ali26393

مشکل زبان فارسی جامعه مجازی ساز cb

7 پست در این موضوع

سلام

جامعه مجازی ساز cb را روی جوملا 1.7 نصب کرده ام

پلاگین فارسی ساز آن را در بخش پلاگین های cb نصب کرده ام

پلاگین farsi را منتشر کرده ام

زبان مدیرت جوملا نیز فارسی است

... ولی کامپوننت cb فارسی نمی شود نه در مدیریت جوملا نه در نمایش سایت

دیگه کلافه شدم :mad:لطفا کمکم کنید:(

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

با سلام

فایلش رو ارائه بدید تا نصب و بررسی بشه.

پیروز باشید

با سلام

احتمال زیاد همه ی شما نام این الحاق ارزمشند یعنی CB را شنیده اید! این برنامه پارسال توسط بنده فارسی سازی شد و در جومتاک منتشر شد... قبول دارم که این ترجمه مشکلاتی دارد ولی خب فعلا ترجمع بهتری وجود ندارد باید توجه دشاته باشید تصحیح کامل این ترجمه در اولویت کاری من است و قصد دارم CB را به زودی به طور 100% فارسی سازی کنم!

لطفا اشکال های ترجمه و نظراتتان را در اینجا مطرح کنید!

به امید رضایتتان

خب بریم سراغ نصب الحاق ابتدا از لینک زیر فایل را دانلود کنید

http://www.topjoomina.ir/download.php?filename=13190254621.zip

سپس از فشرده سازی خارج کنید و هسته الحاق یعنی com_comprofiler را نصب کنید! (مراقب باشید کامل نصب کنید یعنی بعد از آپلود باید چند ثانیه تا چند دقیقه صبر کنید تا نصب کامل شود!)

به آدرس زیر که صفحه اختصاصی زبان های سی بی ترجمه شده در سایت سازنده یعنی جوملاپلیس هست بروید و زبان فارسی را انتخاب کنید سپس به بخش filesبروید و بنا به نسخه ی نصبی(این نسخه 1.7 است) فارسی ساز را دانلود کنید.

http://forge.joomlapolis.com/projects/lan-cb

بعد به بخش پلاگین های خود سی بی بروید(توجه کنید به بخش پلاگین های جوملا نروید) و فارسی ساز دانلود شده در مرجله قبل را نصب کنید!

حالا سی بی شما فارسی شده است و اگر زبان نمایشی جوملایتان فارسی باشد سی بی هم فارسی نشان داده می شود

مشکلی بود چه در نصبتان چه در ترجمه همینجا مطرح کنید

وای چه تالار گفتگوی شلوغی!!!

چرا همه دارند کمکم می کنند

دارم گیج می شم

سلام. منم یک مشکلی دارم با همین CB . سایت من 3 زبانس. زبان فارسی و عربی رو گرفتم و نصب کردم . همه جی هم توی این کامپوننت و ماژولش ترجمه میشه اما برای زبان فارسی و عربی صفحه register باز نمیشه ! صفحه خالی میاد. اما جالب انجاست که اگر login کنید و به قسمت edit اطلاعات برید صفحه عربی و فارسی درست باز میشه. فقط صفحه register مشکل داره. لطفا کمک کنید. خیلی واجبه. ممنون

وای چه تالار گفتگوی شلوغی!!!

چرا همه دارند کمکم می کنند

دارم گیج می شم

با سلام

فایلش رو ارائه بدید تا نصب و بررسی بشه.

پیروز باشید

دوست عزیز فکر کنم خیلی واضح باشه:5:

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری