aitin73

چگونه از سایت زدن پول در بیارم ؟!واقعا امکان داره؟

8 پست در این موضوع

سلام من یه مبتدی هستم میخوام پول دربیارم از طریق سایت حالا موندم چه ساتی با چه موضوعی درست کنم که هم راحت تر باشه وهم درمدت زمان خوبی بتونم با هاش پول دربیارم تبلیغات....

درحال کلی چه مدت وقت میبره که سایتم به حد پول دراوردن برسه....؟

ممنون میشم دوستان نظر بدن

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

شما باید ابتدا یک برنامه ریزی داشته باشید و بدونید که در چه زمینه ای میخواهید فعالیت کنید. مثلا اینکه یک سایت فروشگاهی را بندازید یا این که یه سایت آگهی و ....

بعد از اینکه نوع سایت را مشخص کردین باید ببینید چه عواملی می تونه توی اون فعالیت به موفق شدن شما کمک کنه و چه عواملی می تونه به شکست شما منجر بشه.

باید سایت های مشابه را مشاهده و نقات مثبت و منفی هر سایت را مشاهده کنید و در کل باید با یک علم کامل وارد اون کار بشید.

به همین راحتی هم نمیشه پول درآورد.

در تکمیل صحبت دوست خوبم

باید توجه داشته باشید که هیچ کاری بدون زحمت و راحت به سرانجام نمیرسه.

اگه توجه کنید اکثر سایت های پربازدید با زحمت شبانه روزی و به صورت تیمی کار کردند تا به بازدید بالا رسیدن.

در ضمن این را هم بگم که یک نفره خیلی سخته که بخواین یک سایت پرر بازدید داشته باشین

سلام من یه مبتدی هستم میخوام پول دربیارم از طریق سایت حالا موندم چه ساتی با چه موضوعی درست کنم که هم راحت تر باشه وهم درمدت زمان خوبی بتونم با هاش پول دربیارم تبلیغات....

گفته های mmfallah عزیز درسته

گر قصد شما پول باید برنامه ریزی دقیقی داشته باشی و به تکنیک های بازار یابی اشنا باشی ( می تونی از همون انجمن الگو بگیری. باید خودتت بهش برسی ، رایگان نیست!!!)

این تاپیک رو هم مطالعه کنید: http://joomlaforum.ir/forumdisplay.php/61-%D9%85%D9%87%D8%A7%D8%B1%D8%AA%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4-%D9%88-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%D8%A7%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D8%A8%DB%8C

دوست گرامی اگر میخوای پول دربیاری ، باید پول اینترنت بدی ، پول هاست بدی ، پول قالب و افزونه و . . . بدی تا یه سایت داشته باشی ، بعد باید تلاش کنی و مطالب رو نباید کپی کنی ، مطلب بزاری ، مطلب هم بستگی به مطلب داره چقدر زمان بگیره 1 ساعت ، 3 ساعت ، حتی 3 روز باید مطلب رو فارسی کنی و غیره ...

در کل باید بدونی سایت های پربازدید زحمت میکشند .

من نسبت به نظر بچه ها یکم نظرم فرق داره،اگر هدفتون فقط پول باشه شاید سخت تر بهش برسید،.گه واقعا طراخی وب علاقه دارید،تو یه زمینه خاصش سعی کنید تا ته تهش برید...پول خودش میاد...

به نظر من شما باید یه سایتی بزنید که دیگران بهش نیاز داشته باشند .

مثلا یه سایت آموزش تخصصی با قابلیت دانلود فیلم آموزشی با لینک مستقیم

یا مثلا یک سایت آگهی با قالب کاربر پسند

و از همه مهمتر شبانه روز روی بازدید سایت و رتبه الکسا و پیج رنک روش کار کنید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری