omid

قالب استاندارد ,سبک ,شیک ,فوق حرفه ای برای جوملا 2.5 و 3 (مهم**)

95 پست در این موضوع

آقا امید دستتون درد نکنه بابت طراحی این قالب زیبا

قالب به موقعیت سمت راست خیلی احتیاج داره !!!

اگر براتون مقدوره این موقعیت را به قالب اضافه کنیدgift

شاید موقعیت راستم به قالب اضافه کنم اخه یکی خواهش کرده بود قولشو بهش دادم .کردم برا دانلودم میزارم حتما اگر شاید نشد تو قالب های دیگه حتما 3 ستونه میکنم .:128fs318181: !book] :ooofe:

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
امید جان پسر گل کاشتی قالب خیلی باحالیه فقط یه رسپانسیو شدنش کمه که بشینی رسپانسیو کنی میشه توپپپپپپپپپپ البته الانم توپپه :ds6a5d:

امین کجایی پسر ؟؟

ممنون لطف داری ;-)

امیر ماژولرو دادی برا انجام ... تا منتشر کنی پس کجا رفتی ؟؟

امین responsive این دیگه نمیتونم کنم ولی قالب های بعدی حتما و اینم بگم که اون قالب رو که گفتم برا سایت ... که قرار باز کنم اونو به احتمال زیاد responsive کنم با ایده جدید و خاس خخخخ :hooom: توام بیا کمکم shotup

سلام اميد جان من قالبتو نصب كردم خيلي هم راضي بودم تا امروز كه ديدم توصفحه اول ماژول هاي موقعيت left همه اومدن پايين قالب و الان موقعيت left خاليه . ميشه راهنمايي كني

ماژول یا افزونه جدیدی نصب کردین که به این صورت دراومد؟ من خودم دارم ازش استفاده می کنم تا حالا مشکلی نداشتم.

سلام اميد جان من قالبتو نصب كردم خيلي هم راضي بودم تا امروز كه ديدم توصفحه اول ماژول هاي موقعيت left همه اومدن پايين قالب و الان موقعيت left خاليه . ميشه راهنمايي كني

دوست عزیز شما لینک بدین کداشو نگاه کنم بگم مشکلش چی هست !! یا حتما افزونه چیزی نصب کردی که کداش با کد قالب باعث این کار شده !! اگه افزونه نصب کردین با غیر فعال کردنش ببینن حل یشه نشد لینک بدین کدا شو نگاه کنم مشکلشو بگم

یا علی

دوستان عزیز ورژن جدید این قالب امادست و با ورزن 1.1.0 قراره منتشرش کنیم !! (حدود 1 هفته دیگه با شروع سایت امید دیزاین به عنوان هدیه منتشر میکنم !

تفاوت ها و تغییرات ورژن جدید قالب نارسا :

1- سه ستونه شدن قالب (اضافه شدن موقعییت راست) *

2- سه ستونه شدن فوتر

3 - اضافه شدن منو بالای هدر سایت

4 - تغییرات در خود هدر

5 - بهینه شده برای مرورگر های قدیمی از جمله IE 6 *

6 - ریسپانسیو بودن قالب (جدید ترین روش های طراحی سایت) *

7 - بهینه شدن کدهای قالب

8 - استفاده از Html 5 & Css3

مهمترین موارد با * مشخص شدن

منتظر باشید خبرهای خوش دیگیم هست ...

دوستان عزیز ورژن جدید این قالب امادست و با ورزن 1.1.0 قراره منتشرش کنیم !! (حدود 1 هفته دیگه با شروع سایت امید دیزاین به عنوان هدیه منتشر میکنم !

تفاوت ها و تغییرات ورژن جدید قالب نارسا :

1- سه ستونه شدن قالب (اضافه شدن موقعییت راست) *

2- سه ستونه شدن فوتر

3 - اضافه شدن منو بالای هدر سایت

4 - تغییرات در خود هدر

5 - بهینه شده برای مرورگر های قدیمی از جمله IE 6 *

6 - ریسپانسیو بودن قالب (جدید ترین روش های طراحی سایت) *

7 - بهینه شدن کدهای قالب

8 - استفاده از Html 5 & Css3

مهمترین موارد با * مشخص شدن

منتظر باشید خبرهای خوش دیگیم هست ...

سلام اقا امید خسته نباشی پس این سایت امید دیزاین کی متولد میشه ما که تو گوگل سرچ می کنیم هیچی نمیاره

قالب زیبایی هست ممنونم فقط اگه اون عکس عنوان منوی چپی و هدر رو هم یه زره زیباترش کنید عالی میشه چون خیلی سادست .

http://ir2up.ir/up19/5b413602311571.jpg

و

http://ir2up.ir/up19/5b413602311582.jpg

هدر سایت مثل این پایینی رو چطور می تونم اضافه کنم (منظورم همون ایکون rss و فی#سبوک ...)

اگه مثل این عکس بشه واقعا عالی میشه

http://ir2up.ir/up19/fc213602310693.jpg

سلام اقا امید خسته نباشی پس این سایت امید دیزاین کی متولد میشه ما که تو گوگل سرچ می کنیم هیچی نمیاره

قالب زیبایی هست ممنونم فقط اگه اون عکس عنوان منوی چپی و هدر رو هم یه زره زیباترش کنید عالی میشه چون خیلی سادست .

http://ir2up.ir/up19/5b413602311571.jpg

و

http://ir2up.ir/up19/5b413602311582.jpg

هدر سایت مثل این پایینی رو چطور می تونم اضافه کنم (منظورم همون ایکون rss و فی#سبوک ...)

اگه مثل این عکس بشه واقعا عالی میشه

http://ir2up.ir/up19/fc213602310693.jpg

سلام دوست عزیز تو ورژن جدید همه این هارو بهتر ترش کردم و سایت امید دیزاین تو لوکال طراحی شده و امادست تو این چند روز دقیق روزشو نمیدونم اماده بشه منتشرش میکنم قالب فکنم خیلی بهتری باشه و سایت امید دیزاینو هنوز ثبت نکرم لوکال هست انشالله بزودی :35:

سلام

ممنون از زحمت بسیار عالی و خوبی که متحمل شده اید

خدا خیرتون بده دوست عزیز

امکانش هست یک نسخه از بسته ی نصبی این قالب رو برای دانلود بزارید ؟؟؟

ممنون میشم اگر این زحمت رو بکشید

با تشکر فراوان

دوست عزیز بته نصبی هم برای این قالب در نظر گرفته شده است از این لینک میتونید بردارید.

لینک gift

من بسته نصبی رو دانلود کردم به زحمت از همین لینکی که دادید ولی فایل نصبش کار نمیکنه! ارور زیرو می زنه خواهشا یکی کمک کنه

Not Found

The requested URL /fa/installation/index.html was not found on this server.

ویرایش شده در توسط unique1

با سلام...

دوست عزیز به ؛ کاربر امید اطلاع دادم که فایلشون رو بررسی کنند.

انشالله تا شب بررسی میکنند و فایل سالم رو قرار میدند.

موفق و سربلند باشید

یا حق

ما منتظر انتشار ورژن جدید هستیم ...

دوستان انشالله همه چیز امادس و با افتتاح سایت امید دیزاین قالبم ورژن جدیدشو منتشر میکنیم !! :25:

من بسته نصبی رو دانلود کردم به زحمت از همین لینکی که دادید ولی فایل نصبش کار نمیکنه! ارور زیرو می زنه خواهشا یکی کمک کنه

Not Found

The requested URL /fa/installation/index.html was not found on this server.

دوست عزیز شما چند روزم صبر کنید که قالب ورژن جدیدشو رونمایی میکنیم اون وقت به راحتی استفاده کنید با امکانات خیلی بالا !! :25:

خیلی ممنون فقط یه پیشنهاد اگه ماژول اسلاید شو هم بهش اضافه کنید عالی میشه

دوست عزیز چیزی رو که خلقش نکرده اید و نه لینک دانلودی نه دمویی لطفا تایپیک اسپم ندهید.

خیلی ممنون فقط یه پیشنهاد اگه ماژول اسلاید شو هم بهش اضافه کنید عالی میشه

چشم حتما دوست عزیز مد نظر قرار میدم!

دوست عزیز چیزی رو که خلقش نکرده اید و نه لینک دانلودی نه دمویی لطفا تایپیک اسپم ندهید.
ما را سر کار گذاشتین ؟ چیزی که توی این تاپیک نیست!!!!!

منظورتونو نفهمدم مشکل کجاست ؟ فقط عکس ها لود نمیشه دمو رو بزنید دموی انلاین قالب و میبینید !

ما را سر کار گذاشتین ؟ چیزی که توی این تاپیک نیست!!!!!

منظورتون چیه لطفا تاپیک رو به دقت نگاه کنید پست اول این تاپیک لینک دانلود قرار داده شده

سلام امید خان ولی ما هرچه دقت کردیم در این تاپیک لینک دمو و دانلودی ندیدیم شاید حذف شده باشد لطفا برایم ایمیل کنید. ممنون

سلام امید خان ولی ما هرچه دقت کردیم در این تاپیک لینک دمو و دانلودی ندیدیم شاید حذف شده باشد لطفا برایم ایمیل کنید. ممنون

عزیز من تو ÷ست اول تاپیک لینک ها هست . شما الان تو صفحه 5 تاپیک هستید برید تئ صفحه یک > پست اول و لینک ها را مشاهده کنید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری