ابوالفضل طالبی

بررسی سئو سایت|بررسی وضعیت سئو سایت|آنالیز رایگان سایت

1,866 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

لطف بفرمائید سایت اینجانب را هم بررسی فرمائید فکر کنم از قلم افتادم، مرسی..

شهر الکترونیک فسا - شهر الکترونیک فسا

رتبه ی کلی alexa شما : 20,847,418

رتبه ی alexa در ایران : -

تعداد لینک های شما در سایت ها دیگر :3 (که مقدار کمی هست)

سرعت سایت شما نسبتا خوبه. ولی جای بهتر شدن هم داره. این لینک میتونه کمکتون کنه. (برای برخی تصاویر شما بهینه نیست که لیستش بهمراه نسخه بهینه شدش در اون لینک هست)

alt تصاویری باید توضیحی مختصر درباره ی تصویر باشه ولی شما برای اونها IMAGE رو در نظر گرفتید یا اصلا چیزی نگذاشتید.

meta description شما و meta keyboards شما یکی هستند در صورتی که meta description باید توضیح کوتاه سایت باشد و از meta keyboards جداست.

بهتره سایتتون رو با www قفل کنید

اگر از وبمستر تولز گوگل استفاده نکردید سعی کنید ازش استفاده کنید

جدا از بحث سئو ظاهر سایت شما جالب نیست مخصوصا عنوان ماژول ها که بخشیش قرمزه و در سیاه ناخوانا هست و همچنین فونت های سایت.

ویرایش شده در توسط Vahid Taheri

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

من که چندتا از لینکهاتونو دیدم که شناسه نداشتن، لینکهاتون بهینه و خیلی خوب هستند

اگر غیر این هست چند نمونه لینک بدید

ضمن سپاس به عرض برسانم من تو همین چند روز اخیر از کامپوننت sh404sef استفاده کردم که مشکلات مربوط به خطای 404 را نتیجه داد و حذفش کردم. نقشه سایت که به وبمستر گوگل داده بودم هم بخاطر تغییر لینک ها عوش کردم. همانظور که ملاحظه فرمودید لینک های من همراه با شناسه مطالب هم هست این به نظرتون ایراد نداره. زمانی که کامپوننت رو نصب کردم لینک ها بهتر بود چون شامل شناسه نبود. شما اصلا استفاده از sh404sef به صلاح می دونید.

با اجازه ی مهندس مرادی :ds6a5d:

تعداد کلمات کلیدی شما کم هست(3تا بیشتر نیست)

سرعت سایت شما پایینه. این هم لینک اثبات.

meta description در بعضی صفحات بسیار طولانی است (دارای فاصله است)

در بعضی صفحات مثل "قالب فارسی جی ام بیو (JM Bio)" برخی از تصاویر alt ندارند.

با سلام در مورد استفاده از کامپوننت هایseo پیشنهادی ندارین؟

من که چندتا از لینکهاتونو دیدم که شناسه نداشتن، لینکهاتون بهینه و خیلی خوب هستند

اگر غیر این هست چند نمونه لینک بدید

آقای مهندس اون موقع از کامپوننت sh404sef استفاده کرده بودن که حذفش کردم. الان شناسه دارن اینم نمونه:

قالب فارسی جی ام بیو (JM Bio) برای جوملا 2.5

دوستان عزیز واقعا شرمنده من فکر میکردم این فروم شبیه بیشتر فروم ها وقتی تو یه تاپیک پست میدید اشتراک در موضوع میشید اما هر روز میدیدم خبری به من نمیده تاپیک هایی که جواب دادم پست تازه ای گرفته یا نه واسه همین خواستم به همه کسانی که من در تاپیکشون پست دادم اما ادامه ندادم معذرت بخوام از عمد نبوده از این به بعد من رفتم تنظیمات رو درست کردم و دیگه هر تاپیکی پاسخ بدم مشترکش میشم و تا جایی که در توانم هست رسیدگی می کنم

با سلام این هم سایت ماست که اگه میشه یک بررسی روش انجام بدین

آدرس سایت : hotel - رزرو هتل مشهد , رزرو هتل های مشهد و هتل آپارتمان های مشهد

ممنون میشم

نمازو روزه هاتون قبول

سلام دوست خوب من

نماز روزه خودتون هم قبول باشه

امیدوارم همه فاکتورهای اصلی رتبه بندی بندگان رو رعایت کنید تا در برابر خدای متعال رتبه بالاتری داشته باشید :D (اینم یه دعا سئو گونه )

من برای شما چک آپ کاملتری رو انجام میدم (اینم به این دلیله که تنبیه خودم برای اینکه بررسی نکردم که تاپیک ها رو مشترک شدم یا نه)

سایت شما از نظر بهینه سازی لود صفحات رتبه خوبی نداره

Latest Performance Report for: http://www.epersianhotel.com/ | GTmetrix

من مهمترین بخش های این نتیجه اسکن رو بهتون میگم اگه اینها رو رفع کنید تاثیرش رو احساس خواهید کرد

- Leverage browser caching

این داره میگه که فایل های سایت شما روی کلاینت (سیستم بازدیدکننده) کش (ذخیره) نمیشه

اگه روش کلیک کنید لیست فایل هایی که خوبه کش بشن رو بهتون میده

برای فعال سازیش هم می تونید با متخصص سئو سفارش فعال سازی بدید یا خودتون با جستجو در سطح وب راه فعال سازی کش فایل هاتون رو پیدا کنید بعضی اوقات هم پشتیبان هاست این کار رو رایگان ( یا پولی ) انجام میدن

- Defer parsing of JavaScript

این میگه حجم کد جاوا اسکریپتی که در هر بار لود صفحه باید رندر بشه زیاده 471 کیلوبایته

بهتره که کد هایی که استفاده نمیشه یا کد هایی که زیاد لازم نیستن رو حذف کنید و حجم کد رو کم کنید (کاریه که خودم باید رو سایت خودمم انجام بدم )

- Enable gzip compression

این میگه خیلی از فایلهایی که بارگذاری میشن رو میشه فشرده کرد و تقریبا امروزه همه مرورگر ها از فایل فشرده gzip پشتیبانی می کنن خوب چه کار خوبیه که 72 درصد حجم سایتتون!!! رو با فعال سازی gzip کم کنید اینطوری هم پهنای باند کمتری از هاستتون استفاده میشه و هم ترافیک کاربرتون کمتر مصرف میشه

- Combine images using CSS sprites

این میگه عکس های قالب سایتت رو میشه تبدیل به یک عکس کرد بعد اون یه دونه عکس رو هر تیکش رو سر جای خاصی استفاده کرد

خوب این کار رو بکنید اینطوری دیگه وقت برای ارسال درخواست زمان انتظار برای دریافت درخواست (پینگ) دریافت درخواست رو بجای اینکه برای 10 عکس داشته باشید فقط برای یک عکس خواهید داشت ( یه جورایی ده برابر سرعت لود قالب سایتتون افزایش پیدا می کنه ) این یعنی احترام گذاشتن به کاربران

- Optimize images

این داره میگه این عکسی که در سایتت استفاده کردی می تونه با همین ظاهر حجم کمتری داشته باشه

لیستش رو باز کنید هم عکس خودتون هم نسخه بهینه شدش رو بهتون میده می تونید بررسی کنید 40 کیلو بایت از طریق این فاکتور می تونید از حجم سایتتون کم کنید

البته فاکتورهای بیشتری در بارگذاری سایت شما تاثیر داره من مهم هاش رو گفتم تا زیاد متن طولانی نشه

اما برای اولین بار در این تاپیک میخوام سایتتون رو با یه سایت دیگه هم چک کنم که هم یه سایت دیگه به دوستان معرفی کرده باشم هم یکم بررسی کامل تر باشه (فاکتورهایی که در بالا گفتم دیگه تکرار نمی کنم)

WebPagetest Test Result - Dulles : www.epersianhotel.com - 07/27/13 04:59:21

کلا بارگذاری سایت رو دو دسته تقسیم می کنند یکبار برای اولین بار وقتی یک سایت رو باز می کنید ودیگری بار های بعد که سایت رو باز می کنید

منطقیه که بار اول هم حجم اطلاعات رد و بدل شده بیشتر ه و هم سرعت بارگذاری کمتر چون هیچ فایلی از طریق حافشه کش فراخوانی نخواهد شد اما قرار نیست چون بار اوله کلی زمان ببره شما باید سعی کنید که بارگذاری بار اولتون رو خیلی سریع کنید

اما بهینه سازی سرعت سایت باید طوری باشه که بارهای بعدی خیلی سریعتر از دفعه اول باشد (این یعنی بهتر از بهتر بودن )

خوب سایت شما در دفعه اول در 6.342 ثانیه لود میشه (لازم به ذکره که این زمان با یک سرور خوب در پاریس با اینترنت کابلی با مرورگر کروم هست نه با یک سرور ایران ... )

در دفعات بعدی در 4.85 ثانیه لود میشه

من با اجازتون سایتتون رو با سایت خودم مقایسه می کنم اینم لینک نتیجه تست سایت من WebPagetest Test Result - Paris : seo.qalebfa.com/ - 07/27/13 05:20:19

سایت من در دفعه اول در 1.748 ثانیه لود میشه

در دفعات بعدی در 0.783 ثانیه لود میشه

اما این براساس زمان بود بیایید بر اساس حجم نشون بدم

سایت شما در دفعه اول 1618 کیلو بایت رد و بدل میشه

در دفعه دوم 104 کیلوبایت (شاید بگید من کش رو فعال نکردم چرا حجم سایت در دفعه دوم اینقدر کم شده خوب این به این دلیله که خود مرورگر ها طبق یه الگوریتمی بعضی از فایل ها رو کش می کنن بدون اینکه از سرور مشخص شده باشه اما بهتره که سرورتون رو تنظیم کنید فایل هایی که در مدت زمان زیادی تغییری نمی کنن کش بشن اینطوری واسه همه مرورگر ها کش میشن و سرعت سایت شما همیشه خوب خواهد بود)

اما سایت من در دفعه اول 405 کیلوبایت رد و بدل میشه

و در دفعه دوم 7 کیلوبایت (یعنی طرف دیال آپ هم داشته باشه دفعه بعدی یه ثانیه طول میکشه براش)

اینم لینک های جزئیات بارگذاری سایت شما

WebPagetest Test Details - Dulles : www.epersianhotel.com - 07/27/13 04:59:21

WebPagetest Optimization Check Results - Dulles : www.epersianhotel.com - 07/27/13 04:59:21

WebPagetest PageSpeed analysis - Dulles : www.epersianhotel.com - 07/27/13 04:59:21

WebPagetest Content Breakdown - Dulles : www.epersianhotel.com - 07/27/13 04:59:21

WebPagetest Domain Breakdown - Dulles : www.epersianhotel.com - 07/27/13 04:59:21

WebPagetest Content Breakdown - Dulles : www.epersianhotel.com - 07/27/13 04:59:21

WebPagetest Screen Shots - Dulles : www.epersianhotel.com - 07/27/13 04:59:21

اما نتیجه بررسی

-این سایته میگه که اولین بیتی که لود میشه مهمه ( راست هم میگه کسی ببینه تا ادرس سایتی رو وارد کرده یه چیزایی داره لود میشه یکم منتظر می مونه تا لود بشه ولی فک کنید یه آدرس رو وارد کردید بعد مرورگر داره میگه دارم فایل دریافت می کنم ولی هیچی نشون داده نشه خو اعصاب رو خورد می کنه و خیلی از کاربرها اون صفحات رو می بندن)

سایت شما وضعیت اولین بیتش خوب نیست برای دریافت اولین بیت 1560 ms زمان طول میکشه باید بهتر از این بشه

لینک مروبطو به اولین بیت WebPagetest Optimization Check Results - Dulles : www.epersianhotel.com - 07/27/13 04:59:21

- یه چیزی که خودم تا حالا بهش دقت نکردم (سایت خودم همین مشکل رو داره) بحث progressive JPEG images هست به عکس زیر نگاه کنید

[ATTACH=CONFIG]4170[/ATTACH]

فک کنم این قابلیت مخصوص فایل jpg هست

معمولا عکس ها مثل سمت چپ عکس لود میشن اما میشه فایل jpg رو تنظیم کرد که مثل فایل سمت راست بارگذاری بشه یعنی عکس اول با کیفیت خیلی پایین لود کامل لود بشه بعد کم کم به کیفیتش افزوده بشه تا به کیفیت فایل اصلی برسه اینطوری خیلی بهتر عکس لود میشه (چون در مرحله اول کامل لود میشه و بازدید کننده می دونه که چی میشه اگر براش مهم باشه منتظر کیفیت بیشتر می مونه نخواست ادامه مطلب رو میخونه

کلی از عکس های سایت شما این قابلیت رو ندارن می تونید براش فعال سازی کنید

فاکتورهای دیگه ای هم گفته که چون قبلا گفتمشون دیگه تکرار نمی کنم

این شد بررسی سایتتون از نظر بارگذاری سایت حالا از نظر

علم سئو یکم بررسیتون می کنم

الکسا سایت شما 702,697 جهانی و 13,109 ایرانی و اینم اضاف کنم که سایت شما تایید شده است (فک کنم تو الکسا ثبت کرده باشید)

بیشترین ترافیکتون رو از کلمات کلیدی "هتل آپارتمان مشهد" که رتبه اول رو توی گوگل و رتبه 4 ام رو در بینگ دارید کسب می کنید

پیج رنک گوگلتون 2 هست

ایندکس گوگلتون 630 هست

ایندکس بینگتون 1030 هست (چه عجب یه بار شد بینگ بیشتر ایندکس کرده)

متاسفانه سایت شما هم با آدرس hotel - رزرو هتل مشهد , رزرو هتل های مشهد و هتل آپارتمان های مشهد ایندکس میشه هم با آدرس epersianhotel.com این خیلی بده بهتره که یکی رو به یکی دیگه ریدارکت 301 کنی که من پیشنهاد می کنم آدرس epersianhotel.com رو به hotel - رزرو هتل مشهد , رزرو هتل های مشهد و هتل آپارتمان های مشهد ریدارکت کنید و آدرس hotel - رزرو هتل مشهد , رزرو هتل های مشهد و هتل آپارتمان های مشهد بشه آدرس اصلیتون

دامنتون یک سال و نیم عمر داره پس نتایج بدک نیست (سئو کنید بهتر از اینم میشه)

از نظر فعالیت در سایت های اجتماعی سایتتون در فیس بوک خوب فعالیت می کنه (کرده) اما سایر سایت های اجتماعی بزرگ فعالیت ضعیفی داره

نسخه موبایل و تبلت بهینه سازی نشدن

من که دیگه مشکل مهمی در سایتتون نمی بینم

امیدوارم مفید بوده باشه

یک سوال آیا توضیح زیاد شما رو اذیت می کنه؟ همین طور خوبه یا خلاصه ترش کنم؟

آقای مهندس اون موقع از کامپوننت sh404sef استفاده کرده بودن که حذفش کردم. الان شناسه دارن اینم نمونه:

قالب فارسی جی ام بیو (JM Bio) برای جوملا 2.5

من از افزونه های سئو تا به حال استفاده نکردم. چون معتقدم اصل سئو برطرف کردن مشکلاته و چه بهتر که اون مشکلات رو خودمون دستی درست کنیم تا نتیجه ی بهتری بگیریم.

برای مثال الان سایت شما مشکل سرعت داره و سرعت توی سئو تاثیر داره. آیا کامپوننت سئو میتونه این سرعت رو ببره بالا؟؟؟

من از افزونه های سئو تا به حال استفاده نکردم. چون معتقدم اصل سئو برطرف کردن مشکلاته و چه بهتر که اون مشکلات رو خودمون دستی درست کنیم تا نتیجه ی بهتری بگیریم.

برای مثال الان سایت شما مشکل سرعت داره و سرعت توی سئو تاثیر داره. آیا کامپوننت سئو میتونه این سرعت رو ببره بالا؟؟؟

برای بهینه کردن لینک ها پرسیدم. الان بر اساس راهنمایی دارم رو کدها و تگ ها و کاهش حجم تصاویر کار می کنم اما سوالم در خصوص لینک هاست که چه جوری شناسه مطالب را بردارم؟ و اینکه سایتم فقط با www بالا بیاد؟

دوستان و سروران گرامی

با سلام

لطفا سایت شرکت ما را چک کرده و ما را برای بالا بردن و برطرف کردن مشکلات سایت یاری نمایید.

هماکنون نیازمند یاری گرمتان هستیم :did2:

شرکت تحلیل گران اطلاعات و نوآوران داتیس

صفحه اصلی

در ضمن اگر لطف کنین پیشنهاد های خودتان را برای من ایمیل فرمایید ( در صورت امکان ) از شما سپاس گذار میشوم.

Info@dattis.ir

با تشکر فراوان

برای بهینه کردن لینک ها پرسیدم. الان بر اساس راهنمایی دارم رو کدها و تگ ها و کاهش حجم تصاویر کار می کنم اما سوالم در خصوص لینک هاست که چه جوری شناسه مطالب را بردارم؟ و اینکه سایتم فقط با www بالا بیاد؟

اتفاقا من جفت این کار هارو بدون افزونه انجام میدم. آموزشش هم در انجمن هست.

هم www قفل میشه کرد و هم شناسه رو برداشت

سلام

بزرگان امکانش هست این سایت رو هم چک کنید؟

دماسازان مرکز خرید کولر گازی | کولر آبی | پکیج ایران رادیاتور و ...

رنک الکسا جهانی : 2,812,784

رنک السا ایران : 38,959

تعداد لینک ها در سایت های دیگر: 2

رنک گوگل : 0

عنوان سایت شما کمی طولانی هست و بهتره که کمش کنید ( برای مثال "و ..." اضافه هست)

صفحه اصلی کلمات کلیدی یا meta keyboards نداره

لینک صفحه ای مثل خدمات اصلا مناسب نیست

لینک بقیه صفحات هم کمی مشکل داره( لینک ها یا همون نام مستعار ها رو یا فارسی انتخاب کنید یا انگلیسی . فینگلیش زیاد جالب نیست)

سرعت سایتتون کم نیست اما جای بهتر شدن داره. این لینک به شما میتونه کمک کنه. ( برای مثال در اون لینک گفته شده که تعدادی از تصاویر شما بهینه نیست و لینک نسخه ی بهینه شدشون رو بدون افت کیفیت قرار داده)

دوستان و سروران گرامی

با سلام

لطفا سایت شرکت ما را چک کرده و ما را برای بالا بردن و برطرف کردن مشکلات سایت یاری نمایید.

هماکنون نیازمند یاری گرمتان هستیم :did2:

شرکت تحلیل گران اطلاعات و نوآوران داتیس

صفحه اصلی

در ضمن اگر لطف کنین پیشنهاد های خودتان را برای من ایمیل فرمایید ( در صورت امکان ) از شما سپاس گذار میشوم.

Info@dattis.ir

با تشکر فراوان

رتبه ی الکسا جهانی : 5,818,330

رتبه ی الکسا ایران : 71,503

تعداد لینکها در سایت های دیگر: 2

سرعت سایت شما نسبتا خوبه اما باز هم مشکلاتی داره که میشه رفعشون کرد(این مشکلات شبیه مشکلات سایت sina110 عزیز هست ولی کمتر)

سایت شما meta keyboards و meta description نداره.

آدرس صفحات شما اصلا مناسب نیست.

بهتره که عنوان صفحه اصلی در مرورگر همون عنوان سایت باشه.

خیلی لطف کردین دوست گرامی

میشه یه مقدار بیشتر من را راهنمایی کنی و بیشتر سایت را تحلیل کنین و نکات لازم را به من بگویید.

با تشکر

از شما

رتبه ی الکسا جهانی : 5,818,330

رتبه ی الکسا ایران : 71,503

تعداد لینکها در سایت های دیگر: 2

سرعت سایت شما نسبتا خوبه اما باز هم مشکلاتی داره که میشه رفعشون کرد(این مشکلات شبیه مشکلات سایت sina110 عزیز هست ولی کمتر)

سایت شما meta keyboards و meta description نداره.

آدرس صفحات شما اصلا مناسب نیست.

بهتره که عنوان صفحه اصلی در مرورگر همون عنوان سایت باشه.

خیلی لطف کردین دوست گرامی

میشه یه مقدار بیشتر من را راهنمایی کنی و بیشتر سایت را تحلیل کنین و نکات لازم را به من بگویید.

با تشکر

از شما

توی پست اول همین تاپیک ، دو تا تاپیک قرار داده شده که در اون ها آموزشات مفیدی برای بهینه کردن سئو ارائه شده. اونها رو مطالعه کنید شاید کمک بهتری بهتون بکنند

من نمیخوام این سایت از نظر سئو بررسی بشه

اما این سایت یه مشکلی داره

Archived Performance Report for: http://www.ikcs.ir/ | GTmetrix

به این قسمت توجه کنید

قسمت های که رتبه بدی دارند مخصوصا js

چه کاری باید روی اون قسمت انجام بدم تا درست بشه؟

آیا با فشرده سازی درست میشه؟

من نمیخوام این سایت از نظر سئو بررسی بشه

اما این سایت یه مشکلی داره

Archived Performance Report for: صفحه نخست | GTmetrix

به این قسمت توجه کنید

قسمت های که رتبه بدی دارند مخصوصا js

چه کاری باید روی اون قسمت انجام بدم تا درست بشه؟

آیا با فشرده سازی درست میشه؟

یه سری هاش بله. فکر نمیکنم بشه 100 مشکلات رو حل کرد ولی خیلی هارو میشه

شما این آموزش رو مطالعه کنید : 16 روش برای افزایش سرعت وب سایت شما + تست از وب سایت های معروف

اگر باز مشکل داشتید در این رابطه در همون تاپیک مطرح کنید، راهنماییتون میکنیم.

در خصوص آناليز و بررسي سئو سايت شما

رتبه الكسا جهاني سايت شما 2,812,784[h=4] [/h]و رتبه ايران شما 38,959

و در گوگل هم 0

سرعت لود سايت شما خوبه

Page load time: 3.54s

Total page size: 565KB

Total number of requests: 65

عنوان سايت شما كه در تگ title بكار رفته اصلا مناسب نيست شما آن را پركرديد از كلمات كليدي

توضيحات سايت شما در تگ description هم زياد هستند كمي كوتاه تر كنيد

جايگاه كلمات كليدي سايت شما در تگ keywords خالي است بايد پرشود

روند كدنويسي سايت شما استاندارد نيست (ترتيب)

فاصله بين كدها (فضاي خالي) را حذف كنيد برا افزايش سرعت و كاهش حجم كلي سايت

شما خيلي از كدهاي scrip داخلي استفاده كرديد برا سئو بهرت سايت خود آنرا از بصورت خارجي فراخواني كنيد

لينك هاي سايت شما اصلا بهينه نيستند(تنظيمات سئو را در سايت فعال كنيد)

سايت بر روي دامين w قفل شده

ولي با آدرس هاي ذيل در دسترس است كه نبايد اين چنين باشد

http://www.damasazan.com/

دماسازان مرکز خرید کولر گازی | کولر آبی | پکیج ایران رادیاتور و ...index.php

و

با اين آدرس هم كه http://www.damasazan.com/index.html

مشاهده كنيد

تقريبا شما تمامي تصاوير موجود در سايت خود را از بدنه داريد فراخواني مي كنيد آنها را البته برخي را كه ضروري نيستند از css فراخواني كنيد

حتي هدر سايت كه اصلا نيازي نيست

برخي تصاوير سايت شما كه مي بايست بهينه شوند (تغيير اندازه برا كاهش حجم دهيد)

http://www.damasazan.com/modules/mod_btslideshow/images/86/slideshow/slide-logo3.jpg

http://www.damasazan.com/templates/jv_pandy/images/slideshow_bg.png

http://www.damasazan.com/images/call.png

و...

و برخي تصاوير كه نيز مي بايست با css ادغام شوند

http://www.damasazan.com/templates/jv_pandy/images/header_bg.png

http://www.damasazan.com/modules/mod_btslideshow/assets/skitter/images/prev.png

http://www.damasazan.com/modules/mod_btslideshow/assets/skitter/images/next.png

و....

و برخي كدهاي css كه مي بايست كم حجم شوند و منطبق بر css3

http://www.damasazan.com/components/com_k2/css/k2.css

http://www.damasazan.com/templates/jv_pandy/jv_menus/jv_moomenu/jv.moomenu.css

و....

پيشنهادات:

حتما تنظيمات سئو سايت را فعال كنيد

نقشه سايت داخلي و xml بسازيد

كد وبگذر را برا افزايش سرعت بارگذاري كامل سايت حذف كنيد

كدهاي script و java و.. را بصورت خارجي فراخواني كنيد تا در سورس اصلي سايت

پراكندگي كدهايسايت شما زياد هستند

كدهاي css شما كه زياد هستند نبايد بيشتر از 70kb را تكه كنيد

پايدار باشيد

سلام

بزرگان امکانش هست این سایت رو هم چک کنید؟

دماسازان مرکز خرید کولر گازی | کولر آبی | پکیج ایران رادیاتور و ...

من فکر میکنم که بو میدم

بیشتر از 2 ماه پیش توی همین تاپیک درخواست دادم که سایتم رو بررسی کنید

ولی متأسفانه کسی به ... هم حسابش نکرد

نمیخواستم که از این 3نقطه استفاده کنم، ولی واقعا ناراحت شدم که بعد از 2 ماه هیچ کسی به درخواست من اهمیتی نداده

این بار آخرین درخواست بنده است و اگر درخواستم مثل قبل پاسخ داده نشه (هیچ کاری نمیتونم بکنم ولی) دیگه توی این انجمن نمیام. (البته اومدن یا نیومدن من برای این انجمن سود چندانی نداره، ولی واقعا دیگه از دستتون ناراحت میشم)

4moviez - صفحه اصلی

با سلام

چند مطلب در خصوص برداشتن شناسه لینک ها در این فروم هست که فکر کنم برای نسخه پایین تر جوملا 2.5 است. اگر دوستان روشی به جز استفاده از افزونه برای نسخه 2.5.9 به نظرشون می رسه ممنون می شوم استفاده کنم. ضمناً اصلا وجود این شناسه ها در سئو موثر است؟ نظرات مختلفی تو فروم ارائه شده اما اتفاق نظر وجود ندارد؛ نظر دقیق و مستند من ندیدم.

فكر كنم شخصا قبلا آناليز كردم و ارائه گزارش آخه تعداد درخواستها خيلي خيلي زياد هستند و تعداد صفحات شايد از ديد شما افتاده

بي زحمت صفحات را يه چك كنيد نبود اطلاع بديد چشم

من فکر میکنم که بو میدم

بیشتر از 2 ماه پیش توی همین تاپیک درخواست دادم که سایتم رو بررسی کنید

ولی متأسفانه کسی به ... هم حسابش نکرد

نمیخواستم که از این 3نقطه استفاده کنم، ولی واقعا ناراحت شدم که بعد از 2 ماه هیچ کسی به درخواست من اهمیتی نداده

این بار آخرین درخواست بنده است و اگر درخواستم مثل قبل پاسخ داده نشه (هیچ کاری نمیتونم بکنم ولی) دیگه توی این انجمن نمیام. (البته اومدن یا نیومدن من برای این انجمن سود چندانی نداره، ولی واقعا دیگه از دستتون ناراحت میشم)

4moviez - صفحه اصلی

شناسه هر مطلب در جوملا طبيعي است ولي اگر با افزونه اي بتونيد حذف كنيد خيلي بهتر است چون پويا تر و واضح تر و بهينه تر مي شود كه دوستدار گوگل هم هست

مثلاً در خود وردپرس افزونه اي برا حذف خود كلمه category در آدرس لينك صفحات مي باشد كه تو بهينه كردن آدرسهاي تدثير بسيار زيادي دارد

هرچه آدرس لينكي را بتونيد روان تر و بهينه تر كنيد موفق تر خواهيد بود

با سلام

چند مطلب در خصوص برداشتن شناسه لینک ها در این فروم هست که فکر کنم برای نسخه پایین تر جوملا 2.5 است. اگر دوستان روشی به جز استفاده از افزونه برای نسخه 2.5.9 به نظرشون می رسه ممنون می شوم استفاده کنم. ضمناً اصلا وجود این شناسه ها در سئو موثر است؟ نظرات مختلفی تو فروم ارائه شده اما اتفاق نظر وجود ندارد؛ نظر دقیق و مستند من ندیدم.

سلام به همه دوستان

بنده در جستجو برای افزایش سرعت سایت و بالا رفتن درصد Page Speed Grade در gtmetrix تغییراتی در htaccess را انجام دادم که خیلی موثر بود. دوستان هم امتحان کنند امیدوارم مفید باشند.

برای بهبود browser caching از کد زیر استفاده کنید(کد را در htaccess کپی کنید) قبل از استفاده از htaccess رونوشتی تهیه کنید:

## EXPIRES CACHING ##
<IfModule mod_expires.c>
ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg "access 1 year"
ExpiresByType image/jpeg "access 1 year"
ExpiresByType image/gif "access 1 year"
ExpiresByType image/png "access 1 year"
ExpiresByType text/css "access 1 month"
ExpiresByType text/html "access 1 month"
ExpiresByType application/pdf "access 1 month"
ExpiresByType text/x-javascript "access 1 month"
ExpiresByType application/x-shockwave-flash "access 1 month"
ExpiresByType image/x-icon "access 1 year"
ExpiresDefault "access 1 month"
</IfModule>
## EXPIRES CACHING ##

منبع

برای بالا رفتن درصد Keep-Alive از کد زیر استفاده کنید:

#Headers
<ifModule mod_headers.c>
Header set Connection keep-alive
</ifModule>
<IfModule mod_expires.c>
ExpiresActive On
<FilesMatch "\.(ico|jpg|jpeg|png|gif)$">
 ExpiresDefault "access plus 2 weeks"
</FilesMatch>
<FilesMatch "\.(js|css|swf)$">
 ExpiresDefault "access plus 2 days"
</FilesMatch>
</IfModule>
<IfModule mod_deflate.c>

# Insert filter
SetOutputFilter DEFLATE
# Netscape 4.x has some problems...
BrowserMatch ^Mozilla/4 gzip-only-text/html

# Netscape 4.06-4.08 have some more problems
BrowserMatch ^Mozilla/4\.0[678] no-gzip

# MSIE masquerades as Netscape, but it is fine
# BrowserMatch \bMSIE !no-gzip !gzip-only-text/html

# NOTE: Due to a bug in mod_setenvif up to Apache 2.0.48
# the above regex won't work. You can use the following
# workaround to get the desired effect:
BrowserMatch \bMSI[E] !no-gzip !gzip-only-text/html

# Don't compress images
SetEnvIfNoCase Request_URI \\.(?:gif|jpe?g|png)$ no-gzip dont-vary

# Make sure proxies don't deliver the wrong content
Header append Vary User-Agent env=!dont-vary
</IfModule>

منبع

مهمان
This topic is now closed to further replies.