parmis

بعداز چند ماه هنوز گوگل با سایتم قهره

10 پست در این موضوع

بعداز چند ماه از تغییر نام ریشه منوی اصلی سایت هنوز گوگل آدرس ها را تغییر نداده. در حالی که هر روز ارورهای سرور و ارور لینک های پیدا نشده را از گوگل وبمستر فیکس می کنم.

ضمن اینکه وبلاگ درست کردم و نقشه سایت را در وبلاگ قرار دادم. الان رتبه صفحه وبلاگ بسیار بالاست و حتی در بعضی موارد اولین لینک هست اما سایت اصلی در گوگل به فراموشی رفته!

دوستان با تجربه کمک کنند

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

درود

دوست عزیز بحث سئو و بهینه سازی بحث گسترده ای هستش ولی ارگ امکانش هست یک خورده واضح تر توضیح بدید . از قهر بودن منظورتون این هست که گوگل سایتو بلاک کرده یعنی تقلبی کردید یا اینکه نه مشکل سر این هست که رتبه سایت پایین اومده و تغییری نمی کنه . ؟؟

یک توصیه دیگه هم دارم و اون این هست که سایتو بدید بچه ای تیم سئو و بهینه سازی انجمن بررسی کنن و اشکالات کارو بهتون بگن . و حداقل اسم دامنه یا سایتو بدین که بتونن سایتو ببینن . چون همینجوری که کسی تا سایت شما را نبینه نمی تونه نظری بده . هزار و یک مورد هست که در طراحی وب سایت باید رعایت بشه !!!

در این بخش تاپیک بزنید : تیم سئو و بهینه سازی

سپاس از پاسختون می دم برای بررسی

فقط یک سوال. اگه کل لینک های سایت را با همان عناوین توی وبلاگ ثبت کنیم از نظر گوگل تقلب محسوب میشه؟

سلام.seo بحث زیاد داره به دامین مربوط میشه تا خیلی چیزهای دیگه...من چندتاشو میگم که اصلی تریناشه امیدوارم بدردتون بخوره...مطلبتون تا اونجایی که میشه تک و غیر کپی برداری باشه،

کلمه کلیدیاتون حتما تو صفحه باشه که اگه نباشه گوگل تخلف تشخیص میده،سعی کنید کلمات کلیدیتون کمتر رقابتی باشه یعنی رقیب توش کم باشه،کلمات کلیدیتون چند بخشی و خلاق باشه،توی گوگل آنالیتیک هم سایتتون و ثبت کنید اونجا تحلیل کاملتری از seo سایتتون قرار میده...

اين يکي هم بعيد مي دونم چون وبلاگ و سايتتون آدرس هاي مجزايي دارن مطمئنن ديگه؟؟

پس نه.تخلف محسوب نميشه...

دوستان معضرت می خوام من یه سوال داشتم آخه به هرکی گفتم نفهمید من یک نرم افزار می خواستم که بتونم دو و یا چند لوکال هاست در سیستم داشته باشم و بتونم چند سایت را بارگذاری کنم البته معذرت می خوام که به موضوع ربطی نداره

جاش اینجا نبود دوست...

ولی نرم افزار system commander چند سیستم عامل مجزا رو یک درایو میزنه و شبیه سازی که باید واقعا تو این کار حرفه ای باشی و بتونی اینکار رو انجام بدی والا چند برنامه که کار فضای مجازی رو دارند با پورت های متفاوت وجود ندارد من قبلا از اساتید دانشگاه هم پرسیدم اما نیست به صئپورت انگلیسی از گوگل جستجو کنی میفهمی...

اگه کسی این نرم افزار رو داره معرفی کنه خیلـــــــــــــــــــــــــــــــــــــی خوشحال میشیم

خدا با ماست...

دوستان معضرت می خوام من یه سوال داشتم آخه به هرکی گفتم نفهمید من یک نرم افزار می خواستم که بتونم دو و یا چند لوکال هاست در سیستم داشته باشم و بتونم چند سایت را بارگذاری کنم البته معذرت می خوام که به موضوع ربطی نداره

شما همينجوري هم مي تونيد رو لوکالتون هر چندتا سايت که مي خوايد داشته باشيد؟؟منظورتون دقيقا چيه؟؟؟نيازي به چند لوکال نيست

ببینید به طور مثال من یک سایت قبلا با جوملا ساختم ولی در مرحله بارگذاری نشده است و می خواهم یک فروشگاه یا انجمن بسازم و به اون لینک کنم و یا اصلا چند تا سایت دیگه در دست طراحی دارم می خوام همزمان سایتهای دیگه رو داخل لوکال ریخته و اجرا کنم منظورم کلا همین است ممنونم

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری