ice

هنگ کردم در مورد fz؟؟؟؟

14 پست در این موضوع

سلام دوستان

من سایتمو هک کردن جوملاش 1.5 بودش و فقط یک سی دی بک آپ ازش دارم

دوباره دارم از اول جوملا 2.5 رو نصب میکنم روی fz ولی وارد سایتم نمیشه اولین بار هست این کارو میکنممممممم کمک کنید خیرررررررررررررررر ببینید :21:

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket

filezilla هستش

اخیششششش یکی پیدا شد کمک کنه خیر ببینیییییییییییییی

ای بابا شما هم که رفتیددد

لطفااا کمک خخیلی عجله دارممم:oom:

شما الان جوملا 2.5 را نصب كرديد يا نه؟ مشكلتون با fillezilla هست يا اينكه نمي تونيد جوملا 2.5 رانصب كنيد.

بيشتر توضيح بديد تادوستان راهنماييتون كنند

من الان یک سی بک آپ از سایتم دارم و دارم روی filezilla پاکشون میکنم نوشته هایی که هک شده و بعدش باید چیکار کنم چجوری سی دی بک آپو نصب کنم

کلیت کار اینه که یک بسته نصبی دانلود کنید ( ترجیحا از سایت جوملا جهانی ) و بعد انتقالش بدهید بر روی هاستتون

از حالت فشرده خارجش کنید

آدرس سایتتون رو در آدرس بار مرورگر وارد نمایید به مرحله نصب میروید

مراحل نصب را پیگیری نمایید تا به قسمت تنظیمات دیتابیس برسید

حالا باید پایگاه داده ایجاد کنید و یک کاربر هم ایجاد کنید و به کاربر برای اون دیتابیس تمام دسترسی ها رو بدهید

حالا تو نصب جوملا اطلاعات دیتابیس رو به صورت نوع پایگاه داده یا mysql یا mysqli وارد کنید . نام هاست local host . نام کاربری همون کاربری که ایجاد کردید ( منتها اول اسم نام کاربرتون معمولا یه اسمی از طرف شرکت هاستینگتون اعلام میشه قرار بدهید و بعد آندر لاین و بعد نام کاربریتون ) . نام پایگاه داده هم همون دیتابیسی که ساختید فقط اولش اون نامی که شرکت داده رو میزنید و بعد آندر لاین و بعد نام دیتابیس . پیشوند جداول هم میتونید هرچیزی که خواستید بدهید

در قسمت تنظیمات اف تی پی هیچی نمیخواد بزنید یا تغییر بدهید

در قسمت آخر نیز نام سایت و نام کاربری برای مدیریت جوملا و رمز عبور که ترجیحا از نام کاربری و رمز عبور مناسب استفاده کنید تا زود لو نره و هک بشید مثلا نزنید admin و 12345

پایین صفحه هم نصب اطلاعات نمونه رو بزنید تا یک سایت نمونه و دمو براتون راه اندازی بشه تا یک دید کلی نسبت به ماهیت کارتون داشته باشید و راحتتر بتونید تغییرش بدید

حالا باید یا پوشه installation ررا پاک کنید یا تغییر نام بدید

تموم شد حالا میتونید به قسمت مدیریت سایت و خود سایت برید

باید شروع کنید سایتتون رو اونجوری که دوست دارید و می پسندید با استفاده از افزونه های جوملا ویرایش و طراحی کنید

به فکر امنتی سایت هم باشید که زحماتتون هدر نره

تهیه نسخه پشتیبان هم فراموش نشود

اینارو تو اون لینکه خیلی بهتر و کاملتر عنوان کردن اما اینم به روش عجله ای هستش تا زودتر بتونید به نتیجه برسید

موفق باشید

دوست عزیز واقعا الان گفته هاتون واضح نیست یک جورایی نامفهوم هست اگر می خواین بک آپ رو بر گردونید خوب اون کاری نداره که آموزشش تو انجمن هست اگر می خواید ارتقا بدید به جوملا 2.5 چند روش هست یکیش اینه با upgrade که توصیه نمی کنم یکیشم دستی هست که اول باید 2.5 رو نصب کنید سپس قالب بعد مطالبتون و منوهاتون و یوزرهاتون و ... رو از دیتابیس انتقال بدید

بنده بالاخره متوجه نشدم شما میخواهید بک آپ سایت قبلی که جوملا 1.5 هست رو برگردانید یا اینکه از نو سایت رو با جوملا 2.5 طراحی کنید ...

کدوم ؟؟؟

با سلام و عرض تبریک جهت پیوستن به گروه جوملافروم.

ببنیند دوست عزیز ، الان شما از سایت سالمتون یک بسته نصبی دارید بروی یک سی دی درسته!؟

خب میتونید این بسته رو مستقیم در اختیار مدیر سرورتون بذارید و ازشون بخواید که این بسته رو براتون ری استور کنند.( فایل رو بروی هاست آپلود میکنید و درخواست میدید بهشون)

و یا اینکه خودتون بعد از آپلود فایل بروی هاست ، اون رو از حالت فشرده خارج میکنید .بعد، دیتابیس رو از طریق phpmyadmin ایمپورت میکنید.

فایل زیلایی هم که شما میفرمایین این وسط نقش خاصی نداره!!! وجود یا عدم وجودش دردی از درد شما دوا نمیکنه فقط یک آپلودره که سریعتر از خوده هاست، فایلهاتون رو آپلود میکنه...

برای شرح مفصل ، میتونید در انجمن آموزشهایی که قرار داره رو مطالعه بفرمایین

موفق باشید و سربلند

یا حق

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری