hosseinam1370

هاست دانلود نداشتن دیتا بیس

11 پست در این موضوع

با سلام.

بعد از مشکلی که برام پیش اومد در مورد دانلودسنتر در هاست اشتراکی ،رفتم به هاست دانلود با پنل دایرکت ادمین گرفتم ،و ساب دامین خودمو رکورد کردم به هاست دانلود ،ولی از آنجا که هاست دانلود دیتابیس نداره نمیدونم چطوری باید مثلا اسکریپت کلیجا رو نصب کنم که نیاز به دیتا بیس داره،تو گوگل هم زیاد سرچ کردم ولی فقط فهمیدم که میشه یه دیتابیس در داخل سی پنل هاست اصلی ساخت و کلیجا رو داخل هاست دانلود نصب کنم و از دیتابیس سایت اصلی استفاده کنم.میشه یه توضیح بدین که باید در این موارد چیکار کنم ؟چطور باید دیتا بیس رو به کلیجا که روی هاست دانلود نصب هست ،بفهمونم؟خیلی سرچ کردم ولی پیدا نکردم و جای دیگه جز اینجا رو نمیشناختم که جواب بدن.و اینو هم میدونم که نباید اینجا میگفتم.

پیشاپیش ممنون از راهنماییتون

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام و وقت بخیر

هاست دانلود دیتابیس نداره و شما در اون فقط میتونید فایلهاتون رو آپلود کنید برای دانلود توسط دیگران و باید یه هاست داشته باشید سایتتون رو اونجا بیارید بالا و در اونجا در لینکهاتون آدرس هاست دانلود رو بدید

در هاست دانلود میتونید از صفحات اچ تی ام ال یا به اصطلاح سایت های استاتیک که دیتابیس نیاز ندارند استفاده کنید و لا غیر

موفق باشید

میشه یکم واضح تر بگین.چطوری باید آدرس رو بدم؟

میشه همراه با مثال بگید،یعنی من الان باید چیکار کنم برای آهنگام؟

با تشکر از شما

شما می تونید یه ص index.htm درست کنید و کاربر بر روی اون کلیک کرد به ادرس سایتی که دارای پایگاه داده ست منتقل بشه

اگه نیاز ندارید که CMS نصب بشه (صفحات ثابت) می تونید صفحات خودتون رو مستقیم در هاست قرار بدید

شما احتياج به Remote Database دارين ولي به دلايل امنيتي بيشتر هاستينگ ها اين مورد رو غير فعال مي كنن !

شما برای انجام چکاری هاست بدون دیتابیس گرفته اید دوست عزیز ؟ احتمالا برای دانلود و آپلود . درسته ؟

پبشنهاد میکنم فایلهاتون رو تو همون هاست آپلود کنید و یه هاست سی پنل هم برای راه اندازی سایتتون تهیه کنید

سایتتون رو طراحی کنید و در زمانی که میخواهید لینک دانلود یا ... قرار بدهید آدرس سایت و فایل رو از این هاست دانلودیتون بدهید

همین

امیدوارم که خوب بیان کرده باشم

بله برای آپلود و دانلود فایل ها گرفتم.میدونم که باید آدرس هاست دانلود استفاده کنم.ولی مشکل من اینجاست که چطور باید لینک دانلود رو از هاست دانلود تهیه کنم؟برای نصب مثلا کلیجا من نیاز به دیتابیس دارم تا اون رو نصب کنم و فایلهامو داخل اون آپلود و لینک دانلود رو از اونجا بگیرم و تو هاست اصلی بزارم.ولی هاست دانلود دیتابیس نداره.آیا راه دیگه ای برای تهیه لینک دانلود وجود دارد؟

از همه دوستانی که جواب دادند تشکر میکنم ،دوستان یکمی گنگ گفتید من نفهمیدم.

ممنون

شما فایل رو تو هاست دانلود ، آپ کن و سپس ادرس اون رو در یکی از افزونه های دانلود سنتر که ادرس خارجی قبول می کنند قرار بده

بفرض : هاست دانلودی من iran.ir

من میام یک پوشه داخلش درست میکنم و اسم شو میذارم arash و داخل پوشه arash یک فایل بنام name.zip قرار میدم

حال آدرس فایل من شده : iran.ir/arash/name.zip

حال در سایت (در هاستی غیر هاست دانلودی)

میام با استفاده از افزونه های دانلود سنتر که لینک خارجی رو ساپورت می کنند(فکر کنم فوکا این خاصیت رو داره) ادرس بالا رو قرار میدم

والسلام

دوست عزیز برای نصب کلیجا هم با توجه به اینکه به دیتابیس نیاز دارید بایستی از یه هاست دیگه که پایگاه داده داره استفاده کنید

موفق باشید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری