ابوالفضل طالبی

فرم ساز حرفه ای RSForm Pro فارسی برای نسخه 1.7 و 2.5 _ همراه با آموزش

1,287 پست در این موضوع

1 -چرا وقتی خروجی اکسل میگیرم فارسی ها رو ؟؟؟؟؟ نشون میده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

2 - هنگام پر کردن اطلاعات نمیتونم فارسی تایپ کنم ارور invalid میدهد؟؟؟؟

ممنون راهنماییم کنید

حل مشکل فرم ساز Rsform در نمایش کاراکتر های فارسی در خروجی های csv

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

ممنون که زود جواب میدید

ولی چرا وقتی فیلد نام را میسازیم..میخواهیم که اطلاعات داخلش بذاریم مثلا علی..کلا پیغام invalid میده...فقط انگلیسی قبول میکنه؟؟؟

ممنون

ویرایش شده در توسط milititi

منظورمو اشتباه رسوندم

مثلا فیلد نام دارم که کاربر باید داخلش رو اسم خودش رو وارد کنه...که سیستم اگه فارسی وارد کنه ارور میده( یعنی حتما باید علی به انگلیسی نوشته شه)؟؟؟!!!!

منظورمو اشتباه رسوندم

مثلا فیلد نام دارم که کاربر باید داخلش رو اسم خودش رو وارد کنه...که سیستم اگه فارسی وارد کنه ارور میده( یعنی حتما باید علی به انگلیسی نوشته شه)؟؟؟!!!!

حتما برای فیلد نام اعتبارسنجی گذاشتید اعتبار سنجی رو بردارید تا فارسی رو قبول کنه

حق با شماست ... ولی اعتبار سنجی رو واسه این گذاشتم که فقط حروف الفبا نوشته ... اما اعتبار رو برداشتم درست شد

یه سوال دیگه دارم 1 - واسه کد رهگیری یه تگ دادن اون رو کجا باید بنویسم

2- اگه بخوام تب ویرایش داشته باشم چکار باید بکنم( یعنی اطلاعات را بعد از ارسال بتونه ویرایش کنه)

ممنون

حق با شماست ... ولی اعتبار سنجی رو واسه این گذاشتم که فقط حروف الفبا نوشته ... اما اعتبار رو برداشتم درست شد

یه سوال دیگه دارم 1 - واسه کد رهگیری یه تگ دادن اون رو کجا باید بنویسم

2- اگه بخوام تب ویرایش داشته باشم چکار باید بکنم( یعنی اطلاعات را بعد از ارسال بتونه ویرایش کنه)

ممنون

اعتبار سنجی حروف فارسی : هدیه فرم ساز حرفه ای RSForm Pro فارسی برای نسخه 1.7 و 2.5 _ همراه با آموزش - صفحه 84

کد رهگیری رو بستگی داره کجا بخواید نمایش بدید . هم میشه در پیام تشکر بذارید هم از طریق ایمیل ارسال کنید .

نمیشه اطلاعات رو از سمت سایت ویرایش کرد .

من 3 تا فرم دارم..که کاربر فقط مجاز به ثبت نام در یکی از اونها هست... شرط یونیک بودن هم روی کد ملی هست..چطور میتونم کاری کنم که کاربر بعد از ثبت نام در یکی نتونه در مابقی ثبت نام کنه( یعنی کد ملی کاربر توی مابقی چک بشه اگه بود پیغام مخصوص بده)؟؟؟

من 3 تا فرم دارم..که کاربر فقط مجاز به ثبت نام در یکی از اونها هست... شرط یونیک بودن هم روی کد ملی هست..چطور میتونم کاری کنم که کاربر بعد از ثبت نام در یکی نتونه در مابقی ثبت نام کنه( یعنی کد ملی کاربر توی مابقی چک بشه اگه بود پیغام مخصوص بده)؟؟؟

از این کد باید استفاده کنید . اینجا نام کاربری رو محدود کرده و شما باید اون رو به کد ملی تغییر بدید و اینکه این فقط در یک شناسه فرم دنبال تکراری بودن میگرده . شما باقی فرم هارو هم باید اضافه کنید .

Limit the number of submissions per username

سلام.

دوستان پلاگین زیرو کی داره واسم پ خ کنه؟؟؟

ساخت فرم ثبت نام جوملا با rsformpro

قدم اول - دانلود و نصب پلاگین Joomla! user registration Plugin (که تجاریه ! )

از این کد باید استفاده کنید . اینجا نام کاربری رو محدود کرده و شما باید اون رو به کد ملی تغییر بدید و اینکه این فقط در یک شناسه فرم دنبال تکراری بودن میگرده . شما باقی فرم هارو هم باید اضافه کنید .

Limit the number of submissions per username

ممنون

1-کجا باید اضافی کنم؟؟؟

2- کدوم نام فرم کدوم نام فیلد(user) هست ؟

3- فکر کنم تعداد ثبت نام رو محدود میکنه؟؟؟؟

سلام.

دوستان پلاگین زیرو کی داره واسم پ خ کنه؟؟؟

ساخت فرم ثبت نام جوملا با rsformpro

قدم اول - دانلود و نصب پلاگین Joomla! user registration Plugin (که تجاریه ! )

بنا بر قوانین امکان ارائه افزونه های تجاری در انجمن نیست .

ممنون

1-کجا باید اضافی کنم؟؟؟

2- کدوم نام فرم کدوم نام فیلد(user) هست ؟

3- فکر کنم تعداد ثبت نام رو محدود میکنه؟؟؟؟

در قسمت php تنظیمات فرم .

جایی که username نوشته باید با فیلد کد ملی عوض بشه .

خب وقتی تعداد روی 1 محدود بشه یعنی اینکه هر فرد فقط یک فرم میتونه ثبت کنه ( با یک کد ملی )

بنا بر قوانین امکان ارائه افزونه های تجاری در انجمن نیست .

در قسمت php تنظیمات فرم .

جایی که username نوشته باید با فیلد کد ملی عوض بشه .

خب وقتی تعداد روی 1 محدود بشه یعنی اینکه هر فرد فقط یک فرم میتونه ثبت کنه ( با یک کد ملی )

نام فرم ها رو کجا و چه شکلی بنویسم که با هم در ارتباط باشند...الان تو اون نمونه ای که بهم گفتید اسم فرم کدومه؟؟؟؟

وقتی فرمی ثبتنامش در اخر به پایان می رسد ایمیلی برای شخص ارسال نمی شود و ارور می دهد نمی توان توابع را بارگزاری کرد فکر کنم اگر اشتباه ننوشته باشم

حالا باید چکار کنم

ببخشید یک سوال ساده چگونه گزینه ها را برای دکمه های رادیوای تایین کنم منظورم اینه که با چه کاراتری این ها را از هم جدا کنم که هرکدام یک گزینه بشن

ببخشید یک سوال ساده چگونه گزینه ها را برای دکمه های رادیوای تایین کنم منظورم اینه که با چه کاراتری این ها را از هم جدا کنم که هرکدام یک گزینه بشن

در بخش آیتم ها هر گزینه باید در یک خط قرار بگیره. یعنی برای ایجاد گزینه جدید باید برید به خط بعد

ببخشید این طوری خیلی فرم بد دیده می شود من می خواهم مثلا 2 گزینه دارم که جلوی متن قرار بگیرند ولی 2 گزینه ای که انتخواب کردم زیر هم قرار می گیرند و کل فرم را دچار مشکل کردند باید چکار کنم؟

در صفحه دوم این ادرس زیر

بازارنمای تیوا

برای هر سوال یک بله خیر قرار دادم ولی ببینید چگونه قرار می گیرند در سایت در صورتی که می خواهم هر دو جواب جلوی سوال قرار داشته باشند باید چکارکنم

ببخشید کد css اماده ای وجود دارد که بشود در فرم استفاده کرد تا ظاهری بهتر داشته باشه

ببخشید این طوری خیلی فرم بد دیده می شود من می خواهم مثلا 2 گزینه دارم که جلوی متن قرار بگیرند ولی 2 گزینه ای که انتخواب کردم زیر هم قرار می گیرند و کل فرم را دچار مشکل کردند باید چکار کنم؟

در صفحه دوم این ادرس زیر

بازارنمای تیوا

برای هر سوال یک بله خیر قرار دادم ولی ببینید چگونه قرار می گیرند در سایت در صورتی که می خواهم هر دو جواب جلوی سوال قرار داشته باشند باید چکارکنم

ببخشید کد css اماده ای وجود دارد که بشود در فرم استفاده کرد تا ظاهری بهتر داشته باشه

وقتی فیلد رو ایجاد میکنید یا ویرایش میکنید ، در صفحه تنظیمات فیلد ، به سربرگ خواص برید و مقدار "روند" رو بزارید روی "افقی"

برای css آماده هم در صفحه مدیریت فرم به سربرگ خواص برید و در بخش "پوسته فرم" یکی از چند پوسته ی آماده رو انتخاب کنید

ویرایش شده در توسط Vahid Taheri

زمانی که دکمه رادیویی رو به فرمتون اضافه میکنید از تب خواص ، گزینه روند رو روی افقی بذارید تا جوابهاتون افقی قرار بکیرند

نشد حتی افق را هم انتخواب کردم باز نشد 2 تای اخری را شما نگاه کنید فرقی نکرد

بخاطر بوت استرپ هست. کد زیر رو در مدیریت فرم ، بخش خواص ، بخش CSS و Javascript ، در تکست باکس css قرار بدید :

<style>
.rsform-block label {
   display: inline-block !important;
   padding: 2px 5px;
}
</style>

متشکرم

یک سوال دیگر هم دارم من در بخش طرح بندی 2 ستونه را انتخواب کردم ولی این دو تا سطون خیلی به هم چسبیده اند می شه کاری کرد که در 3 یا 4 ستون جا گزاری کرد

ممنون می شوم راهنمای بفرماید

میشه با تغییر سورس فرم 3 یا 4 ستونش کرد ولی در صورت تغییر در فیلد ها ، فرم بروزرسانی نمیشه.

سعی کنید از حالت های آماده استفاده کنید و اگر مشکل ظاهری داشت با css اصلاحش کنید.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری