shirin moradi

سایت خرید گروهی با جوملا

7 پست در این موضوع

مدتیه که سایت های خرید گروهی مثل قارچ رشد کردن و با اینکه کار همشون هم یکی هست اما تقریبا همشون هم موفق شدن

میخواستم از شما دوستان بپرسم که میدونید این سایت ها با چه سیستمی طراحی شده ؟؟؟ و اینکه آیا با جوملا میشه یه همچین سایت هایی زد یا نه ؟؟؟؟

نمونه :

netbarg.com

takhfifan.com

harajkadeh.com

off.dabi.ir

offchi.com

............................عنوان ویرایش شد .............................

ویرایش شده در توسط bahrambaba

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

دابی و نت برگ از همه معروف ترن! البته دابی فقط خرید گروهی نیست . با جوملا ندیدم سایت نوشته شده باشه! دابی با aspx نوشته شده!

جومینا جدیدا یک افزونه زده پایین سایت شون خرید! ببین چیه! فکر کنم برای همین کار باشد!

جومینا جدیدا یک افزونه زده پایین سایت شون خرید! ببین چیه! فکر کنم برای همین کار باشد!

آره. خودشه. همین سایت هاست.

ولی من دوست دارم خودم از بیس طراحی کنم . فقط یه راهنمایی برای استارت اولیه اش میخوام

جومینا از ویرچو مارت استفاده کرده ... و یک شمارنده گذاشته تو هر محصول .... از تنظیمات مطالب هم فکر کنم برای حذف و اتمام فروش محصولات استفاده میکنه....

ویرایش شده در توسط bahrambaba

ولی امکاناتی ککه این سایت ها دارن با ویرچومارت جواب نمیده ها

مثلا صفحه اول رو ببینید. یه سری پیشنهاد داره که زمان داره. تاریخ تموم شدن پیشنهاد رو نشون میده

تعداد خرید ها رو نشون میده. حد نصاب برای خرید داره

خیلی امکانات پیشرفته ای داره

اگر منظورتون سایت جومینا ست که تمام امکانات رو میشه با افزونه های جوملا ایجاد کرد....

البته فکر کنم یه کامپوننت هم واسه این کار دیده بودم که برای جوملای 1.5 بود ....

اسکریپت های جدا هم واسه ایجاد این سایت ها هست که تو اینترنت بگردی می تونی دانلود کنی ....

راستی جومینا درست بعد از شروع این بحث انگار دمو آنلاین واسه سایتش رو برداشته ....:37:

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری