه داشتن تخلیه میکردن نمایشگاه رو

نمیدونم چه فکری کردم که میتونم ساعت 3 راه بی افتم بعد ساعت 3:30 اونجا باشم .

به هر حال محاسباتم اشتباه بود .ترافیک تهران نمیزاره ادم به موقع برسه .

حالا اقای طالبی من باید چیکار کنم .که بسته به دستم برسه .

من ساکن کرج هستم .

امروز تهران بودم که متاسفانه نرسیدم .

امکانش هست من هزینه پستی را پرداخت کنم و شما برای من پست کنید.

خیلی ناراحتم که نرسیدم:(

خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی از حجت و یاسین شاکیم که یا خاطر اینا رفتیم تهران کل غرفه هارو زیرو رو کردم پیداشون نکردم .

زنگ زدم بپرم کودوم سالن و کودوم غرفه هستن که هیچ کودوم تلفن ج ندادن و منم تهران رفتم الکی شد.

ابوالفضل جان شرمنده نتونستم پیدا کنم چون کسی نبود بهم ادرس بده و شارژ لپ تاپم تموم شده بود نتونستم بیام فروم ببینم کودوم سالنین :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

درود

دست خوش خرابمون کرد گذاشتمون کنار

خوب ، شارژ نداشت لب تاپ ووو

زنگ میزدی 118

زنگ میزدی اطلاعات نمایشگاه

زنگ میزدی خود ابوالفضل یا داداشش

اصلا راهنمای نمایشگاه

تابلو های راهنما

.

.

.

اصلا صبر کن

بابا به هرکی می گفتی با ابوالفضل کار دارم می اورد دمه در غرفه ...

چرا نکردی نگفتی ؟ فقط زنگ زدی به منو حجت !

صبر کن

تو که گفتی دارم میام تهران برای قرار داد نه نمایشگاه گفت ببرسم میام !

ان شاالله الکامپ های بعدی .....

بدرود

اقا کسی نبود جواب ما رو بده .

من این پکیج رو گرفتم .روز اخر به نمایشگاه هم نرسیدم .حالا چطوری باید به این پکیج دست پیدا کنیم.

اقا کسی نبود جواب ما رو بده .

من این پکیج رو گرفتم .روز اخر به نمایشگاه هم نرسیدم .حالا چطوری باید به این پکیج دست پیدا کنیم.

با سلام،

برای هماهنگی تحویل جوم پک به آقای طالبی پیغام خصوص بزنید،

با تشکر

متاسفانه به دلیل عدم وجود نیروی بیکار برای عکاسی از غرفه! و حجم انبوه مراجعه کنندگان امکان عکاسی توسط خودمون از بین رفته (تازه برنامه داشتیم برای فیلمبرداری از غرفه که با این وضع ... )

ولی امروز یکی از کاربران مهربان انجمن زحمت چند تا عکس رو کشیدند و ایمیل کردند برای بنده و من هم برای عزیزان قرار میدم.

البته خیلی دوستان محبت دارند و عکس یادگاری دو نفره میگیرند :ad54ad:

مهمان خارجی هم داشتیم

مصاحبه ای هم با باشگاه خبرنگاران جوان داشتیم

استقبال خیلی خوبی از دوره های آموزشی انجمن شده که جای خوشحالی داره و احتمالا ظرفیت پذیرش دوره ها در همین ایام به پایان خواهد رسید.

در ایام نمایشگاه گویا آی دی یاهو بنده هم هک شده و دسترسی ندارم!

روز گذشته نمایشگاه بازدید کننده زیادی نداشت ولی امروز بازدید خوبی شد و احتمالا روزهای آینده بازدید بیشتر هم خواهد شد.

نمایشگاه تا روز سه شنبه برپاست.

اینترنت در نمایشگاه نداریم!

خیلی از مراجعه کنندگان با سیستم مدیریت محتوای جوملا آشنایی دارند و جای بسی خوشحالی بود.

دوستان بسیاری با وجود تاکید ما برای خرید آنلاین جوم پک باز هم اینکار رو نمیکنند و در نمایشگاه حضور پیدا میکنند برای خرید نقدی.

[attach=config]328[/attach][attach=config]329[/attach][attach=config]330[/attach][attach=config]331[/attach]

ابولفضل جان خدا قوت -

این چند وقته انقدر برنامه و کار و امتحان داشتم نشد که بیام :(:(:(:(:(:(:(:(- ایشااالله سال های بعد خودم تحت نیروی بی کار میام عکس می گیرم

درسته که تو خود عکس اصلا چهره ات مشخص نیس اما باعٍث خوشحالی هست

i love joomlaforum.ir

با تشکر از همه عزیزانی که در نمایشگاه حضور رسانند .امیدواریم که سال آینده بتونیم خدمات مناسب تری رو به همه عزیزان ارائه کنیم.

دوستان دقت بفرمائید که فروش پکیج با قیمت قید شده محدود به دوران نمایشگاه بود که دیگر اقدام به خرید نکنند.پکیج در روزهای آینده مجدد برای فروش عرضه خواهد شد و امکان خرید پستی نیز خواهد داشت.

در نمایشگاه با جناب آقای محکم کار هماهنگی هایی شد تا یک کارگاه یک روزه آموزشی تدوین و به زودی شرایط و اطلاعات بیشتری از این کارگاه منتشر خواهد شد.

دوستانی هم که نتونستند با وجود خرید تشریف بیارن در غرفه تحویل بگیرند به صورت پستی ارسال خواهیم کرد.

من تو دی وی دی این مورد رو ندیدم

بسته آماده نصب فروشگاه ساز حرفه ای تحت جوملا با قابلیت مقایسه کالا و فروش کارت شارژ بر پایه ویرچومارت (اولین بار در ایران) (در برخی سایتها 400 هزار تومان به فروش

بقیه دوستان هم نداشتن یا دی وی دی ما نقص داشته؟

خدمت همه عزیزانی که بسته رو خریداری کرده بودند سیستم فروشگاه ساز و سیستم فروش کارت شارژ ایمیل خواهد شد.

این دو مورد بنا به دلایلی از دی وی دی حذف شد و فقط به خریداران از طریق ایمیلی که در زمان ثبت سفارش وارد کردند ارسال خواهد شد.

دلیلش هم برخی حرکات مشکوک از طرف برخی افراد در برخی جاها و در برخی تاپیک ها بود!!!!! :j58r36j3gcr4suxymup

خدمت همه عزیزانی که بسته رو خریداری کرده بودند سیستم فروشگاه ساز و سیستم فروش کارت شارژ ایمیل خواهد شد.

این دو مورد بنا به دلایلی از دی وی دی حذف شد و فقط به خریداران از طریق ایمیلی که در زمان ثبت سفارش وارد کردند ارسال خواهد شد.

دلیلش هم برخی حرکات مشکوک از طرف برخی افراد در برخی جاها و در برخی تاپیک ها بود!!!!! :j58r36j3gcr4suxymup

منم همینو حدس میزدم. راستی آقای طالبی، یه id جدید در یاهو بسازید، ولو موقتی، به شدت مشتاق گفت و گو هستیم و ذکر یک مورد!

من این پکیج رو حضوری از الکامپ خریدم.

من ایمیلم رو کجا بدم؟؟

و اینکه موقع نصب social network روی لوکال بعد وارد کردن اسم دیتابیس و ...

ارور میده به شرح زیر

You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'TYPE=MyISAM CHARACTER SET `utf8`' at line 29 SQL=CREATE TABLE `jos_banner` ( `bid` int(11) NOT NULL auto_increment, `cid` int(11) NOT NULL default '0', `type` varchar(30) NOT NULL default 'banner', `name` varchar(255) NOT NULL default '', `alias` varchar(255) NOT NULL default '', `imptotal` int(11) NOT NULL default '0', `impmade` int(11) NOT NULL default '0', `clicks` int(11) NOT NULL default '0', `imageurl` varchar(100) NOT NULL default '', `clickurl` varchar(200) NOT NULL default '', `date` datetime default NULL, `showBanner` tinyint(1) NOT NULL default '0', `checked_out` tinyint(1) NOT NULL default '0', `checked_out_time` datetime NOT NULL default '0000-00-00 00:00:00', `editor` varchar(50) default NULL, `custombannercode` text, `catid` INTEGER UNSIGNED NOT NULL DEFAULT 0, `description` TEXT NOT NULL DEFAULT '', `sticky` TINYINT(1) UNSIGNED NOT NULL DEFAULT 0, `ordering` INTEGER NOT NULL DEFAULT 0, `publish_up` datetime NOT NULL default '0000-00-00 00:00:00', `publish_down` datetime NOT NULL default '0000-00-00 00:00:00', `tags` TEXT NOT NULL DEFAULT '', `params` TEXT NOT NULL DEFAULT '', PRIMARY KEY (`bid`), KEY `viewbanner` (`showBanner`), INDEX `idx_banner_catid`(`catid`) ) TYPE=MyISAM CHARACTER SET `utf8`

من این پکیج رو حضوری از الکامپ خریدم.

من ایمیلم رو کجا بدم؟؟

و اینکه موقع نصب social network روی لوکال بعد وارد کردن اسم دیتابیس و ...

ارور میده به شرح زیر

You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'TYPE=MyISAM CHARACTER SET `utf8`' at line 29 SQL=CREATE TABLE `jos_banner` ( `bid` int(11) NOT NULL auto_increment, `cid` int(11) NOT NULL default '0', `type` varchar(30) NOT NULL default 'banner', `name` varchar(255) NOT NULL default '', `alias` varchar(255) NOT NULL default '', `imptotal` int(11) NOT NULL default '0', `impmade` int(11) NOT NULL default '0', `clicks` int(11) NOT NULL default '0', `imageurl` varchar(100) NOT NULL default '', `clickurl` varchar(200) NOT NULL default '', `date` datetime default NULL, `showBanner` tinyint(1) NOT NULL default '0', `checked_out` tinyint(1) NOT NULL default '0', `checked_out_time` datetime NOT NULL default '0000-00-00 00:00:00', `editor` varchar(50) default NULL, `custombannercode` text, `catid` INTEGER UNSIGNED NOT NULL DEFAULT 0, `description` TEXT NOT NULL DEFAULT '', `sticky` TINYINT(1) UNSIGNED NOT NULL DEFAULT 0, `ordering` INTEGER NOT NULL DEFAULT 0, `publish_up` datetime NOT NULL default '0000-00-00 00:00:00', `publish_down` datetime NOT NULL default '0000-00-00 00:00:00', `tags` TEXT NOT NULL DEFAULT '', `params` TEXT NOT NULL DEFAULT '', PRIMARY KEY (`bid`), KEY `viewbanner` (`showBanner`), INDEX `idx_banner_catid`(`catid`) ) TYPE=MyISAM CHARACTER SET `utf8`

با سلام،

ورود شما رو به انجمن جوملای ایران تبریک میگم.

اما نکته ای که هست، اینه که هر موضوعی که حاوی مطلبی متفاوت باشه باید در یک موضوع جدید ایجاد بشه. نوشته فعلی شما هیچ ارتباطی به موضوع نداره و در نتیجه در اینجا پاسخ داده نمیشه.

اگر با قوانین انجمن آشنا نیستید قبل از ارسال هرگونه مطلبی، بررسی کنید:

قوانین انجمن

پیروز باشید

سلام.

حق با شماست. سوال دومم بی جا بود.

ولی سوال اولم از آقای طالبی بود در این مورد ک سیستم فروشگاه ساز و فروش کارت شارژ توی دی وی دی نیست و ایشون گفتن که ایمیلی که موقع ثبت سفارش دادین!!

ولی من این دی وی دی رو حضوری خریدم و ایمیلی هم ندادم.

حالا چیکار کنم؟