sasasa

تخصیص منو به گزینه خانه در منو

11 پست در این موضوع

با سلام

سوال من شاید پیش پا افتاده باشه. من میخواهم که در گزینه پیش فرض منو که خانه هست، به جای گزینه های ممکن برای یک منو آیتم مثل جستجو، ورود، مطلب و... از یک ماژول مثلا html دلخواه در محلی که میخواهم استفاده کنم. اما نمی دونم چه طور باید این کار را بکنم. قاعدتا باید دو تا راه داشته باشم.

یکی اینکه بتونم در گزینه خانه در منو، یک ماژول انتخاب کنم. گزینه ارسال ماژول برای این گزینه منو را تست کردم اما به نتیجه نرسیدم.

یا اینکه در تمپلیت این امکان را داشته باشم که وقتی مطلبی را برای نمایش انتخاب می کنم در موقعیت مورد نظر من آن را نمایش بده. به این ترتیب در گزینه خانه نوع گزینه منو را "مطلب" انتخاب میکنم و آن را در صفحه اول سایت در محل دلخواه نمایش دهم.

ممنون میشم که من را راهنمایی کنید.

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام

شما میتونید ماژول رو داخل مطلب لود کنید بعد آیتم منو رو یک مطلب خاص انتخاب کنید و همین مطلب رو بهش بدید

سلام متشکرم از پاسختون

اما متاسفانه درست متوجه منظورتون نشدم

منظور از ماژول چه ماژولی است؟ چه طور ماژول را داخل مطلب لود کنم؟ اگر امکان داره بیشتر توضیح بدید.

نوع آیتم منو رو نگاه کنید اگر ماژولی که میخواین در لیست باشه انتخابش کنید اگر نبود و خواستید ماژول خاصی رو بیارید

میتونید با این کد {loadmodule name} ماژول رو داخل مطلب بیارید و اون رو به منوی اصلی اختصاص بدید

با عرض معذرت اما من جواب سوالم را نگرفتم.شاید سوالم را خوب مطرح نکردم. دوباره سوالم را مطرح می کنم:

ببینید در تمپلیت من، محلی که مطالب همه pageها در آن نمایش داده می شود موقعیتی است به نام container اما در صفحه اول (خانه)، من میخواهم در موقعیت دیگری در تمپلیت به نام user3 یک ماژول که حاوی یک مطلب یا حتی login است قرار بگیرد. این کار را فقط برای خانه میخواهم انجام دهم.

برای اینکار چه باید بکنم؟

معذرت می خواهم اما سوالتونو خوب مطرح نکردید

شما قصد دارید در صفحه اصلی در موقیعت User3 یه ماژولی داشته باشید که با بقیه صفحات متفاوت باشه خب این کارا می تونید در مدیریت ماژول انجام بدید که فقط صفحه اصلی نمایش بده

بله درست است که می تونم در مدیریت ماژول این کار را انجام بدم اما گزینه ای که در منوی اصلی به عنوان خانه (ستاره دار) انتخاب می کنم را چه طور تنظیم کنم؟ اگر آن را مطلب یا هر گزینه ای که می توان در آیتم های منو انتخاب کنم، بگذارم در container نمایش داده می شود. در صورتی که من در صفحه اول به جز یک ماژول در user3 و یک ماژول در usr2 نمی خواهم مطلب دیگری داشته باشم.

امیدوارم که به اندازه کافی توضیح داده باشم

خب حرفتون تناقض داره

شما می گید از یه طرف تو صفحه اصلی دو تا ماژول بیشتر نباشه و از طرف دیگه دارید به صفحه اصلیتون یه مطلب نسبت می دید پس نتیجه می گیریم که صفحه اصلی زا فقط به دو ماژول نسبت بدهید و دیگر هیچ

:128fs318181:

مشکل من تنظیمات ماژول نیست. تنظیمات منو هست. گزینه خانه را در منو چی قرار بدم؟

آخه من که ماهیت وب سایت شما را نمی دونم

می تونید فرم ورود بذارید یا هر چی دوست دارید؟:yeah:

ببینید در صفحه اول من یک فرم ورود به سایت دارم و یک مطلب که در ماژول HTML دستی نشان داده می شود به اضافه چند منو. حالا اگر گزینه پیش فرض خانه را همان فرم ورود قرار بدم آن را در بخش Container قرار می دهد در حالی که من در صفحه اول من میخواهم که ماژول ورود به سایت در موقعیت دیگری در سایت به نام user3 قرار بگیرد. این مشکل را چه طور حل کنم؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری