novinfard

پذیرفته شدن در تیم Joomla! Bug Squad _ JBS

18 پست در این موضوع

با سلام،

برای انجام خدمات بیشتر برای پلت فرم و سیستم مدیریت محتوای جوملا، برای تیم رسمی Joomla! Bug Squad _ JBS پذیرفته شدم:

http://joomlacode.org/gf/project/joomla/

وظایف من شامل موارد زیر هست:

1) coding patches

2) monitoring the tracker

امیدوارم به عنوان یک ایرانی، بتونم حضور مفیدی رو در این تیم داشته باشم و به بهتر شدن Joomla! کمکی کرده باشم.

در پناه حق

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

با سلام...

بسیار جای خوشحالی و شادمانی ست. :thanks::a2d3::thanks:

واقعا تبریک عرض میکنم سهیل جان انشاءلله که روز به روز به افتخارات خودت و از اون مهمتر انتشار آوازه ی ایران و ایرانی، در جهان نائل بیای.

موفق و موفق و موفقتر باشی برادرجان...

تبریک میگم سهیل جان و امیدوارم که هر روز شاهد پیشرفت ایران و ایرانی باشیم چرا که حرفهای زیادی برای گفتن در سطح جهانی داریم مخصوصا در حوزه سیستم مدیریت محتوای جوملا

ارزومندم که یک روز همه عزیزان رو در جوملای جهانی ببینم و هر روز شاهد هنرنمایی و خلق ایده ها و نوآوری ها در حوزه جوملا باشیم.

در خصوص تیم Bug Squad هم برای اطلاع عزیزان باید بگم که وظیفه سنگین شناسایی و رفع خطاهای نسخه های مختلف جوملا را بر عهده دارند.وظیفه سنگینی است که در توانایی هر شخصی نیست

درود

-*

موفقیت چیزی نیست که دیگران از تو انتظار دارند،موفقیت چیزی است که تو به آن می اندیشی.

-*

منم به نوبه خودم تبریک میگم

تبریک میگم سهیل عزیز .. امیدوارم همیشه موفق باشی و نام ایران رو سربلندتر کنی . این اتفاق هم یک افتخار برای ایرانیان و هم یک افتخار برای انجمن جوملای ایران هست . باعث افتخاری عزیز .. تبریک میگم

درود

امیدوارم که در راهتون موفق بشین:auizz3ffy9vla57584x:auizz3ffy9vla57584x:auizz3ffy9vla57584x:thanks::thanks:

راستی بعد از گرفتن جایزه Golden Globe استاد اصغر فرهادی ، این دومین افتخاریه که من رو این قدر خوشحال کرد . . بهتر قدر این افراد رو بیشتر بدونیم ... یک ایده دارم ...

سهیل عزیز شما الان توی گروه JBS قرار گرفتید .. امکانش هست که یک وب سایت ایجاد کنید و مقاله های در این خصوص قرار بدید و از فعالیت ها آگاه کنید ما را . این خیلی کمک میکنه به پیشرفت در جوملای ایرانی .

ممنون از همگی شما دوستان گل،

وجود شما باعث دلگرمی من بوده و هست.

چشم نیماجان، به زودی فعالیت های قابل انجام و نحوه ی مشارکت بیشتر ما ایرانیان رو در عرصه ی جهانی جوملا شرح خواهم داد، انشالله.

منم تبریک میگم

آیا شما تنها ایرانی موجود در این تیم هستید یا کسی قبل از شما هم عضو این تیم شده ؟ تا جایی که من اخبار سایتها را دنبال میکردم فکر میکنم افراد دیگری هم باشند

افراد دیگری هم هستند دوست من . و این خوشحال کننده است که جمع ایرانیان در این تیم کم نیست . ( نمیگم خیلی زیاده) . این نشون دهنده قدرت و توانایی ایرانی ها هست . در پایین انجمن به عکس نگاه کنید ...

ما میتوانیم

منم تبریک میگم

آیا شما تنها ایرانی موجود در این تیم هستید یا کسی قبل از شما هم عضو این تیم شده ؟ تا جایی که من اخبار سایتها را دنبال میکردم فکر میکنم افراد دیگری هم باشند

من کاری با بقیه ندارم، ولی لیست رو چک میکردم، A firoozmandan به چشمم اومد که ایرانی هستند.

سلام اقای نوین فرد .

خوشحالم که شما به عنوان نماینده ایی از ایران در این تیم هستید . و به نوبه خودم به شما تبریک میگم .امیدوارم که با رشد چشمگیری که شما و جوملا جهانی داره .در عرصه های بالاتر و خیلی بالاتر شما را ببینیم .که هم به جامعه جوملا خدمتی بشه هم افتخاری نصیب ایرانی ها بشه . سلام ما رو به مدیران جوملا برسونید .پرچم بالاست .

موفق پایدار باشی

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری