topoli_d

نمایش ندادن نظرسنجی برای کسانی که نظر داده اند

25 پست در این موضوع

سلام

دوستان راهی هست که موقعیت یا ماژول خاصی ( در اینجا نظرسنجی ) رو بعد از نظر دادن توسط یک سیستم یا آی پی دیگه به اون کاربر نشونش نده ؟

مثلاً من وارد سایت میشم و نطر نمیدم پس بار دوم هم که میام توی سایت این ماژول رو میبینم ایندفعه نظر میدم و دفعه بعد که بیام توی سایت این ماژول نباشه.

تشکر و قدردانی

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
آره امکانش هست اما باید کدنویسی بلد باشید

دوست عزیز اگر فردا مراجعه کنه چی ؟ بازم جواب خواهد داد ؟ یا اینکه زحمت کدنویسی به باد میره ؟

پاینده

دوست عزیز اگر فردا مراجعه کنه چی ؟ بازم جواب خواهد داد ؟ یا اینکه زحمت کدنویسی به باد میره ؟

پاینده

من اصلا متوجه منظور نوشته های شما نمیشم. اصلا کلا فک میکنم یا من راجع به کامپیوتر حرف نمیزنم یا شما.

البته ببخشید دوست عزیز اما اگه میشه واضح تر توضیح بدید و سوالتون رو مشروحتر بیان کنید

ارسال شده در (ویرایش شده)

من اصلا متوجه منظور نوشته های شما نمیشم. اصلا کلا فک میکنم یا من راجع به کامپیوتر حرف نمیزنم یا شما.

البته ببخشید دوست عزیز اما اگه میشه واضح تر توضیح بدید و سوالتون رو مشروحتر بیان کنید

سلام دوست عزیز

اولا همچین کدنویسی نیست و نخواهد بود . چون نظرسنجی بر پایه آی پی هست .

زیر دیپلم میگم : وقتی مودم رو خاموش روشن بکنی (فردا مراجعه کنه) آی پی جدیدی خواهد داشت نه آی پی دیروز رو( بازم جواب خواهد داد ) ، یا پول کدنویسیش به دور انداخته میشه

با احترام

ویرایش شده در توسط mehdi2ninja

البته به این سرغت هم آی پی تغییر نمیکنه و بسته به پالیسی های تعریف شده مدت زمانی طول میکشه تا یک آی پی از رزرو خارج بشه

معمولا 72 ساعت هستش

راههایی غیر از آی پی هم وجود داره که عموما تغییر نمیکنه و یکتاست

مثلا استفاده از آدرس مک کارت شبکه

موفق باشید

هیچ وقت هیچ چیز 100 در 100 ی نیست .....

البته به این سرغت هم آی پی تغییر نمیکنه و بسته به پالیسی های تعریف شده مدت زمانی طول میکشه تا یک آی پی از رزرو خارج بشه

معمولا 72 ساعت هستش

با ریست کردن مودم آی پی دیگر جایگزین خواهد شد پس 72 ساعت طول نمیکشد . وی پی ان و پروکسی هم آی پی تغییر میدن .

لزومی به کدنویسی نیست .

اصلا چه ربطی به آی پی داره؟

شما یه چیزی شنیدید که ماژول های نظر سنجی میتونن بر اساس آی پی نظرات رو بگیرن دیکه بدون اینکه حتی بدونید یه خط کد چیه میاد نظر میدید و همون حرفای شنیده شده رو میکنید توجیح نشدنها.

واسه اطلاع شخص شما میگم آقای مهدی شاید هم در راستای جواب این تاپیک باشه:

ماژول های نظر سنجی جداولی رو در دیتابیس ایجاد میکنن که اطلاعات نظرسنجی درون اون ذخیره میشه و اگر در تنظیمات ماژول عملکرد اون رو براساس آی پی قرار بدیم علاوه بر اطلاعات قبلی آی پی طرف هم ذخیره میشه و هر بار که میخوایم نظر بدیم چک میشه که آیا در جدول (دیتابیس) همچین آی پی موجود هست یا نه پس میتونه نظر بده یا نه؟

حالا ما بحثمون اصلا آی پی نیست الان این بحث بی مورد رو شما بر اساس تصورات (و البته شاید هم شنیده هاتون) کشیدید وسط. شوال دوست ما این بوده که یه کاربری ماژول نظر سنجی رو بعد از نظر دادن دیگه واسش ظاهر نشه. سوال من از شما اینه سطح دسترسی ها بر چه اساسی عمل میکنه؟؟؟؟

اگه این جواب رو دادی حتما میتونی بفهمی چجوری با کد نویسی میتونی ماژول نظر سنجی رو واسه کاربرا حذف کنیم. اگر هم اون جواب رو ندونی که مطمئنم نمیدونی به خودم پیشنهاد میکنم که دیگه این تاپیک از نظر من بسته شده باشه.

موفق و پیروز باشید دوست عزیز

با ریست کردن مودم آی پی دیگر جایگزین خواهد شد پس 72 ساعت طول نمیکشد . وی پی ان و پروکسی هم آی پی تغییر میدن .

لزومی به کدنویسی نیست .

دوست عزیز پاسخ هاتون خیلی غیر منطقی هستند

اصلا هم اینگونه نیست که آی پی با این سرعت تغییر کنه

همونطور که دوستمون عرض کردند شما فقط یک چیزی شنیدی

دوستان لطفاً مراعات کنید خانواده اینجا هست

به نظر شما با کوکی این کار انجام بشه چطوره ؟

درسته که کوکی به راحتی توسط کاربر حذف میشه اما خوب ما هم توقع زیادی نداریم. هدف اینه که حداقل 80% نظرات واقعی باشه.

اما نکته اصلی اینه که چجوری پیاده سازی بشه اونم بر اساس یه ماژول خاص.

احساس میکنم خیلی خیلی سخت بشه

دوستان لطفاً مراعات کنید خانواده اینجا هست

به نظر شما با کوکی این کار انجام بشه چطوره ؟

درسته که کوکی به راحتی توسط کاربر حذف میشه اما خوب ما هم توقع زیادی نداریم. هدف اینه که حداقل 80% نظرات واقعی باشه.

اما نکته اصلی اینه که چجوری پیاده سازی بشه اونم بر اساس یه ماژول خاص.

احساس میکنم خیلی خیلی سخت بشه

دوست عزیز شما دقیقا مشکلتون چیه؟ در واقع میخواید نظارت تقلب نشه توش؟ یعنی هر کس فقط یکبار نظر بده یا اینکه میخواید کاربر ماژول اضافی رو نبینه و خسته بشه؟

این دو کار دو راه حل متفاوت داره

1) اگه میخواید صرفا نظرات تقلب نشه و تا جایی که میتونید هرکس یکبار نظر بده، طبیعتا نیاز به هیچ چیز اضافی نیست چون ماژول ها و کامپوننتهای نظرسنجی هستند که امکان تنظیم وجود داره بر روی کاربری یا آی پی. که اجازه رای دادن دوباره به یک کاربری یا یک آی پی رو نمیده( اما ماژول نمایش داده میشه)

2) اگه میخواید ماژول نمایش داده نشه که صفحه سایت برای کاربر شلوغ نشه میتونید یک گروه کاربری تعریف کنید و ماژول رو برای اون از دسترس خارج کنید حالا یک خط کد توی ماژول نظرسنجی اضافه کنید (همون کدی که همون اول گفتم راه حل مشکل است) که بر اساس اون بعد از نظر دادن نام کاربری حاضر را اضافه کنه به جدول گروه کاربری. نوشتن این خط کد بسیار بسیار ساده هست. با این کار پس از رای دادن هر کاربر نام اون اضافه میشه به گروه کاربری که ماژول مربوطه رو نمیبینه پس در دفعات بعدی ماژول رو نمیبینه

دوست عزیز شما دقیقا مشکلتون چیه؟ در واقع میخواید نظارت تقلب نشه توش؟ یعنی هر کس فقط یکبار نظر بده یا اینکه میخواید کاربر ماژول اضافی رو نبینه و خسته بشه؟

این دو کار دو راه حل متفاوت داره

1) اگه میخواید صرفا نظرات تقلب نشه و تا جایی که میتونید هرکس یکبار نظر بده، طبیعتا نیاز به هیچ چیز اضافی نیست چون ماژول ها و کامپوننتهای نظرسنجی هستند که امکان تنظیم وجود داره بر روی کاربری یا آی پی. که اجازه رای دادن دوباره به یک کاربری یا یک آی پی رو نمیده( اما ماژول نمایش داده میشه)

2) اگه میخواید ماژول نمایش داده نشه که صفحه سایت برای کاربر شلوغ نشه میتونید یک گروه کاربری تعریف کنید و ماژول رو برای اون از دسترس خارج کنید حالا یک خط کد توی ماژول نظرسنجی اضافه کنید (همون کدی که همون اول گفتم راه حل مشکل است) که بر اساس اون بعد از نظر دادن نام کاربری حاضر را اضافه کنه به جدول گروه کاربری. نوشتن این خط کد بسیار بسیار ساده هست. با این کار پس از رای دادن هر کاربر نام اون اضافه میشه به گروه کاربری که ماژول مربوطه رو نمیبینه پس در دفعات بعدی ماژول رو نمیبینه

هدفم دومی هست

منظورم از کاربر بازدید کننده هست بازدید کنندگان عضو نیستن.

میخوام جوری باشه که سایت با کاربر تعامل داشته باشه و یه حالت 100% داینامیک به همراه هوش مصنوعی توی سایت به چشم بیاد.

هدفم دومی هست

منظورم از کاربر بازدید کننده هست بازدید کنندگان عضو نیستن.

میخوام جوری باشه که سایت با کاربر تعامل داشته باشه و یه حالت 100% داینامیک به همراه هوش مصنوعی توی سایت به چشم بیاد.

عزیم کاربر با بازدیدکننده فرق میکنه از زمین تا آسمان. الان که بازدیدکنندگان عضو نیستن قصه عوض شد. حالا دیگه ما مشخصه ای از اون بازدیدکننده نداریم که نشون بده دقیقا کیه؟ البته هنوزم میتونید از آی پی که اونم مثل نام کاربری توی جداول سیو میشه استفاده کنید اما همونجور که میدونید خیلی روی آی پی نمیتونید حساب کنید چون امکان تغییرش هست بخصوص توی مدت زمان های بیشتر از چند روز

در کل کار نشد نداره همون جور که گفتم لازمه کدنویسی کنید

سلام

اول اینکه جوش نیارین

دوم اینکه :

سوال : بعد از نظر دادن توسط یک سیستم یا آی پی دیگه به اون کاربر نشونش نده ؟

سوالش اینه - چشمات رو باز کن آی پی نوشته میبینی ؟ آفرین پسر خوب

بدون اینکه حتی بدونید یه خط کد چیه میاد نظر میدید

شما مطمئنید من هیچی نمیدنوم ؟ شماید که هیچی از برنامه نویسی نمیدونید .

دوست عزیز پاسخ هاتون خیلی غیر منطقی هستند

شما هم چشماتونو باز کنید : بعد از نظر دادن توسط یک سیستم یا آی پی دیگه به اون کاربر نشونش نده ؟

وقتی آی پی تغییر بکنه میشه بازم رای داد . حالا ببین منطقی یا غیر منطقی

اصلا هم اینگونه نیست که آی پی با این سرعت تغییر کنه

چرا نمیشه ؟ وقتی مودم خاموش روشن بشه ، میشه عزیز .

همونطور که دوستمون عرض کردند شما فقط یک چیزی شنیدی

اینارو تجربه ثابت کرده . (شاید تو هستی که میشنوی )

بهتره که بگی شما تا عادت کنی

بعید میدونم که شما با خود جوملاشم بتونی کار کنی چه برسه به کد نویسی

تجربه هم اینجوری نشون داده که درختی که پر بار تره تواضعش بیشتره

به شما پیشنهاد میدم یک کمی مودب باشی و فرهنگ استفاده از انجمن رو هم یاد بگیری

قوانین انجمن رو هم بخون و یک کمی بهش رعایت کن

این رفتار شما اصلا شایسته ی انجمن علمی - کامپیوتری نیست

بهتره که بگی شما تا عادت کنی

بعید میدونم که شما با خود جوملاشم بتونی کار کنی چه برسه به کد نویسی

این رفتار شما اصلا شایسته ی انجمن علمی - کامپیوتری نیست

شما هنوز متولد نشده بودید من کد مینوشتم .

تجربه هم اینجوری نشون داده که درختی که پر بار تره تواضعش بیشتره

به شما پیشنهاد میدم یک کمی مودب باشی و فرهنگ استفاده از انجمن رو هم یاد بگیری

قوانین انجمن رو هم بخون و یک کمی بهش رعایت کن

ما مودبیم شما برید در مورد آی پی تحقیق کنید تا ببینید 72 ساعت طول میکشه آی پی تغییر کنه یا نه .

قوانین انجمن اینه اسپم نکنید . اگر مشکلی داشتی خلاف رو بزن . نظرات جدید ارسال نکن .

توصیه من برای شما دو نفر در مورد آی پی روش مطالعه کنید . :ooofe:

سلام بر شما

اگر به آی پی مربوط نبود دیگر کدنویسی لازم نبود .

موفق

بعید میدونم دوست عزیز

اگر بعید میدانی در سایتت نظرسنجی ایجاد نمایید و با آی پی های گوناگون وارد شوید .

یک نظر برای یک نفر زمانی عملی میشود که طرف در سیستم عضو باشد .

اگر بعید میدانی در سایتت نظرسنجی ایجاد نمایید و با آی پی های گوناگون وارد شوید .

یک نظر برای یک نفر زمانی عملی میشود که طرف در سیستم عضو باشد .

سلام دوست من به انجمن خوش اومدید

وقتی که اولین و دومین پست شما رو دیدم که در دفاع از مهدی هست حدس زدم یا همون مهدی هستید که کاربری جدید ساختید یا اینکه (اگه مثبت فک کنیم و بگیم شکا همون نیستید) بدون اینکه متوجه باشید چی به چیه اومدید توی تاپیکی که از اول بحث رو نخوندید و فقط آخرین پست رو خوندید. اما الان که دیدم دقیقا دارید از اشتباهات اون به شیوه خودش (دقیقا شیوه خودش) دفاع میکنی مطمئن شدم که خودتی. یکجا گفته بودید که قانون فروم اسپم ندادنه. عزیزم اسپم فقط پیام الکی نیست اسپم رو به این دلیل میگن ندید که دیتابیس رو پر نکنید آیا یه بچه که میاد واسه تایید حرفای خودش چند تا کاربری میسازه اسپم نیست؟

عزیزم اگه حرف بیخودی و بی منطق نزنی دیگران تاییدت میکنن و نیاز نیست واسه تایید خودت با نقاب وارد بشی اونم نقابی که فقط خودت چهره خودت رو نمیشناسی و دیگران همه میشناسنت. عزیزم این کارا رو ما بچه هم که بودیم نمی کردیم شما الان توی این زمانه دست زدی به این شیوه. هزار بار گفتم توی قانون انجمن محدودیت سنی بذارید گوش نمیدن که..............

حالا دیگه حرف آقای مردانه زاده بیشتر صادقه که بی خیال شما یکی بشیم هر چند من دیگه کاری به پست های بی محتوای شما نداشتم اما الان جواب دادم که بهتون بگم این کارتون حرفای بی منطق و از سر بی سوادیتون رو توجیح نمیکنه.

خوش باشید اما در محلی که همبازیهای خودتون باشن نه هر جایی

آقایون لطف کنید بعد این پست دیگه پست ندید.

دوستان باور کنید خیلی زشته برای چلوگیری از بحث و جدل مدیر تاپیک رو قفل کنه. خدایی من یکی از خجالت آب میشم پس ازتون خواهش میکنم به خاطر اینکه من احساس خجالت وحقارت نکنم دیگه این بحث رو ادامه ندید و بعد دیدن این پست به احترام دوست ناچیزتون بیخیال جواب دادن و ادامه بحث بشید.

من شرمنده همتونم و احساس میکنم اینکه بد سوال رو پرسیدم باعث شده دلخوری بین عزیزان انجمن پیش بیاد. به بزرگی خودتون ببخشید و به خاطر من بعد این پست کسی پست نده.

سلام دوست من به انجمن خوش اومدید

وقتی که اولین و دومین پست شما رو دیدم که در دفاع از مهدی هست حدس زدم یا همون مهدی هستید که کاربری جدید ساختید یا اینکه (اگه مثبت فک کنیم و بگیم شکا همون نیستید)

سلام دوست عزیز و گرامی ، بنده همچین اکانتی ندارم و نخواهم داشت .

شاید آنهای که هی از شما تشکر AFSHAR مال شما باشند .

بدرود:yoho:

تاپیک به دلیل خارج شدن از بحث اصلی و مسایل حاشیه ای بسته شد

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری