drwood

ارور در ثبت نام جومسوشال

20 پست در این موضوع

سلام.من از نسخه 2.4.2جومسوشال استفاده می کنم.در هنگام ثبت نام فرد جدید بعد از پرسیدن نام کاربری ،ایمیل و پسورد وارد صفحه ی سفید با این آدرس میشه:

index.php/fa/register.html?language=fa-IR/سایت من

همین افزونه رو در جوملا1.5 نصب کردم که مشکلی نداشت.اشکال از کجاست؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

میتونید نسخه 2.6.2 رو از طریق سایتی که امضای من هستش دریافت کنید مشکلی هم نداره هم 1.5 هم 2.5 جوملا کامل نصب و اجرا میشه

لینک سالم بود چک میکنم شما همون رو از p30joomla هم میتونید دریافت کنید

ممنون از پاسختون.

یه مشکل دیگه اینه که موقع ثبت نام جدید همیشه ارور ناقص بودن اطلاعات رو میده برای تست به آدرس زیر برید ممنون

http://www.my.sonoof.com

تا حالا به این مشکل نخوردم سایت شما رو چند بار چک کردم همش میگه فیلدها رو پر کنید شما از همین کامپوننت p3joomla استفاده میکنید؟

من چندین بار نصب و استفاده کردم همچین مشکلی نداشته

ارسال شده در (ویرایش شده)

روی لوکال هیچ مشکلی نداره.آره از همون استفاده کردم.مشکل از چیه ؟گاهی مرحله رو جلو میره تو مرحله پرکردن جزئیات گیر می کنه.از افزونه امنیتی AkeebaStrapper استفاده میکردم ممکن به این خاطر باشه؟

ویرایش شده در توسط drwood

امکانش هست بخاطر افزونه ها باشه شما اون افزونه رو غیر فعال کنید مجدد تست کنید ببینید چه نتیجه ای داره

غیر فعال کردم.الان مرحله وارد کردن جزئیات ای ارور میاد:

Fatal error: Call to a member function get() on a non-object in /home/mysonoof/public_html/components/com_community/controllers/register.php on line 770

به نظرم شما که کاری روی جوم سوشیالتون نکردید یه بار حذفش کنید و کامل دوباره نصبش کنید

من چندین بار همین نسخه رو نصب کردم چه روی لوکال و چه هاست هیچ مشکلی نداشته

ارسال شده در (ویرایش شده)

2باره نصب کردم اطلاعات قبلی سرجاشه.این یعنی کلا پاک نشده؟میشه 1بار دیگه تست کنید ببینید مشکلی داره؟چون مرورگرام تو کششون مونده اینترنتم افت سرعت شدشد داره خالی میکنم انگار فایده نداره.ممنون

ویرایش شده در توسط drwood

اطلاعاتش میمونه مشکلی نداره الانم تست کردم اروری نداد و اون مرحله درست اجرا میشه

سلام

من به تازگی اقدام به نصب جومسوشیال 2.6.2 کردم که همه چی خوب پش رفت ولی وقتی به مرحله 10 یعنی نصب پلاگین های زند رسیدم صفحه سفید شد و دیگه هیچ کاری نکرد!!!

10 تا پلاگین زند رو نصب کردم و دوباره مراحل رو ادامه دادم ولی مثل دفعه قبل رو همون قسمت گیر کرد و صفحه سفید شد!!!!

الان هم نمی دونم چیکار کنم و در بالای صفحه هم نوشته شده :

Jomsocial.com is not connected

و آدرسی که در نوار آدرس وجود داره اینه :

وبسایت گروه مهندسی شیمی دانشگاه شمال - آمل - مدیریت

لطفا کمکم کنید . . .

این عبارت Jomsocial.com is not connected مشکلی نداره پلاگین آپدیت جومسوشیال رو از مدیریت پلاگینها غیر فعال کنید نمایش نمیده در کل مشکلی نداره

الان روی سایتتون نگاه کردم اجرا میشه به نظر مشکلی وجود نداره

این عبارت Jomsocial.com is not connected مشکلی نداره پلاگین آپدیت جومسوشیال رو از مدیریت پلاگینها غیر فعال کنید نمایش نمیده در کل مشکلی نداره

مهم اینه که نصبش کامل نمیشه!!! یعنی در مرحله 10 که مرحله نصب پلاگین زند هست صفحه سفید میشه در حالی که من نصب کردم پلاگین ها رو.

پلاگین آپدیت جومسوشیال رو تو مدیریت پلاگین ها پیدا کردم و اونو غیر فعال کردم... ولی همچنان وقتی میرم از قسمت کامپوننت ها، جومسوشیال رو انتخاب میکنم دوباره بصورت اوتوماتیک میره به قسمت نصبش و دوباره همون روند 11 گانه رو اجرا میکنه و در قسمت 10 که بخش نصب پلاگین زند باشه صفحه مثل دفعه قبل سفید میشه ولی دوباره خودش مسیر رو ادامه میده و باز هم برگشت میکنه به قسمت اول نصب

که البته دفعات قبل رو نصب قسمت 10 صفحه سفید میشد و همون جا میموند و گیر میکرد و هیچ حرکتی نداشت که ایندفعه با غیرفعال کردن پلاگین آپدیت اینطوری شد!!!! ولی همچنان مشکل وجود داره

ویرایش شده در توسط farshadraei

شما کامل یک بار جومسوشیال رو حذف کنید هم از قسمت نصب و حذف سربرگ مدیریت و هم به دیتابیس برید و جداولش رو کامل حذف کنید بعد دوباره از اول نصبش کنید

شما کامل یک بار جومسوشیال رو حذف کنید هم از قسمت نصب و حذف سربرگ مدیریت و هم به دیتابیس برید و جداولش رو کامل حذف کنید بعد دوباره از اول نصبش کنید

با تشکر

ولی با توجه به این که سایت بنده ساب دومین سایت دانشگاه هست بنابراین من دسترسی مستقیم به جداول دیتابیس ندارم و فقط به مدیریت جوملا و همچنین به ftp خود ساب دومین دسترسی دارم. ضمنا رفتن به دیتابیس و حذف کردن جداول رو هم اصلا نمیدونم چیه و تا به حال کار نکردم...

آیا راه حل دیگری وجود ندارد؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری