sado1214

تنظیمات بخش حمل و نقل joomshopping

22 پست در این موضوع

سلام دوستان من یه مشکلی با فروشگاه ساز joomshoping دارم

می خوام قیمت حمل و نقل رو بر اساس تعداد و وزن به فاکتورم اضافه کنم اما وقتی این کار رو تو بخش حمل و نقل انجام میدهم اعمال نمیشه

لطفا راهنمایی کنید

ویرایش شده در توسط sado1214

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

دوستان این مورد خیلی اورژانسی هست لطفا یکی راهنمایی کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

:13:

ببینید تو این لینک یه نفر تاپیک گذاشته و مشکلش مثل من بوده و راهنمایی شده اما من نفهمیدم که باید چیکار کنم

لطفا بخونید ببینی کسی می فهمه

http://www.hikashop.com/fr/forum/4-how-to/7343-shipping-price-shown-in-price-at-frontpage.html

خواهش دارم عاجزانه

این لینک که قرار دادید ارتباطی به جو شاپ نداره ... این لینک مال افزونه hikashop هست

در خصوص مشکلتون هم دقیقتر توضیح بدید.. اعمال نمیشه یعنی خطا میده؟ چه اتفاقی میوفته .. تصویر از تنظیماتی که ایجاد کردید قرار بدید

ببینید تو بخش مدیریت فروشگاه چند بخش برای تعیین قیمت حمل و نقل داره

یکی تو منوی محصولات ،بخش مربوط به تعریف و جزئیات محصول که قیمت حمل و نقل رو بر اساس تعداد تعریف می کنی

تصویر :

a44a53b7d26b.png

دوم :منوی تنضیمات بخش مربوط به روش های حمل و نقل و بعد هم تعیین قیمت حمل و نقل که تو قسمت تعیین قیمت از دو طریق میشه تعیین قیمت کرد یکی قیمت ثابت مشخص کنیم و یکی هم قیمت بر اساس وزن

تصویر: 26dab9bf6a13.png

اما من فقط قیمتی رو که بطور ثابت تعریف میشه تو سایت می بینم و قیمتی رو که بر اساس وزن و تعداد تعریف می کنم اعمال نمیشه

اگر تو کارد مربوط به قیمت در تصویر دوم که با قرمز دورش خط کشیدم قیمتی وارد نکنم رو سایتم قیمت حمل و نقل رو صفر میزنه و اصلا کاری به این نداره که بر اساس وزن و تعداد قیمتی تعریف شده

لطفا راهنمایی کنید خیلی مهمه

ویرایش شده در توسط sado1214

شما باید در پیکربندی یک سری گزینه ها رو فعال کنید .. اگر به منوی پیکربندی برید یک سری گزینه واسه "محصولات/گروه ها" داره و یک سری هم برای "عملکرد فروشگاه"

اونجا ها رو یه نگاهی بندازید باید چند تا آیتم فعال بشه

قبلا همه این بخش ها رو بررسی کردم ،مجددا چک کردم ،مورد خاصی که به این بخش مربوط باشه و تاثیر گذار باشه پیدا نکردم یا اینکه من متوجه نشدم

میشه دقیقتر راهنمایی کنید

دوستان کسی تنظیمات مربوط به این بخش رو نمی دونه؟

بد جوری گیر کردم؟

لطفا کمک کنید

من هنوز منتظرم

جناب tarantino میشه راهنمایی کنید

چه بخش هایی رو باید فعال کنم

خواهشششششششششششششششششششششششششششششششش

یکی بداد من برسه

چیکار کنم

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دوستان مدیر سایت

کاربران حرفه ای ............................

دوستان عزیز سلام

من جوم شاپینگ رو از سایت پی سی جوملا دانلود کردم و نصب کردم و مشکل های زیر روبرو شدم.

1- واحد پول فقط یورو هستش و ریال یا تومان نداره

2-بعداز درست کردن مجموعه و محصول نتونستم کاری بکنم که بشه تو سایت مشاهده کنم!!! یعنی دوستان چجوری بهش آدرس بدم که تو منو براش یک جا باز کنم تا ب کلیک کردن بشه محصولات رو دید

joomlaforum.ir_13485087411.png

مثل این دوستان که وقتی کلیک میشه فروشگاه ساز فعال بشه

ممنونم از شما دوستان

دوستان و مدیران محترم این رو هم بهم اطلاع بدن واسه این موضوع تاپیک جدید باز کردم درسته یا اینکه اینجا مطرح کردم؟

در همون تاپیک جوم شاپینگ مطرح کنید سوال رو این تاپیک مربطو به سوال کاربر دیگه ای هست ارتباطی به موضوع شما نداره

دوستان عزیز سلام

من جوم شاپینگ رو از سایت پی سی جوملا دانلود کردم و نصب کردم و مشکل های زیر روبرو شدم.

1- واحد پول فقط یورو هستش و ریال یا تومان نداره

2-بعداز درست کردن مجموعه و محصول نتونستم کاری بکنم که بشه تو سایت مشاهده کنم!!! یعنی دوستان چجوری بهش آدرس بدم که تو منو براش یک جا باز کنم تا ب کلیک کردن بشه محصولات رو دید

joomlaforum.ir_13485087411.png

مثل این دوستان که وقتی کلیک میشه فروشگاه ساز فعال بشه

ممنونم از شما دوستان

سلام

برای اضافه کردن ریال برو تو بخش تنظیمات فروشگاه قسمت احد پول بعد جدید رو بزن و یه واحد چدید با مشخصات زیر وارد کن

عنوان : ریال

کد: ریال

نرخ تبدیل :1.000000

کلید انتشار رو هم تیک بزن

قسمت مرتب سازی رو هم روی ریال تنظیم کن

بعد برای اینکه قیمت ها تو سایت درست نشون داده بشه هم برو تو بخش پیکربندی قسمت واحد پول و تنظیمات زیر رو انجام بده

واحد پول : ریال

قسمت جداکننده هزارگان رو هم یه علامت کاما بزار مثل این "," بدون کوتیشن

قسمت فرمت هم گزینه دومی رو انتخاب کن

برای فعال کردن منو هم برو یه منوی جدید ایجاد کن بعد وقتی کلید انتخاب رو بزنی لیست کامپوننت ها میاد که از اونجا فروشگاه رو انتخاب کن

لطفا اگر برای مشکل من هم راه حلی دارید راهنمایی کنید

تنظیمات بخش حمل و نقل رو چطوری تنظیم کنم که قیمت حمل و نقل رو بر اساس وزن و قیمت به فاکتورم اضافه کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

فقط میشه جواب این سوالم رو بدید

چرا هیچکس برای این تاپیک هیچ پاسخی یا راهنمایی نمی زاره یا حداقل یه حرفی که امیدوار بشم حداقل یه سری به این تاپیک زده میشه

مدیران سایت و کاربران حرفه ای !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

درود

ظاهرا دوستان با بخش حمل و نقل مشکلاتی دارند. البته مشکل نیست . فقط دوستان نمی خواهند کمی وقت بزارند. و کار با این سیستم را یاد بگیرند.

این سوال توسط مهندس طالبی پاسخ داده شد. و اشاره شد که باید تنظیماتی فعال بشه اما دوستان ظاهرا نمی خواهند کمی تلاش کنند. و من مجبور هستم که مسئله را کاملا باز کنم.

آموزش :

به بخش منو "تنظیمات" برید. و گزینه "روش های حمل و نقل" را ایجاد کنید . مثلا ( پست پیشتاز ، پست معمولی را ایجاد میکنیم )

سپس در همان منو "تنظیمات" به گزینه "قیمت حمل و نقل" مراجعه نمایید. سپس برای روش های پستی خود مبلغ بر اساس وزن تعیین نمایید. ( مثلا برای پست پیشتاز از 100 کیلو الی 200 کیلو مبلغ 10 هزار تومان بزارید. ) ( دقت کنید در این قسمت گزینه ایی به عنوان قیمت موجود است. این قسمت باید خالی باشد. اگر در این قسمت مبلغی وارد نمایید. قیمت پست پیشتاز شما دیگر بر اساس وزن نخواهد بود و صرفا یک مبغ ثابت می باشد.)

سپس به منو "پیکربندی" مراجعه نمایید. و گزینه "مجموعه / محصول" را انتخاب نمایید. در تب "محصول" تیک گزینه "نمایش وزن محصول" را بزنید. تا وزن قابل مشاهده باشد

سپس در همان منو "پیکربندی" به گزینه پرداخت نهایی مراجعه نمایید. و تیک گزینه "نمایش وزن محصول" را بزنید. تا در زمانی که مراحل خرید را طی می کنید وزن قابل مشاهده باشد.

و در مرحله آخر شما باید به محصول خود مراجعه نمایید و وزن آن را تعیین نمایید.

پس از ایجاد سفارش زمانی که مرحله حمل و نقل برسید مبلغ حمل نقل شما محاسبه و به مجموع مبلغ نهایی فاکتور اضافه خواهد شد.

امیدوارم که مشکل اکثر دوستان حل شده باشد.

موفق پایدار

اینم از جواب شما دوست عزیز

ممنون و متشکر از اساتید بزرگوار استاد طالبی و استاد دلجو

موفق باشید

درود

ظاهرا دوستان با بخش حمل و نقل مشکلاتی دارند. البته مشکل نیست . فقط دوستان نمی خواهند کمی وقت بزارند. و کار با این سیستم را یاد بگیرند.

این سوال توسط مهندس طالبی پاسخ داده شد. و اشاره شد که باید تنظیماتی فعال بشه اما دوستان ظاهرا نمی خواهند کمی تلاش کنند. و من مجبور هستم که مسئله را کاملا باز کنم.

آموزش :

به بخش منو "تنظیمات" برید. و گزینه "روش های حمل و نقل" را ایجاد کنید . مثلا ( پست پیشتاز ، پست معمولی را ایجاد میکنیم )

سپس در همان منو "تنظیمات" به گزینه "قیمت حمل و نقل" مراجعه نمایید. سپس برای روش های پستی خود مبلغ بر اساس وزن تعیین نمایید. ( مثلا برای پست پیشتاز از 100 کیلو الی 200 کیلو مبلغ 10 هزار تومان بزارید. ) ( دقت کنید در این قسمت گزینه ایی به عنوان قیمت موجود است. این قسمت باید خالی باشد. اگر در این قسمت مبلغی وارد نمایید. قیمت پست پیشتاز شما دیگر بر اساس وزن نخواهد بود و صرفا یک مبغ ثابت می باشد.)

سپس به منو "پیکربندی" مراجعه نمایید. و گزینه "مجموعه / محصول" را انتخاب نمایید. در تب "محصول" تیک گزینه "نمایش وزن محصول" را بزنید. تا وزن قابل مشاهده باشد

سپس در همان منو "پیکربندی" به گزینه پرداخت نهایی مراجعه نمایید. و تیک گزینه "نمایش وزن محصول" را بزنید. تا در زمانی که مراحل خرید را طی می کنید وزن قابل مشاهده باشد.

و در مرحله آخر شما باید به محصول خود مراجعه نمایید و وزن آن را تعیین نمایید.

پس از ایجاد سفارش زمانی که مرحله حمل و نقل برسید مبلغ حمل نقل شما محاسبه و به مجموع مبلغ نهایی فاکتور اضافه خواهد شد.

امیدوارم که مشکل اکثر دوستان حل شده باشد.

موفق پایدار

سلام

سپاس فراوان

اما قابل توجه اینکه تمام مواردی که ذکر فرمودید من انجام دادم در قسمتی هم که مشکل رو مطرح کردم با شکل توضیح دادم که چه کارهایی انجام دادم

تنها اشکالی که وجود داشت این بود که قسمت قیمت پیشفرض رو باید حتما پاک کنی چون ذخیره رو که میزنی دوباره خودش با صفر پر میشه و من فکر میکردم که صفر بزاری کافیه و این مورد من رو به دردسر انداخت

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری