mostafa30b

حذف سه چیز از قالب

8 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام میخواستم این سه چیز رو پاک کنم 1- راه اندازی توسط جوملا 2-اندازه قلم 3-عوض کردن هدر قالب . چطور میشه اینارو عوض کرد؟ یا حذف کرد؟

<a  href=9ac0t91sryt0ze1rfzc.png' alt='9ac0t91sry

ویرایش شده در توسط mostafa30b

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket

سایتتون روی هاسته یا لوکال؟اگر روی هاسته آدرس ساتتون رو بدین تا بهتر بتونیم کمکتون کنیم

اگر هم روی لوکالید و قالبتون تجاری نیست قالب رو قرار بدین تا بررسی کنیم

ارسال شده در (ویرایش شده)

سایتم هاست . 30bgraphic.ir اگر قالبی خریدم چطور اون قسمت پایین رو ویرایش کنم؟ ممنون

ویرایش شده در توسط mostafa30b

سلام دوست عزیز

میلاد حضرت امام رضا (ع) شاه غریب خراسان رو تبریک عرض می کنم

هدر سایت معمولا تو پوشه template تو پوشه ای که به نام قالبتون هستش تو پوشه images به نام logo یا header هستش

اندازه فونت ها که بالا سمت چپ هستش تو مدیریت سایت تو تنظیمات قالب میتونید غیر فعال کنید

برای پیدا کردن عبارت کپی رایت پایین سایت هم از نوت پد پلاس پلاس استفاده کنید و با استفاده از جستجوی عبارت در فایل های هاست اون عبارت رو میتونید پیداش کنید و نعویضش کنید با متن دلخواه

البته عموما تو پوشه plugins تو پوشه پلاگین قالبتون یه فایل به نام فوتر دارید یا برند که میتونید توی اون تغییرات مورد نظر رو اعمال کنید

موفق و پایدار باشید

سلام . میشه لطفا راحت ترین راه رو ساده برام توضیح بدید؟ من نوت پد پلاس پلاس رو دانلود کردم ولی چطور باهاش بتونم کد یا کلمه مورد نظرم رو ویرایش کنم که توی سایت ؟

سلام

یه پیشنهاد بهتون میکنم شما از قالبهای پیش فرض جوملا استفاده میکنید میتونید از قالبهای دیگه ای که امکانات و طرح و شکل بهتری هم دارن استفاده کنید

در بخش قالبهای انجمن قالبهای زیادی وجود داره...

سلام . میشه لطفا راحت ترین راه رو ساده برام توضیح بدید؟ من نوت پد پلاس پلاس رو دانلود کردم ولی چطور باهاش بتونم کد یا کلمه مورد نظرم رو ویرایش کنم که توی سایت ؟

قالبی که در تصویر نشون دادین رو بزارین روی سایتتون تا ما ببینیم اون عبارات کجا هست و بهتون بگیم.الان قالب yougbrids روی سایتتون هست.

البته با صابر عزیز هم موافقم

کار با نوت پد پلاس پلاس خیلی راحت و ساده است

برنامه رو باز کنید

در منوها در قسمت search گزینه search in files رو انتخاب کنید

حالا عبارت مورد نظرتون رو تایپ کنید و در قسمت مسیر هم مسیر سایتتون رو وارد کنید

به همین سادگی

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری