mersad

سمینار جوملا - همزمان با روز جوملا در ایران

7 پست در این موضوع

تیم جوملا فارسی (JoomlaFarsi.com) مفتخر است در آغاز سال ۲۰۱۲، برگزاری اولین سمینار جوملا همزمان با روز جوملا در ایران (Joomla Day Iran) را به اطلاع جامعه کاربران ایرانی و فارسی زبان جوملا در سراسر جهان و سایر علاقه مندان برساند.

در این سمینار که رسما به عنوان روز جوملا در ایران و با مجوز و تحت نظارت تیم Joomla و بنیاد OSM برگزار می شود، موضوعات مختلفی پیرامون سیستم مدیریت محتوای جوملا در قالب سخنرانی و کارگاه های آموزشی ارائه خواهد شد.

سمینار جوملا به همت تیم جوملا فارسی (مترجم برگزیده جوملا در ایران) و با همکاری فرهنگسرای فناوری و رسانه شهرداری مشهد، ۲۴ فروردین ۱۳۹۱ در مشهد مقدس برگزار خواهد شد.

از تمام کاربران جوملا، اساتید و دانشجویان، کارشناسان و مدیران فناوری اطلاعات، شرکت های نرم افزاری، مدیران سایت ها، و سایر علاقه مندان به وب و متن باز برای شرکت و حمایت از این سمینار دعوت می شود. به کلیه حاضرین در سمینار گواهی حضور اعطا خواهد شد.

برای کسب اطلاعات بیشتر، به سایت سمینار جوملا مراجعه نمایید: JoomlaDay.ir

منبع خبر : سایت رسمی تیم جوملا فارسی

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
دروود

همینک ثبت نام کنید >>>> سمینار جوملا در ایران

شاد و سلامت در پناه ایزد

سلام،

تا اونجایی که از اون قدیما که میریم سمینار یادم هست، وقتی تصمیم به رفتن به سمینار گرفته میشه، اول می خواهند ببیند که چی ارائه میشه (و همچنین توسط کی) تا بروند سمینار!

http://www.joomladay.ir/fa/joomladay/speakers-and-workshops

بعد از اون که مشخص شد میرند سیمنار!

این علامت های (!) هم که مشاهده می کنید، جناس تام دارند با نوشته ی همون صفحه ی مذکور

البته این نکته رو به خاطر صلاح خودتون عرض کردم ...

یا علی

سلام.

اول از همه سپاسگزارم از اینکه پاسخ دادید.

در سمینار فراخوان سخنرانی (Call for Speaker) داریم که انشالله بزودی این فراخوان شروع میشه. ابتدا در خواست های سخنرانی در کمیته علمی سمینار بررسی و پس از تأیید، معرفی خواهد شد.

برای اطلاع از اینکه چه موضوعاتی ارائه خواهد شد، می تونید محورهای سمینار رو مطالعه بفرمایید. به چند نفر از افرادی که سخنرانی خواهند کرد هم در اعلان رسمی سمینار اشاره شده.

هرچند که کلیات موضوع مشخص هست، اما شما برای ثبت نام مختار هستید. می تونید محورها رو مطالعه کنید و درصورت تمایل از الآن ثبت نام کنید و از تخفیف موجود استفاده کنید. یا اینکه می تونید دست نگه دارید تا صفحه موردنظر تکمیل بشه و بعدا ثبت نام کنید!

باز هم اگر نظر، انتقاد یا پیشنهادی دارید ما از شنیدنش استقبال می کنیم. حتی اگر بیان این پیشنهاد یا انتقاد از طرف سایر تیم ها، مستلزم نیش و کنایه و... باشه. (در ضمن تا جایی که ما اطلاع داریم معمولا قدیمی تر ها و بزرگ تر ها از قدیم صبحت می کنن! البته این نکته رو هم فقط بخاطر صلاح خودتون عرض کردم!)

شاد و سلامت در پناه ایزد

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام.

اول از همه سپاسگزارم از اینکه پاسخ دادید.

در سمینار فراخوان سخنرانی (Call for Speaker) داریم که انشالله بزودی این فراخوان شروع میشه. ابتدا در خواست های سخنرانی در کمیته علمی سمینار بررسی و پس از تأیید، معرفی خواهد شد.

برای اطلاع از اینکه چه موضوعاتی ارائه خواهد شد، می تونید محورهای سمینار رو مطالعه بفرمایید. به چند نفر از افرادی که سخنرانی خواهند کرد هم در اعلان رسمی سمینار اشاره شده.

هرچند که کلیات موضوع مشخص هست، اما شما برای ثبت نام مختار هستید. می تونید محورها رو مطالعه کنید و درصورت تمایل از الآن ثبت نام کنید و از تخفیف موجود استفاده کنید. یا اینکه می تونید دست نگه دارید تا صفحه موردنظر تکمیل بشه و بعدا ثبت نام کنید!

باز هم اگر نظر، انتقاد یا پیشنهادی دارید ما از شنیدنش استقبال می کنیم. حتی اگر بیان این پیشنهاد یا انتقاد از طرف سایر تیم ها، مستلزم نیش و کنایه و... باشه. (در ضمن تا جایی که ما اطلاع داریم معمولا قدیمی تر ها و بزرگ تر ها از قدیم صبحت می کنن! البته این نکته رو هم فقط بخاطر صلاح خودتون عرض کردم!)

شاد و سلامت در پناه ایزد

Call for Speaker بعد از Register هست. توی این مدتی که در رابطه با IT مقاله دادم یا شرکت کردم، این اولین باره همچین چیزی می بینیم، البته وقتی علمی بودن کار و روال مطرح باشه! این قسمتش بدون شرح هست. میذارم خوانندگان خودشون بررسی کنند.

این که دیدم بعضی تیم ها اطلاعیه تون رو حذف کردند، اول ناراحت شده بودم، ولی الان می بینم کار بیخودی نکرده بودند! اون ها قدیمی تر بودند صد در صد که تجربه بهتری از اوضاع داشتند!!! (در ضمن تا جایی که ما اطلاع داریم معمولا قدیمی تر ها و بزرگ تر ها قدیمی ها رو میشناسن! البته این نکته رو هم فقط بخاطر صلاح خودتون عرض کردم!)

ویرایش شده در توسط novinfard

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام

خیلی خوشحالم که این سمینار برگذار میشه:D

من همین الان ثبت نام کردم فقط بهتر بود امکان پرداخت آنلاین هم بود که همین الان پرداخت می کردم

با این اوضاع باید فردا برم بانک بریزم به حساب

برای دوستانی که نوز ثبت نام نکردند بگم که در http://www.joomladay.ir/fa/joomladay/speakers-and-workshops فعلاً هیچی نیست نوشته "بزودی اعلام می*شود ! " :D

ویرایش شده در توسط irantechnic

(در ضمن تا جایی که ما اطلاع داریم معمولا قدیمی تر ها و بزرگ تر ها از قدیم صبحت می کنن! البته این نکته رو هم فقط بخاطر صلاح خودتون عرض کردم!)

دوست عزیز اقای mersad جان

وقتی کسی وارد تیم جوملای جهانی میشه .

وقتی تیم اصلی جوملا جهانی از اقای نوین فرد دعوت می کنند .

یعنی اینکه این اقا چندین سال هست داره بصورت حرفه ایی فعالیت میکنه.

یه چرخ تو نت بزنی رزومه و مقاله های مهندس نوین فرد را میتونی ببینی .

نکنه شما فکر کردید بچه های این انجمن برای دلخوشی به اقای نوین فرد میگن مهندس ؟

نخیر اقای نوین فرد واقعا مهندس هست . و تا حالا کمک های فراوانی به دوستداران و برنامه نویسان جوملا کرده است .من 4 سال روی جوملا دارم فعالیت میکنم .4 ساله اسم اقای نوین فرد ،طالبی و علوی نیک تو بخش جوملا دیده شده است.

تحقیق کن بعد کنایه بزن .

موفق باشید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری