ali09366

هدیه ( فارسی ) RSFirewall! 1.4.0 Rev 46

14 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام امروز میخواهم افزونه امنیتی RSFirewall! 1.4.0 Rev 46 آخرین نسخه را به صورت فارسی به تمام دوستان هدیه بدهم

بشتابید و دانلود کنید و لذت ببرید

این افزونه امنیت وبسایت شما را تامین میکند

این افزونه کل سایت شما را عیب یابی میکند

شما با این افزونه میتوانید برای سایت خود یک دیوار آتشین قوی ایجاد کنید

این افزونه بی نهایت امکانات دارد

.........................

برای دانلود سیستم به وب سایت میزبان فا مراجعه کنید و اگر فایل زبان را میخواهید از قسمت زیر دانلود کنید !

fa-IR-site دانلود ● آپلود سنتر انجمن جوملای ایران

fa-IR دانلود ● آپلود سنتر انجمن جوملای ایران

لینک دانلود افزونه اصلی : لینک تجاری حذف شد.....

فقط تا 6 روز دیگر !!!

ویرایش شده در توسط Hojjat MardaneZadeh
تبلیغات و عدم رعایت قوانین....

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

اشتباه شد اینو حذف کنید

ویرایش شده در توسط Tikweb
ی

دوستانی که لینک رو حذف میکنن این که دیگه لینک نیست بزارین یه نفر که میخواد رایگان یه افزونه رو بده به مردم تا هموطنان کمتر هک بشن و دغدغه هاشون کمتر بشه کارشو انجام بده

برای اینکه کمک کنین. میتونید فایل زبان رو در آپلودسنتر انجمن قرار بدید.

http://jupload.ir

تبلیغات ...

با سلام برای دریافت افزونه وارد سایت ...... شده و سپس از منو شبکه اینترنت وارد افزونه های کاربردی شوید و پس از ثبت نام افزونه را دریافت کنید

دوستانی که لینک رو حذف میکنن این که دیگه لینک نیست بزارین یه نفر که میخواد رایگان یه افزونه رو بده به مردم تا هموطنان کمتر هک بشن و دغدغه هاشون کمتر بشه کارشو انجام بده

اولا این تبلیغه و قصد شما کمک به هموطن نیست و اینو خودتونم میدونید.

دوما اگر میخواهید هموطنان هک نشن افزونه با لایسنس اصلی بهشون بدین نه اینکه نالش رو فارسی کنید که خودش گاهی اوقات باعث هک میشه

ضمنا پیشنهاد میکنم سری به قوانین انجمن بزنید

ویرایش شده در توسط Vahid Taheri

دوست عزیز این افزونه نال شده نیست و نسخه اصلیش هست

و لایسنس هم به این دلیل نداره چون که پنل آر اس شارژ نداره که با لایسنس بدم به همه شما دانلود کن خوب چک کن اگر مشکلی داشت بیا بگو

قرار دادن هر گونه لینک دانلود که منجر به تبلیغات و یا دانلود محصولات تجاری شود. ممنوع است.

شما با ارائه محصولات نال شده اونم در بیس امنیتی به کاربران کمک نکردید. بلکه ناخوداگاه بدون اینکه بدونید ضرر به این عزیزان زدید.

استفاده ازمحصولات نال شده در بیس امنیت حفره های بزرگتی نسبت به افزونه های نال شده در موضوعات مختلف ایجاد می کند. پس توصیه میکنم به هیچ عنوان از محصولات نال شده در بیس امنیت استفاده نکنید

اگر قصد کمک دارید لطفا لینک دانلود فایل ترجمه را برای دوستان قرار دهید .

و نکته اخر اینکه این انجمن به هیچ عنوان محصولات تجاری را برای دانلود قرار نمیدهد . حتی محصولات تجاری که سالم باشند. پس موضوع نال یا لاینسس دار بودن محصول نیست .

موفق پایدار

با اینکه مطمئنم نال شده نیست و هیچ مشکلی نداره اما چشم فایل زبان رو اینجا پیوست میکنم و برای دانلود سیستم به میزبان فا مراجعه کنید

http://jupload.ir/do.php?filename=joomlaforum.ir_13597057522.zip

http://jupload.ir/do.php?filename=joomlaforum.ir_13597057521.zip

دوست عزیز این افزونه نال شده نیست و نسخه اصلیش هست

و لایسنس هم به این دلیل نداره چون که پنل آر اس شارژ نداره که با لایسنس بدم به همه شما دانلود کن خوب چک کن اگر مشکلی داشت بیا بگو

قبول این افزونه نال نیست ولی نسخه ی اصلیش هم نیست و کار نسخه ی اصلی رو انجام نمیده.اگر اصلی بود خود rsjoomla این نسخه رو بصورت رایگان قرار میداد.مثل شرکت یوتم که دو نسخه ویجت کیت ارائه داده یکی تجاری و اصلی و یکی لایت و رایگان.

در هر صورت من قصد جنگ و دعوا ندارم ولی افزونه ای که بصورت تجاری منتشر میشه صاحبش راضی نیست که اونو رایگان منتشر کنید.

منم از نظر مهندس دلجو و حجت پیروی میکنم و میگم فایل زبان فارسی افزونه رو قرار بدین همونطور که فایل زبان فارسی rsform قرار گرفته است.

از مدیران محترم هم تقاضا دارم این تاپیک رو ببندن یا پست های اضافی رو پاک کنن تا مسائلی دیگر پیش نیاد.

در پناه حق

بنده این افزونه رو برای نصب روی بی نهایت سایت خریدم و پولشو ازم گرفتن پس کسی نمیتونه ناراضی باشه

آقای Vahid Taheri بنده فایل زبان رو پیوست کردم شما هم مارو ببخشید

موقع دانلود افزونه پیغام زیر رو میده تو سایت میزبان فا

• خطا در زمان بارگذاری فایل فایل روی سرور یافت نشد

دوستان کسی لینک داره بده من دانلودش کنم

مجید فتحی عزیز بعنوان هدیه این افزونه رو منتشر کرده بودن تو بخش اطلاعیه ها می تونید پیگیری کنید یا با ایشون برای (خرید یا دریافت ) صحبت کنید

سلام

از لینک زیر به صورت مستقیم دانلود کنید

حذف شد...

موفق باشید

حذف لینک تجاری....

سلام

از لینک زیر به صورت مستقیم دانلود کنید

حذف شد...

موفق باشید

دوست عزیز لطفا قوانین سایت رو رعایت کنید و از قرار دادن افزونه های تجاری خودداری کنید

شما در ابتدای همین تاپیک لینک دانلود گذاشتید حذف شده باز هم الان لینک قرار میدید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری