sfmhoo

مشکل در عملکرد منوی آبشاری در صفحۀ اول

4 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام

بنده در حال راه اندازی یک سایت با compat_25 هستم و قالب jp-business را نصب کردم.

منوی آبشاری که در بالای سایت وجود دارد ظاهرا متعلق به خود قالب است و ماژول نیست و از قسمت مدیریت قالب هم تغییری نمی کند.

من چند افزونه مانند Mini Frontpage Evolution- که همراه با خود قالب بود یا مثلا ماژول Parallax Slider رو در صفحۀ اول قرار میدم منوی بالا کار نمیکنه و وقتی رو گزینه های منو (به غیر از خانه) کلیک می کنی ارور 404 میده. تو صفحات داخلی اینجوری نیست. این ماژول ها رو هم غیرفعال می کنم خوب میشه.. مشکل از چیه؟به پلاگین و تنظیمات برمیگرده؟! چون قبلاً خوب بود و ماژول اول تو خود دموی قالب هم نصبه و کار می کنه و مشکلی نداره... نمیدونم چیکار کردم همچین شد و یا پلاگینی نصب کردم که مشکل ایجاد کرد. لطفا راهنمایی کنید.

جدا از اون در قالب قابلیت تغییر رنگ وجود داره که پیش فرضش ابی هست و در پایین در قسمت کپی رایت 3 دایره به رنگ آبی و صورتی و سبز هست که با کلیک روی هر کدام رنگ تغییر می کنه. ولی توی سایت از تنظیمات قالب هرکاری می کنم راه نمی افته و ارور میده.. کلا مدیریت قالبش مشکل داره و دکمۀ ذخیره رو میزنی همینجوری لودینگ میمونه و ذخیره نمیشه اکثراً.

از دوستان خواهش می کنم رهنمایی بفرمایند.

باتشکر

آدرس سایت:http://khazartech.ir

دموی قالب:http://www.joomplate.ir/demo/jp-business/index.php/fa/

ویرایش شده در توسط sfmhoo

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
منوی آبشاری که در بالای سایت وجود دارد ظاهرا متعلق به خود قالب است و ماژول نیست و از قسمت مدیریت قالب هم تغییری نمی کند.

شما خودتون توی سایت منوی بالا را تغییر دادین پس مشکلش چیه؟

جدا از اون در قالب قابلیت تغییر رنگ وجود داره که پیش فرضش ابی هست و در پایین در قسمت کپی رایت 3 دایره به رنگ آبی و صورتی و سبز هست که با کلیک روی هر کدام رنگ تغییر می کنه. ولی توی سایت از تنظیمات قالب هرکاری می کنم راه نمی افته و ارور میده..

احتمالا باید از طریق مدیریت قالب مورد نظ باشه . توی تنظیمات قالب دنبال گزینهایی برای تنظیمشون باشد. اصولا نباید مشکلی داشته باشه چون تو دمو هم مشکلی نداره

کلا مدیریت قالبش مشکل داره و دکمۀ ذخیره رو میزنی همینجوری لودینگ میمونه و ذخیره نمیشه اکثراً.

از دوستان خواهش می کنم رهنمایی بفرمایند.

جوملاتون را به آخرین نسخه ارتقا بدین

با تشکر... منظورم از تغییر در منو اینه که کلا بشه اون منوی قالب رو حذف کرد و یک ماژول منو نصب کرد.

اون مشکل در ذخیره سازی فقط در مدیریت این قالب پیش میاد و جاهای دیگه مشکل نداره.

قضیۀ عمل نکردن این منو و تداخلش با افزونه های یاد شده چیه؟چرا تو خود دمو کار می کنه و اینجا هم اول کار می کرد ولی الان مشکل دار شده... نمی دونم بعد از فعال کردن پلاگین خاصی اینجوری شده یا نه... اگه کسی می تونه کمک کنه مشخصات مدیریت رو بدم بره ببینه

مشکل تداخل ظاهرا بر میگرده به JQuery ...و فعلا مشکل منو رو حل کردم ولی همچنان اون تغییر رنگ ها و ... باقیه

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری