joomir.com

بهترین سیستم مدیریت محتوا سال 2012

14 پست در این موضوع

بهترین سیستم مدیریت محتوا cms سال 2012 طبق آمار جهانی.

هر کدام از این cms ها نقاط قوت و ضعفی دارند و این آمار بر اسا مجموع این امتیازات گرفته شده.

اول : Joomla!

دوم : Drupal

سوم : Plone

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

منبع خبر اسمش تبلیغات هست. فکر کنم این را حداقل تو 20 تا انجمن دیگه زده باشه:65d6a5d6s:

احتمال ساختگی بودن اماربالای 90 درصده وردپرس با فعالیت چند سال و 48 درصد از برترین سایت های جهان با وردپرس راه اندازه شده یعنی جایگاهیی نداره:5:

بنده وردپرس رو بعد از جوملا میبینم ، هر دو سیستم قدرتمند و قوی هستن ولی بهترین cms برا حرفه ای ها textpattern هست، هنوز پشتیبانی فارسی نداره اگر دوستان موافق بودن یه کارایی برا شناخته شدن این سیستم در ایران انجام بدیم.

بنده وردپرس رو بعد از جوملا میبینم ، هر دو سیستم قدرتمند و قوی هستن ولی بهترین cms برا حرفه ای ها textpattern هست، هنوز پشتیبانی فارسی نداره اگر دوستان موافق بودن یه کارایی برا شناخته شدن این سیستم در ایران انجام بدیم.

بله منم وردپرس رو بعد از جوملا میدونم.چون جوملا خیلی بهتره و قدرت و انعطافش بیشتره.توی این رنکینگ نمیدونم چرا یه سری cms های معروف و خوب دیگه مثل dot net nuke چیزی نیست یا حتی همون وردپرس(البته یه سری وردپرس رو سیستم وبلاگی میدونند).

بدمون نمیاد با یه cms ناشناخته در ایران و اینطور که شما میگین خوب آشنا بشیم.پیشنهاد میکنم در بخش "سایر سیستمهای مدیریت محتوا" در انجمن یک تاپیک ایجاد کنید و در اون توضیحات بیشتر از این cms ارائه بدید

بله منم وردپرس رو بعد از جوملا میدونم.چون جوملا خیلی بهتره و قدرت و انعطافش بیشتره.توی این رنکینگ نمیدونم چرا یه سری cms های معروف و خوب دیگه مثل dot net nuke چیزی نیست یا حتی همون وردپرس(البته یه سری وردپرس رو سیستم وبلاگی میدونند).

بدمون نمیاد با یه cms ناشناخته در ایران و اینطور که شما میگین خوب آشنا بشیم.پیشنهاد میکنم در بخش "سایر سیستمهای مدیریت محتوا" در انجمن یک تاپیک ایجاد کنید و در اون توضیحات بیشتر از این cms ارائه بدید

البته باید بگم زبان فارسی رو هم پشتیبانی میکنه، بنده کتاب آموزش کاملش به ارزش 200 دلار هم دارم، این سیستم رو از این جهت میگم عالیه که حجمش فوق العاده پایینه، نسخه ای که من استفاده میکردم 300 کیلوبایت هست و اینکه بخش مدیریتش اصلا پیچیده نیست مستقیم میتونی کد نویسی کنی، البته بگم فقط برا حرفه ای ها مناسبه و برا کاربرای عادی اصلا گزینه مناسبی نیست چون واقعا نمیتونن داخلش کاری انجام بدن، چشم بعد از امتحان ارشد تاریخ 9 خرداد یه تایپیک میسازم و در مورد این سیستم صحبت میکنیم.[kkk]

این سایت هم ببینید جالب خیلی

CMS Rankings - Content Management System Distributions

بله ممنون که گذاشتین، من خیلی از سایتهام با وردپرس هست ولی خوب واقعا قدرت وردپرس از جوملا خیلی کمتره، به نظر من آمار این سایت درس نیست و حتی اگرم درس باشه باید اینو در نظر گرفت که چه سایتهایی با چه سیستم هایی درست شده،مثلا شما اگر آمار تعداد وبلاگ رو بزنی از همشون بیشتره ولی واقعا از جوملا قوی تره؟؟!!! به هیچ وجه این مقایسه ها درست نیست. با تشکر از اطلاع رسانی

بله ممنون که گذاشتین، من خیلی از سایتهام با وردپرس هست ولی خوب واقعا قدرت وردپرس از جوملا خیلی کمتره، به نظر من آمار این سایت درس نیست و حتی اگرم درس باشه باید اینو در نظر گرفت که چه سایتهایی با چه سیستم هایی درست شده،مثلا شما اگر آمار تعداد وبلاگ رو بزنی از همشون بیشتره ولی واقعا از جوملا قوی تره؟؟!!! به هیچ وجه این مقایسه ها درست نیست. با تشکر از اطلاع رسانی

من با حرف شما موافقم من با 2 تا سیستم جوملا و وردپرس کار کردم ولی جوملا حرفه ای تر و کاملتر دیدم

ولی نمیدونم چرا بیشتر سایت ها وردپرس هست

یک دلیلش میتونه این باشه که از نظر سئو خیلی خیلی خیلی قوی هست بیشتر سایت های خبری و دانلود از سیستم وردپرس استفاده میکنن

ولی بازم من جوملا بیشتر قبول دارم بدون تعصب

من قصد بزرگ جلوه دادن وردپرس و اینارو ندارم ولی شما قدرت به چی میگید؟آیا جوملا چیزی داره که وردپرس نداشته باشه ؟

من قصد بزرگ جلوه دادن وردپرس و اینارو ندارم ولی شما قدرت به چی میگید؟آیا جوملا چیزی داره که وردپرس نداشته باشه ؟

بله پنل مدیریت به قوی جوملا نداره که کوچک ترین نکات بشه از پنل ادمین مدیریت کرد

ولی وردپرس همش باید بری تو فایل ایندکس یک یا چند خط کد php بزاری که هر خط یه کاری انجام میده

وای از اون روزی که شما یه سایت بزرگ طراحی کنید انقدر این کد ها زیاد میشن که خیلی مدیریت این همه کد سخت میشه و تداخل کد ها خیلی زیاد هستن

ویرایش شده در توسط saman etasi

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری