elec1303

افزونه مدیریت پروژه برای جوملا

24 پست در این موضوع

این کامپوننت برای مدیریت پروژه طراحی شده است . شما با این افزونه می توانید پیشرفت پروژه گزارش ها و مستندات هر پروژه ای رو وارد کنید و اون رو در سایتتون نشون بدید . یکی از خصوصیات خوب این کامپوننت امکان محدود کردن نمایش پروژه برای کاربر یا کاربران خاصی می باشد .

این کامپوننت امشب به یاری خدا فارسی سازی شد . چون خدا یه زلزله فرستاد و خواب رو از چشمان ما ربود .

اگر در رابطه با استفاده از مازول دچار مشکل شدید خوشحال میشم اگه کمکی از دستم بر می یاد انجام بدم .

این کامپوننت رو تقدیم می کنم به دوست خوبمون http://joomlaforum.ir/member.php/23-wahid2003vj '>wahid2003vj

دانلود

[ATTACH]338[/ATTACH]

خوشحال میشم دوستان نواقص ترجمه منو بهم بگین .

1 کاربر پسند دیده است

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

درود

ممنون از فارسی سازی

ولی کلی خطا و مورد داره

فعلا اولی رفع شه تا بعدی ها

JInstaller::install: خطای SQL. DB function failed with error number 2006
       MySQL server has gone away SQL=CREATE TABLE IF NOT EXISTS `jos_projectlog_categories` ( `id` int(11) NOT NULL auto_increment, `title` varchar(255) NOT NULL, PRIMARY KEY (`id`) ) ENGINE=MyISAM DEFAULT CHARSET=utf8 AUTO_INCREMENT=6 ;
       SQL =

CREATE TABLE IF NOT EXISTS `jos_projectlog_categories` (
         `id` int(11) NOT NULL auto_increment,
         `title` varchar(255) NOT NULL,
         PRIMARY KEY  (`id`)
       ) ENGINE=MyISAM  DEFAULT CHARSET=utf8 AUTO_INCREMENT=6 ;

کاپوننت نصب: SQL خطا دارد، یا مفقود شده است و یا فایل SQL قابل خواندن نمیباشد. DB function failed with error number 2006
       MySQL server has gone away SQL=CREATE TABLE IF NOT EXISTS `jos_projectlog_categories` ( `id` int(11) NOT NULL auto_increment, `title` varchar(255) NOT NULL, PRIMARY KEY (`id`) ) ENGINE=MyISAM DEFAULT CHARSET=utf8 AUTO_INCREMENT=6 ;
       SQL =

CREATE TABLE IF NOT EXISTS `jos_projectlog_categories` (
         `id` int(11) NOT NULL auto_increment,
         `title` varchar(255) NOT NULL,
         PRIMARY KEY  (`id`)
       ) ENGINE=MyISAM  DEFAULT CHARSET=utf8 AUTO_INCREMENT=6 ;

Error Loading ModulesMySQL server has gone away SQL=SELECT id, title, module, position, content, showtitle, control, params FROM jos_modules AS m LEFT JOIN jos_modules_menu AS mm ON mm.moduleid = m.id WHERE m.published = 1 AND m.access <= 2 AND 

ما چرا برای فارسی سازی باید لایسنس و کپی رایت سازنده رو حذف کنیم .....

کاش یکی هم پیدا می شد....

باز هم ممنون عزیز اینارو رفع کنید تا بعدی ها رو هم بگم

-*

و امیدوارم زلزله خسارتی به هم وطنم هم وطنانم لامرد وارد نکرده باشه جز بدخوابی///

بدرود

ارسال شده در (ویرایش شده)

ممنون از لطفتون

من اینجا دارم یاد میگیرم بیشتر . برای همین میخوام دوستان مشکلات فارسی سازی که کردم بهم بگن .

فارسی سازی من فقط همون فارسی کردن فایل زبان و RTL کردن css ها بود . از شما بینهایت ممنون . البته من فقط اضافه کردم به خدا هیچی کم نکردم .

در مورد زلزله هم فعلا در حد همون بی خوابیه .

راستی اون کد بالایی مربوط به چه قسمتیه

ویرایش شده در توسط elec1303

*******Don't forget to backup your files.************* گرفتن پشتیبان از فایل هایتان را فراموش نکنید ******************

کامپوننت ارایه شده به صورت پیش فرض دارای سه وضعیت برای پروژه می باشد . 1- در حال اجرا (in progress ) - در انتظار ( on hold ) و 3- پایان یافته (completed ) .

اگه شما نیاز دارید که وضعیت های بیشتری رو داشته باشید باید کار های زیر را انجام دهید :

در فایل html.helper.php که در فولدر helpers قرار دارد به دنبال statusSelect بگردید و وضعیت جدید را در زیر آن ایجاد کنید .

برای نمونه ما می خواهیم وضعیتی با عنوان " وضعیت جدید" در زیر in progress ایجاد کنیم : برای اینکار کافی است در زیر کد

$stats[] = JHTML::_('select.option', JText::_( 'IN PROGRESS' ), JText::_( 'IN PROGRESS' ) );

کد زیر را قرار دهیم

$stats[] = JHTML::_('select.option', JText::_( 'NEW STATUS' ), JText::_( 'NEW STATUS' ) );

حال وضعیت دلخواه ما ایجاد شد . حالا در فایل languages (هم در قسمت site و هم admin ) و در فایل زبان (fa-IR.com_projectlog) قرار می دهیم : NEW STATUS}=وضعیت جدید }(بدون آکلاد). برای زبان انگلیسی هم می توانیم همین کار را انجام دهیم . در فایل en-GB.com_projectlog قرا می دهیم NEW STATUS}=new status }(بدون آکلاد).

وضعیت جدید با موفقیت ایجاد شد . ولی مشکلی که اینجا وجود داره اینه که در حالت پیش فرض با کلیک بر روی وضعیت ها وضعیت تغییر می کرد ولی اینجا با کلیک تنها سه وضعیت اصلی به نمایش در می آید و برای تغییر به وضعیت ایجاد شده حتما باید در قسمت ویرایش پروژه از منوی کشویی وضعیت آن را انتخاب کرد .

برای اینکه پست به اندازه کافی طولانی شده : رفع این مشکل در پست بعدی

برای نوشتن تمامی این مطالب به صورت "ترجمه و تکمیل" از فروم پشتیبانی افزونه استفاده شده است

*******Don't forget to backup your files.************* گرفتن پشتیبان از فایل هایتان را فراموش نکنید ******************

برای رفع مشکلی که در پست قبل به آن بر خورد کردیم باید تغییرات زیر را در فایل های افزونه ایجاد کنید

به مسیر زیر بروید /components/com_projectlog/models/cat.php

و در زیر خط 188 باید کدی مانند زیر قرار دهید .

switch($oldstatus)
{
case JText::_('IN PROGRESS'):
$newstatus = JText::_('NEXT STATUS');
break;

case JText::_('NEW STATUS'):
$newstatus = JText::_('NEXT STATUS');
break;

case JText::_('ON HOLD'):
$newstatus = JText::_('COMPLETE');
break;

case JText::_('COMPLETE'):
$newstatus = JText::_('IN PROGRESS');
break;       

default:
break;
}

توضیح : NEXT STATUS یعنی وضعیتی که ما بعد از IN PROGRESS قرار داده ایم و NEW STATUS هم همان وضعیتی است که بعد از IN PROGRESS قرار دارد ولی NEXT STATUS بعدی دومین وضعیتی که بعد از IN PROGRESS قرار داده ایم است .

این روند کلی است و هر چند وضعیت که ایجاد کردید همین کار را انجام دهید : {برای روشن تر شدن مثال می زنیم : فرض کنید ما دو وضعیت جدید را بعد از ON HOLD(که به صورت پیش فرض قرار دارد) به نام STATUS1 و بعد از اون وضعیتی به نام STATUS2 ایجاد کرده ایم پس کد زیر را باید جایگزین کد اصلی کنیم ( این مثال است و شما می توانید هر جایی وضعیت های خود را ایجاد کنید ولی باید به همان ترتیب کد را تغییر دهید ) :

switch($oldstatus)
       {
               $newstatus = JText::_('ON HOLD');
           break;

$newstatus = JText::_('STATUS1');
           break;

case JText::_(' STATUS1'):
               $newstatus = JText::_('STATUS2');
           break;
	    case JText::_('STATUS2'):
           break;
           break;

default:
           break;
       }

کد اصلی مانند زیر است :

switch($oldstatus)
       {
               $newstatus = JText::_('ON HOLD');
           break;

break;

break;

default:
           break;
       }

برای تغییر در بخش مدیریت هم باید همان تغییرات را در /administrator/components/com_projectlog/models/projects.php انجام دهیم . می توانید کد را در خط 218 پیدا کنید . کد تغییر یافته را به جای کد اصلی قرار دهید

رای نوشتن تمامی این مطالب به صورت "ترجمه و تکمیل" از فروم پشتیبانی افزونه استفاده شده است

ادامه دارد ...

.

یه سری از ماژول های مدیریت پروژه هستند که پیشرفت کار رو بصورت درصدی یا روی میله نشون میدن ، ایا میشه این کامپوننت رو به اون شکل هم نمایش داد؛ یا به طریقی این کامپوننت رو با اونا ترکیب کرد؟

برای تصحیح در نمایش مجموعه هم باید تغییر زیر را اعمال کنیم

در فایل مسیر /components/com_projectlog/views/cat/tmpl/default.php و خط 110 کد زیر قرار دارد

switch( $p->status ){
                       $statusclass = 'green';
                   break;
                       $statusclass = 'orange';
                   break;
                       $statusclass = 'red';
                   break;
                   default:
                       $statusclass = 'green';
                   break;
               }

با فرض پست قبلی (ایجاد دو وضعیت جدید که مثال زدیم ) باید کد را اینگونه تغییر دهیم

switch( $p->status ){
$statusclass = 'green';
break;
$statusclass = 'orange';
break;
case JText::_('STATUS1'):
$statusclass = 'COLOR';
break;
case JText::_('STATUS2'):
$statusclass = 'COLOR';
break;
$statusclass = 'green';
break;
default:
$statusclass = 'green';
break;
}

در اینجا COLOR باید تغییر کند و یکی از سه رنگ green, red, or orange باشد و اگر می خواهید رنگ متفاوتی داشته باشد باید فایل CSS را تغییر دهید .

برای نوشتن تمامی این مطالب به صورت "ترجمه و تکمیل" از فروم پشتیبانی افزونه استفاده شده است

پایان سفارشی سازی قسمت اول . اگه خدا بخواد ادامه دارد ...

می گردم و اگر پاسخی برای این پیدا کردم حتما همین جا میارم . فکر می کنم بشه یه کارایی کرد

یه سری از ماژول های مدیریت پروژه هستند که پیشرفت کار رو بصورت درصدی یا روی میله نشون میدن ، ایا میشه این کامپوننت رو به اون شکل هم نمایش داد؛ یا به طریقی این کامپوننت رو با اونا ترکیب کرد؟

شما برای اینکار می تونید ماژول های پیشرفت پروژه رو بگیرید . و در سایتتون نصب کنید و علاوه بر این پلاگین زیر رو هم بگیرید و نصب کنید و فعال کنید

http://extensions.joomla.org/search?q=ModulesAnywhere

حالا به بخش پروژه ها برید در زیر قسمت توضیحات کنار باتوم تصویر یه باتوم دیگه هست با نام insert module روی اون کلیک کنید صفحه ماژول ها باز میشه ماژول مورد نظر تون رو امتخاب کنید و ذخیره کنید . ماژول مورد نظر در بخش تو ضیحات به نمایش در می آید . تغییراتی که در ماژول بدید هم در آنجا اعمال خواهد شد

تو این قسمت می خواهیم قسمت پیشرفت پروزه به خود کامپوننت اضافه کنیم مانند قسمت شماره 2 تصویر زیر:

[ATTACH=CONFIG]367[/ATTACH]

در بخش تصویر 2 با قرار گرفتن ماوس روی هر کدام از اعداد عبارت روز های گذشته و یا روز های باقی مانده نمایان می شود .( با دایره قرمز نشان داده شده است در بخش 2 تصویر )

فقط یک نکته : اینکه در بخش مدیریت تاریخ باید به صورت میلادی وارد شود ( مانند تصویر 1). البته در سایت اگر زبان سایتتان فارسی باشد مانند تصویر 2 فارسی نمایش می دهد . البته فرمت نمایش هم مشکل دارد که باید اصلاح شود و چون من PHP بلد نیستم خوب ...(قراره یاد بگیرم)

در اینجا کدی که در فایل ضمیمه هست را در فایل com_projectlog/views/project/tmpl/ و در مکان معین شده قرار دهید .(توجه : بعد از تغییر فایل را با انکدینگ utf8 ذخیره کنید)

<div class="right_details">
<span class="content_header"><?php echo JText::_('CONTRACT FROM TO'); ?>:</span><br />
<?php echo ($this->project->contract_from != '0000-00-00') ? $contract_from->toFormat('%d %b %Y' ) : '--N/A--'; ?>
 - 
<?php echo ($this->project->contract_to != '0000-00-00') ? $contract_to->toFormat('%d %b %Y' ) : '--N/A--'; ?>
//[color="#FF0000"][b]در اینجا قرار دهید[/b][/color]
</div>
<div class="right_details">
<span class="content_header"><?php echo JText::_('DEPLOYMENT FROM TO'); ?>:</span><br />
<?php echo $deploy_from->toFormat('%d %b %Y' ) . ' - ' . $deploy_to->toFormat('%d %b %Y' ); ?>
</div>

شما اگه بخواهید برای قسمت های دیگه هم این کار را بکنید در فایل ضمیمه باید متغیر ها را تغییر دهید .( در فایل کامنت های مناسبی قرار داده شده : دست نویسندش درد نکنه)

[ATTACH]371[/ATTACH]

ببخشید این بخش مربوط به اضافه کردن اسناد چطور میشه فرمت اسناد رو توش درج کرد من هر فرمتی میزنم پیغام تاسف میزنه ؟؟؟؟:(

برای اضافه کردن فرمت اسناد از قسمت مدیریت سایتتون از منوی کامپوننت ها وارد projectlog بشید . نوار ابزار بالا بر روی پارامتر ها کلیک کنید . (تصویر 1)

[ATTACH=CONFIG]377[/ATTACH]

صفحه ای مانند تصویر زیر باز می شود .

[ATTACH=CONFIG]378[/ATTACH]

در قسمت مشخص شده نوع فایل هاتون رو وارد کنید . نوع فایل های مجاز باید به صورت زیر وارد شود

.jpg,png,pdf, (یعنی یک نقطه یک فرمت و یک کاما و فرمت دیگر ...- تنها دات اول لازم است )

واقعا این یکی از افزونه های با حالیه که تا حالا دیدم :D. ولی حیف :(که ارایه دهنده هاش هیچ برنامه ای برای بهینه سازیش برای نسخه های جدید تر جوملا ندارن

تو این قسمت راهکار مرتبط سازی این افزونه با آلفا یوزر پوینت رو قرار میدم .

با این کار شما می تونید : (آنچه در فایل همراه موجوده )

1-اضافه کردن امتیاز به کاربر با قرار دادن پروژه

2- کسر امتیاز از کاربر با حذف پروژه

3-اضافه کردن امتیاز به کاربر با اضافه کردن گزارش برای پروژه

4- کسر امتیاز از کاربر با حذف گزارش از پروژه

5-اضافه کردن امتیاز به کاربر با اضافه کردن داکیومنت به پروژه

6- کسر امتیاز از کاربر با حذف داکیومنت از پروژه

فایل کنترلر موجود در فایل همراه را در آدرس components/com_projectlog/ جایگزین فایل موجود کنید ( بکاپ از فایل موجود یادتون نره)

[ATTACH]379[/ATTACH]

پست های قبلی رو من خودم تست کردم ولی اینو تست نکردم . اگه به مشکل خوردید بگید تست کنم .

برای نوشتن این پست به صورت "کاملا ترجمه "از فروم پشتیبانی افزونه استفاده شده است .

یافتم ..... یافتم .........

فرمت تاریخ در افزونه برای نمایش به صورت مثلا شهریور 20 1390 . ولی با این تغییرات به صورت 20 شهریور 1390 نمایش میده .

فایل default را در آدرس com_projectlog\views\project\tmpl باز کنید . توی فایل به دنبال toFormat بگردید . و در پرانتز فرمت تاریخ را به این

%d %B %Y at %H:%M

تغییر بدید .

برای فایل default در آدرس com_projectlog\views\cat\tmpl هم باز کنید و به دنبال toFormat بگردید . و در پرانتز فرمت تاریخ را به این

%d %B %Y

تغییر بدید .

خیلی عالیه.

فقط باید برای پروژه یه دوره زمانی تعریف کنیم؟ این دوره زمانی بعد از تعریف قابل تغییره؟

این کامپوننت برای مدیریت پروژه طراحی شده است . شما با این افزونه می توانید پیشرفت پروژه گزارش ها و مستندات هر پروژه ای رو وارد کنید و اون رو در سایتتون نشون بدید . یکی از خصوصیات خوب این کامپوننت امکان محدود کردن نمایش پروژه برای کاربر یا کاربران خاصی می باشد .

این کامپوننت امشب به یاری خدا فارسی سازی شد . چون خدا یه زلزله فرستاد و خواب رو از چشمان ما ربود .

اگر در رابطه با استفاده از مازول دچار مشکل شدید خوشحال میشم اگه کمکی از دستم بر می یاد انجام بدم .

این کامپوننت رو تقدیم می کنم به دوست خوبمون http://joomlaforum.ir/member.php/23-wahid2003vj '>wahid2003vj

دانلود

[ATTACH]338[/ATTACH]

خوشحال میشم دوستان نواقص ترجمه منو بهم بگین .

یه خبرایی تو راهه! فقط چند روز دیگه ...... ! :128fs318181:

یه خبرایی تو راهه! فقط چند روز دیگه ...... ! :128fs318181:

البته اضافه کنم که یکسری خبرهای بهتر هم باز تو راهه .البته تمام سعی ما اینه که تا شب سال تحویل برسونیمش .

پروژه ایی بزرگ در راه است .که پرچم برای همیشه بالا میمونه .

موفق پایدار

با این حال و اوضاع بهتره که منم خبر مو بذارم دیرتر بگ.

میترسم خیلی ها سرشون گیــــــــــــــــــــــــــــــــــج بره .بعد خر بیار و...!!!!!:14::14::14:

سلام با تشکر بخاطر معرفی این افزونه مفید

اما من یه مشکلی با این افزونه دارم و اونم اینه که اصلا نمی تونم به پروژه جدید براش تعریف کنم، همه کاری هم کردم تاریخو میلادی کردم و یا تمام فیلد ها رو پر کردم اما نشد که نشد.:65d6a5d6s:

کسی میتونه کمکم کنه؟آیا:21:

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری