jaberpc

درخواست های شاید ممکن برای جوملا

10 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

من 4 تا سیستم می خواستم

یکی اینکه سیستمی می خوام فردبا وارد کردن کد شهرشون ادر سنمایندگی شهر رو بده یا با وارد کردن پیش شماره تلفن شهرشون ادرس اونجارو بده

مثل سایت shatel.ir برید تو قسمت

1.jpg

دومیش سیستم می خوام که روی نقشه باشه مثل سایت tehran.irکه فرد روی نقشه ایران کلیک کنه و آدرس نمایندگی ها رو بده

یا چطوری روی گوگل ثبت کنم آدرس های نمایندگی رو که روی نقشه که روی سایتم می زارم به صورت آنلاین اونجای که تگ کردم رو نقشه رو فقط نشون بده

2.jpg

سومیش یک کد بگم سیستم بگم نمی دونم چی هست می خوام این طور چیزی بزارم تو سایت برای محصولاتم

محصولات رو توی جدول گذاشته

http://kimiaonline.com/UI/PriceList.aspx?MP=101&SP=108&PN=&PC=&PF=&PT=&ST=all

من درست می کنم با htmlولی میزارم توی سایت با cssخود سایت بالا می یاد و داقون میشه کامپونتی هست که راحت کنه کارو

چهارمیش یک فرم ساز حرفه ای می خوام اگر کسی بلده به من بگه تا با هم کار کنیم مطمنآ ضرر نمی کنه

ویرایش شده در توسط jaberpc

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

براي اوليش هم ميتونيد از افزونه نمايندگي استفاده كنيد البته بايد شخصي سازيش كنيد.

دوميش را نمي دونم ولي به نظرم بايد بشه چنين كاري كرد.

براي سوميش افزونه قرار دادن جدول را استفاده كنيد تو انجمن هست

فرم ساز حرفه اي هم كه متونيد از rsform استفاده كنيد.

http://joomlaforum.ir/showthread.php/1912-%D9%81%D8%B1%D9%85-%D8%B3%D8%A7%D8%B2-%D8%AD%D8%B1%D9%81%D9%87-%D8%A7%DB%8C-RSForm-Pro-%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B3%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D9%86%D8%B3%D8%AE%D9%87-1.7-%D9%88-2.5-_-%D9%87%D9%85%D8%B1%D8%A7%D9%87-%D8%A8%D8%A7-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4?p=54786#post54786

این سیستمی که شما معرفی کردید کاربر می تونه ادیت یا دست کاری کنه یا مدیر یه قالب رو معرفی و این نمایش می ده

تا اونجايي كه يادم مياد سيستم نمايندگي كه تو انجمن بود به اين صورت بود كه مشتري يه سريال را وارد مي كرد و بعد پيغام ميداد كه مثلا اين محصول تا يه تاريخي اعتبار داره و ازش مي خواست كه اطلاعات تكميلي را وارد كنه حالا اين را بايد بسته به كار خودتون تغييرش بدين يا همون ويرايشش كنيد.

جدول هم فكر كنم قابليت ويرايش داشته باشه

تا اونجايي كه يادم مياد سيستم نمايندگي كه تو انجمن بود به اين صورت بود كه مشتري يه سريال را وارد مي كرد و بعد پيغام ميداد كه مثلا اين محصول تا يه تاريخي اعتبار داره و ازش مي خواست كه اطلاعات تكميلي را وارد كنه حالا اين را بايد بسته به كار خودتون تغييرش بدين يا همون ويرايشش كنيد.

جدول هم فكر كنم قابليت ويرايش داشته باشه

نه دوست عزیز این چیزی که شما گفیتید با چیزی که من خواستم خیلی فرق می کنه اگر میشه باز صورت سوال منو بخونید یه راهی جلوی بنده حقیر بزارید ممنون

فكر كنم بخوايد وقتي مثلا استان مازندران و شهر ساري انتخاب شد نمايندگي هاي اون شهر را نمايش بده نه؟:auau::auau::auau:

عزیزم هر سه کار براحتی با نوشتن افزونه خصوصی امکان داره یه دیتابیس ساده هست اما بعید (خیلی بعید) میدونم دقیقا چیزی که شما میخواید بصورت رایگان وجود داشته باشه. اگه هم چیز شبیه اون باشه (مثل افزونه هایی که دوستمون معذفی کردند) باید خیلی تغییرات حتی توی کد بدید تا بکارتون بیاد

توصیه من اینه هر سه افزونه بنویسید یا سفارش بدید بنویسند براتون

با سلام

در مورد نقشه شما می تونید با استفاده از نرم افزا های DW و Flash و استفاده از تکنیک هات اسپات

طرح های جالبی رو در بیارید اگه مایل هستید می تونید پیغام بدید تا یه دمو براتون بزنم

همچنین اطلاعات تکمیلی کار رو هم بفرستید..:128fs318181:

ارادتمند

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری