snm

این ارور برای چیست؟

15 پست در این موضوع

سلام /لطف کنید بگید دلیل این ارورچیه؟

Fatal error: Class 'AlphaUserPointsHelper' not found in /home/ggraphic/public_html/components/com_jdownloads/jdownloads.php on line 672

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

این ارور همونطور که از آدرس فایل معلومه از jdownload هستش.وقتی این ارور میاد سایت یا صفحه کار خودشو انجام میده یا غیر فعال و سفید میشه؟تغییراتی انجام دادین که با این ارور مواجه شدین؟

آخرین تغییرات نصب و حذف افزونه هاتون چی بوده دوست عزیز ؟؟؟

این ارور همونطور که از آدرس فایل معلومه از jdownload هستش.وقتی این ارور میاد سایت یا صفحه کار خودشو انجام میده یا غیر فعال و سفید میشه؟تغییراتی انجام دادین که با این ارور مواجه شدین؟

سلام نه هیچ تغییری ندادم . حدود یک هفته پیش جی دانلود و نصب کردم یه تعداد فایل گذاشتم توش آخرین فایلی رو که گذاشتم دانلود نمیشه و این ارور رو میده همه چی رو چک کردم چیز غیر عادی ای ندیدم

آخرین تغییرات نصب و حذف افزونه هاتون چی بوده دوست عزیز ؟؟؟

آخریش نصب همین جی دانلود بودبه همراه پلاگین ها و ماژول هاش و نصب قالب ja_nex.v2.5.0 و پلاگین قالب ja_nex.v2.5.0 همین

دوست عزیز اطلاعات سایت رو پ خ کنید لطفا تا بررسی کنم و نتیجه رو خدمتتون اعلام کنم

موفق باشید

دوست عزیز اطلاعات سایت رو پ خ کنید لطفا تا بررسی کنم و نتیجه رو خدمتتون اعلام کنم

موفق باشید

سلام/فرستادم

این ارور در چه مواقعی نمایش داده میشه دوست عزیز ؟؟؟

در حال حاضر فقط زمانی که این فایل مورد نظرو می خوای دانلود کنی ول قبلا این مشکلو داشتم

من سايتم بالا نميومد/يه صفحه سفيد ميومي گزارش خطا رو رو حداكثر گذاشتم اين گزارش و داد

Fatal error: Allowed memory size of 52428800 bytes exhausted (tried to allocate 131072 bytes) in /home/ggraphic/public_html/modules/mod_jvcounter/helper.php on line 94

از طريق سي پنل رفتم تو اين ماژول يه سري از فايل هاشو پاك كردم .الان سايت بالا مياد ولي فونت هام قرمز شده يه سري چيزا هم بهم ريخته لطفا راهنمايي كنيد.

که آقا حجت گفت:

خب دوستان اون مشکل چه ارتباطی به حذف کردن وپاک کردن ماژول داره!!!

دوست گرامی برای رفع خطای مجوز مموری؛ از طریق زیر عمل کنید.

شما دو راه داری

1-

php.ini

اولین روش این است که php.ini آپاچی را یافت کرده و سپس ویرایش کنید.

حال بدنبال متن زیر باشید:

memory_limit جلوی این متن مقداری مثلا برابر با ۱۶ شاید باشد.بایستی این مقدار را به رقم بالاتری تغییر دهید.مثلا ۶۴ و شاید هم بیشتر.

در صورتی که ۶۴ کنید به این شکل خواهد شد.

memory_limit = 64M سپس فایل را ذخیره و آپاچی ( وب سرور ) را مجدد بارگزاری ( RESET ) کنید.

2-از طریق .htaccess

روش دوم استفاده از .htaccess می باشد.

برای اینکار فایل .htaccess موجود در وب سایت خود ( پوشه ای که جوملا نصب است) و پوشه مدیریت را ویرایش کنید (*در صورتی که این فایل وجود ندارد بسازید و سپس ویرایش کنید )

حال در این فایل کد زیر را قرار دهید.

php_value memory_limit 64M

snm:مورد دوم رو انجام دادم مشکل حل نشد . گزارش خطا رو گذاشتم رو حداقل دیگه اون ارور ها نمایش داده نشد مشکلی هم پیش نیومد تا چند وقت پیش جی دانلودو نصب کردم باز مشکلی نداشت تا آخرین فایلی رو که گذاشتم واسه دانلود این ارور رو می ده

با حذف یا ارتقاء کامپوننت جی دانلود مشکل اون خطاتون حل میشه اما برای بقیه خطاها باید یکی یکی بررسی بشه

دقیقا چه اتفاقی افتاد که سایتتون با خطا مواجه شد دوست عزیز ؟؟؟

دقیقا چه اتفاقی افتاد که سایتتون با خطا مواجه شد دوست عزیز ؟؟؟

هیچ اتفاق خاصی نیفتاد یه روز اومدم سایت و باز کنم دیدم باز نمیشه . گفتند شاید افزونه جدیدی نصب کردی که مشکل داره منم 2 سه تا افزونه ای رو که جدید نصب کرده بودم پاک کردم ولی مشکل کامل حل نشد سایت بالا اومد ولی با اون ارورهایی که خدمتت عرض کردم

با حذف یا ارتقاء کامپوننت جی دانلود مشکل اون خطاتون حل میشه اما برای بقیه خطاها باید یکی یکی بررسی بشه

سلام / جی دانلود و بروز کردم و آخرین نسخه رو نصب کردم ولی مشکل حل نشد

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری