i niyayesh

در خواست افزونه EasyDiscuss v3.0.8126 فارسی

9 پست در این موضوع

دوستان تو رو خدا این رو برای من گیر بیارین؟؟؟؟

کلی گشتم ولی نتونستم...مهم نیست چه ورژنی از 3 باشه فقط از 3 کمتر نباشه

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket

دوست خوبم این افزونه تجاری هستش و طبق قوانین انجمن قرار دادن لینک دانلود افزونه های تجاری داخل انجمن ممنوع هستش

دوست خوبم این افزونه تجاری هستش و طبق قوانین انجمن قرار دادن لینک دانلود افزونه های تجاری داخل انجمن ممنوع هستش

فقط بگید این ورژن فارسی شده یا نه ؟؟

سازنده این افزونه خودش اقدام به ترجمه افزونه به چندین زبان کرده و فایل های زبان رو بصورت رایگان ارائه میده که زبان فارسی هم در میان زبان هاش هست.

میتونید از این لینک زبان فارسی رو برای این افزونه و سایر افزونه هایی که توسط این شرکت نوشته شده رو دانلود کنید.

و پیشنهاد میشه که افزونه اصلی رو از خود سازنده بگیرید و سراغ نسخه های نالش نرید

سازنده این افزونه خودش اقدام به ترجمه افزونه به چندین زبان کرده و فایل های زبان رو بصورت رایگان ارائه میده که زبان فارسی هم در میان زبان هاش هست.

میتونید از این لینک زبان فارسی رو برای این افزونه و سایر افزونه هایی که توسط این شرکت نوشته شده رو دانلود کنید.

خیلی ممنون که این فارسی ساز رو گذاشتین...

ولی براتون یه پیشنهاد دارم از رعایت کپی رایت بیاید بیرون....اخه خدا وکیلی خدا رو انصاف بزارید که با این وضع تحریم ها و قیمت دلار و حالا حتی نحوه ی پرداخت چه جوری میشه ایناروو خریداری کرد...درسته عدم کپی رایت نشانه ی جهان سومی بودن هست ولی باید قبول کنید که جهان اولی هم نیستیم که اینار رعایت کنیم...

به هر حال ممنون

خیلی ممنون که این فارسی ساز رو گذاشتین...

ولی براتون یه پیشنهاد دارم از رعایت کپی رایت بیاید بیرون....اخه خدا وکیلی خدا رو انصاف بزارید که با این وضع تحریم ها و قیمت دلار و حالا حتی نحوه ی پرداخت چه جوری میشه ایناروو خریداری کرد...درسته عدم کپی رایت نشانه ی جهان سومی بودن هست ولی باید قبول کنید که جهان اولی هم نیستیم که اینار رعایت کنیم...

به هر حال ممنون کا

اصلا دلسوزی کردن واسه صاحب اثر رو هم اگر نادیده بگیریم

فقط کافیه کمی دلتون برای خودتون بسوزه، که بعد از مدتی که روی سایتتون زحمت کشیدین، هک بشه و کل زحماتتون در کمتر از چند دقیقه به بـــــــــــــــــاد بره!!!

حالا چی!؟ بازم از اون پیشنهادای بالا رو ، میدید!؟؟

میدونید در هفته چندین و چند صد سایت جوملایی هک میشه!؟ و همه هم میگن مشکل از جوملاست و امنیت جوملا ضعیفه!!! در صورتی که خودم به شخصه ندیدم سایتی از هسته ی جوملا هک بشه، هرچی بوده، از افزونه ها و قالبهایی که نال بوده و در سایتها استفاده شده ؛ بوده!!! ولاغیر!!!

ایشالله صابون هکرای عزیز به تنتون نخوره! ولی اگر خورد و کل دیتاتون به فنا رفت و شما موندید با کلی گرفتاری و پاسخگو بودن در قبال مشتری، اون موقع متوجه حرفای بنده میشید:128fs318181:

موفق و سربلند و پایدار باشید

یا حق

با تشکر از شما بابت راهنمایی

فایل زبان فارسی که از سایت دانلود کردیم رو چطور باید نصب کنیم؟

من فایل زبان رو از این سایت که گفتید دانلود کردم و مثل همه افزونه ها از طریق نصب و حذف، نصبش کردم و پیام موفقیت آمیز بودن نصب فایل زبان هم اومد ولی هیچ تغییری در زبان این افزونه نه در بخش مدیریت و نه در بخش سایت ایجاد نشد. لطفا راهنمایی کنید.

با تشکر

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری