payman007

پیدا کردن یک مطلب در سایت

16 پست در این موضوع

با سلام

بنده با یک مشکل عجیب رو به رو شدم

در شاخه /index.php/joomla-news* سایت من یک مطلب هست در خصوص اخبار جوملا که بنده نه اون رو روی سایت قرار دادم و نه داخل قسمت مدیریت سایت می تونم همچین مطلبی رو پیدا کنم ، متاسفانه این مطلب در رکوردهای اصلی سرچ گوگل هم آورده میشه ، لطفا راهنمایی بفرمایید چطوری میتونم این مطلب رو پاک کنم .

با تشکر

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket

وارد دیتا بیستون بشید و وارد جدول jos_content و بر روی گزینه browse کلیک کنید ببینید نام مطلب مورد نظر را پیدا می کنید اگر پیدا کردید اون مطلب را از اونجا حذف کنید

ممکنه شما از تمپلیت های QS جوملا استفاده کرده باشید و تا بخواهید اون رو تغییر بدهید در index های گوگل ذخیره شده باشه

با استفاده از همون روشی که دوست عزیزمون فرمودند احتمالا مشکلتون حل بشه

با سلام و درود

ضمن تشکر از دوستان ، با توجه به آشنایی کم بنده خواهشمند است چگونگی انجام این کار را هم نیز بفرمایید .

با تشکر.

اگر در لوکال کار می کنید از طریق آدرس http://127.0.0.1/phpmyadmin یا http://localhost/phpmyadmin و بعد به قسمت دیتابیس هاتون بروید روشی رو که دوستمون فرمودند رو انجام بدهید

اگر هم در هاست کار می کنید در پنل وبتون که ممکنه cpanel یا directadmin یا kloxo یا ... باشه بر روی گزینه phpmyadmin کلیک کنید و بعد به قسمت دیتابیس هاتون بروید

فقط اینو همینجا بگم روشی که دوستمون گفتن عموما برای جوملا 1.5 هستش چون پیشوند یا پسوند جداول در نسخه 1.5 به صورت پیش فرض _jos بود اما در نسخه 2.5 به صورت random یا تصادفی و یا به صورت دستی و انتخابی می باشد

به همین دلیل اگر از نسخه 2.5 استفاده می کنید به جای jos_content به دنبال content_????? بگردید ( منظورم از ؟؟؟؟؟ آن نامی است که برای پیشوند یا پسوند جداول انتخاب نموده اید )

موفق باشید

بینهایت از لطف دوستان ممنونم

داخل دیتابیس رو دیدم همچین مطلبی وجود نداشت ، راه دیگری برای پاک کردن مطلب مورد نظر وجود دارد ؟

Joomla Announcements

Joomla! - the dynamic portal engine and content management system

Joomla Community Magazine | December 2012

JCM December 2012

The December issue of the Joomla Community Magazine is here! Our stories this month:

Editors Introduction

On Track with Joomla!, by Alice Grevet

Feature Stories

My Joomla Timeline, by Helvecio

A Bright Future, by Alice Grevet

The Conference Crasher, by Brandon Boswell

The X Factor and Women in Joomla!, by Dianne Henning

Sitebuilders

Breaking Down Barriers for Joomla! Users, by Eden Orion

Part 2 - Review 9 Premium Web Hosting Services to take a Joomla! Site Live, by Tuan Bui

Project News

Leadership Highlights - December 2012, by Alice Grevet

Help the Joomla Certification Program Come Alive! - A Call for Volunteers, by Sarah Watz

الان مشکلتون اینه که تو ایندکس گوکل ذخیره شده ؟؟؟

درود بر شما

آیا شما مطمئن هستید که این مطلب در قسمت مدیریت مطالب جوملای شما وجود ندارد؟

یک بار دیگر با دقت بیشتری این مورد را جستجو کنید و تمام مطالب را بازبینی کنید.

شاد باشید و شادی بخش دیگران

بنده هم موافق هستم

به احتمال زیاد این مطلب وجود داره و حذف نشده

برای حذف ایندکس گوگل و سایر موتورهای جستجو هم به صورت اتواتیک عمل می کنند اما می توانید درخواست دهید تا ایندکس مورد نظر را برایتان حذف نمایند

موفق باشید

بنده هم موافق هستم

به احتمال زیاد این مطلب وجود داره و حذف نشده

برای حذف ایندکس گوگل و سایر موتورهای جستجو هم به صورت اتواتیک عمل می کنند اما می توانید درخواست دهید تا ایندکس مورد نظر را برایتان حذف نمایند

موفق باشید

ضمن احترام به فرمایش همه دوستان

من هم باور دارم که این مطلب موجودیت دارد ، چون زمانی که بر روی لینکش کلیک می کنیم ما را به صفحه مطلب هدایت می کند ، ولی کجاست ؟؟

نه داخل دیتا بیس بود و نه داخل مطالب سایت . بسیار گشتم . من سالهاست کارم شبکه کامپیوتری می باشد ، اگر کاربر دیگری این موضوع را به خود من می گفتم فرمایش شما را مطرح می کردم ولی بنده از کلام خود مطمئن هستم . مگر بخاطر علم کمم در خصوص جوملا نکته ای باشد که از قلم افتاده باشد .

با تشکر

میخواهید مشخصات سایت و هاستتون رو پیام خصوصی کنید بنده چک کنم

البته جسارت نشه

بنده هیچی در خصوص کامپیوتر و جوملا بلد نیستم

ضمن تشکر از دوستان ( تشکر ویژه از Komail عزیز )

مشکل حل شد ، صفحه مورد نظر توسط خبر خوان فراخوانی میشد که با حذف آن مشکل نیز مرتفع گردید

سپاس

ضمن تشکر از دوستان ( تشکر ویژه از Komail عزیز )

مشکل حل شد ، صفحه مورد نظر توسط خبر خوان فراخوانی میشد که با حذف آن مشکل نیز مرتفع گردید

سپاس

خدارو شکر دوست عزیز

موفق و پایدار باشید

continue is the key to success

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری