farshadraei

عدم تحرک منوی آبشاری

10 پست در این موضوع

نمیدونم چرا منوی اصلی که توش خانه و ازین چیزا هست، دیگه به صورت آبشاری باز نمیشه و زیرمنوها رو نشون نمیده !!!!

چطور میشه کاری کرد که زیرمنوها رو نشون بده؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

آدرس سایتتون رو بذارید چک بشه احیانا شما بعد از نصب افزونه ای این مکشل پیش نیومده؟

احتمالا به خاطر تداخل با سایر افزونه ها و تداخل جی کوئری هاست دوست عزیز

اگر افزونه ی جدیدی نصب کرده اید غیر فعال کنید و ببینید مشکل حل می شود یا خیر

موفق باشید

اگه منوی شما بصورت ماژول داره لود میشه (یعنی وابسته به خود قالب نیست و در یک موقعیت توسط یک ماژول داره نمایش داده میشه)برید به مدیریت ماژول ها و نمایش زیر منوها رو روی "بله" بذارید.

و مهم تر اینکه چک کنید که زیر منوهای شما فعال هستند یا خیر

همون منوی اصلی جوملا هست....البته من میخواستم برای افزونه odude منوی جداگانه تعریف کنم که نشد و اون ماژول رو حذف کردم، ولی این منوی اصلی از تحرک افتاد. یکی از مشکلات من هم تعریف منوی جداگانه برای odude پروفایل هست.

افزونه ی جدیدی نصب کرده اید ؟

اگر پاسخ مثبت است ابتدا آنرا حذف نمایید یا غیر فعال نمایید مشکل حل می شود

تداخل پیش آمده دوست عزیز

موفق باشید

اگه همه اينا كه دوستان گفتن رو انجام دادي و نشد شايد از كند بودن سرعت اينترنتت باشه تو يه كافي نت هم امتحان كن برا اطمينان بيشتر

افزونه ی جدیدی نصب کرده اید ؟

اگر پاسخ مثبت است ابتدا آنرا حذف نمایید یا غیر فعال نمایید مشکل حل می شود

تداخل پیش آمده دوست عزیز

موفق باشید

فکر نکنم افزونه جدیدی نصب کرده باشم!!!!!

چون یه افزونه که نصب کرده بودم، بعدش منو کار میکرد، ولی وقتی منوی جدید رو ایجاد کردم و بعدش حذف کردم این مشکل پیش اومد....من خودم احتمال میدم به خاطر تنظیمات نمایش زیرمنوها باشه ولی نمیدونم اینتنظیمات کجا قرارداره!!! یهجایی دیده بودمش ولی الآن یادم نیست......

یه قسمتی که تنظیم میکنن چندتا زیرمنو نمایش داده بشه

اگه همه اينا كه دوستان گفتن رو انجام دادي و نشد شايد از كند بودن سرعت اينترنتت باشه تو يه كافي نت هم امتحان كن برا اطمينان بيشتر

من تو کافی نت دانشگاه اینکار رو انجام میدم و سرعش هم ظاهرا خیلی بالا هست

من بررسی کردم و ماژول هارو تک تک غیر فعال کردم، دیدم ماژول فرم تماس سریع این مشکل رو ایجاد میکنه.

چطور میتونم این مشکل رو حد کنم بدون اینکه ماژول فرم تماس سریع رو حذف کنم؟

لازم به ذکره که وقتی این ماژول رو تو موقعیت right سایت خودم میذارم هیچ مشکلی ایجاد نمیکنه، ولی وقتی تو قسمت left میذارم، منوی آبشاری غیر متحرک میشه!!!!!

و من حتما میخوام بذارمش تو قسمت left که این مشکل رو بوجود میاره!!!!

اگه امکان داره یه راهنمایی بکنید.....

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری