bestboy7

سوال در مورد افزایش بازدیدکننده ها

4 پست در این موضوع

سلام دوستان

توی سایت histate دیدم تبلیغی برای خرید بازدیدکننده هست. خواستم سایتهای فارسی در این رابطه پیدا کنم سرچ کردم و چندتا سایت پیدا کردم.ادعا میکردن بازدید کننده کاملا real هستند و ....

میخواستم بدونم این سایتها مفید هستند یعنی منطقیه کارشون و بازدیدکننده ها واقعی هستند. و اصلا همچین سایتهایی رو و خریداری بازدیدکننده رو پیشنهاد میکنید؟ اگه همچین چیزی جواب میده واسه سایتهای تازه کار لطفا یه سایت معتبر البته فارسی معرفی میکنید؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket

من پیشنهاد میکنم هزینه ایی را که برای اینگونه سایت ها می خواهید انجام دهید. صرف تبلیغات روی سرویس ads گوگل انجام دهید. اینگونه سایت ها برای شما ترافیک مجازی ارسال می کنند. که گوگل هم به راحتی اغلب موارد متوجه میشود. و بزودی شما را در رنک بدتری قرار میده. پس هزینه را یا در سرویس تبلیغات گوگل انجام بده. یا سفارش تبلیغات در سایت هایی با رنک بالا و بازدید کننده بالا بده .

موفق پایدار

منم مخالف بازدیدکننده مجازی هستم چون گوگل متوجه میشه و برعکس میشه اما متاسفانه تبلیغ در گوگل تحریم هست و یا اصلا تبلیغ دیده نمیشه در ایران و یا اگردیده شه وقتی کلیک میکنن سایت شما باز نمیشه .

ضمن اینکه با این اختلاف قیمت ارز خیلی مقرون به صرفه نیست.پیشنهاد میکنم از گوگل وب مستر تولز استفاده کنید و نقشه سایت و حتما معرفی کنید.خیلی موثر هست.البته صفحات سایت هم بهتره از هر نظر بهینه باشه.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری