mmfallah

سوال درباره انجمن

7 پست در این موضوع

سلام

من مي خوام براي يكي از سايت هام يك انجمن هم بزنم با mybb

حالا چند تا سوال دارم

اول اينكه اگه تو ساب دومين بزنم بهتره يا توي روت يه پوشه فروم بسازم و تو اون نصب كنم.

منظورم از نظر سئو هست. ميخوام بدونم كدوم بهتره.

يا اينكه اصلا آدرسه انجمن با توجه به بودن روي يك هاست رتبه مي گيره يانه؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket

دوست عزیز اگر پست اسپم حساب نشه به نظرم اگر قراره یا پوشه باشه یا زیر دامنه زیر دامنه قشنگتره و به نظر رسمیتره خوب اگر کلا آدرس جدا با شه که هیچ :bala:

برعکس دوستان دیگر نظر من استفاده از کیوننا هست در یک مسیر از سایت نه ساب دامین نه چیز دیگه (البته بسته به انجمن داره و وسعت کاریش ممکنه یک سایت یک انجمن باشه که حتی نیاز به تغییرات اساسی روی وی بی هم باشه...)

این مطلب را بخونید

http://www.searchenginejournal.com/subdomains-or-subfolders-which-are-better-for-seo/6849/

با تشکر از همه ی دوستان به خصوص majid.fathi عزیز. لینک شما خیلی به من کمک کرد.

من تصمیم گرفتم که از وی بی استفاده کنم در یک مسیر از سایت مثل :www.test.com/forum

اینجور که من فهمیدم اینجوری رتبه سایت با انجمن یکی می شه و بهتر تو رتبه تاثیر داره. درسته ؟

سلام

من با نظر اقای مجید فتحی موافقم

چون غیر از مسئله سئو مسئله یکی بودن پروفایل کاربران جوملا و انجمن هم خیلی مهمه

که نمیدونم شما هم براتون مهمه که اعضای سایت بتونن با همون یوزر و پس داخل انجمن هم فعالیت کنند و نیاز نباشه دوتا یوزر داشته باشند:dadad4:

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری