m3hdi

درخواست کدهای مربوط به منو درآپ دان در Bootstrap برای قالب جولا

4 پست در این موضوع

با سلام به دوستان .

من یک قالب میخوام با بوت استرپ طراحی کنم ، مشکلی که دارم ، میخوام از DropDown مربوط به فریم ورک Bootstrap استفاده کنم ...

لینک مربوط به منو Dropdown BootStrap

مشکلی که این وسط هستش این هستش که کدهایی که باید برای DropDown بوت استرپ استفاده کنم به صورت زیر هستش ::

<div class="bs-docs-example">
           <div id="navbar-example" class="navbar navbar-static">
             <div class="navbar-inner">
               <div class="container" style="width: auto;">
                 <a class="brand" href="#">Project Name</a>
                 <ul class="nav" role="navigation">
                   <li class="dropdown">
                     <a id="drop1" href="#" role="button" class="dropdown-toggle" data-toggle="dropdown">Dropdown <b class="caret"></b></a>
                     <ul class="dropdown-menu" role="menu" aria-labelledby="drop1">
                       <li role="presentation"><a role="menuitem" tabindex="-1" href="http://google.com">Action</a></li>
                       <li role="presentation"><a role="menuitem" tabindex="-1" href="#anotherAction">Another action</a></li>
                       <li role="presentation"><a role="menuitem" tabindex="-1" href="#">Something else here</a></li>
                       <li role="presentation" class="divider"></li>
                       <li role="presentation"><a role="menuitem" tabindex="-1" href="#">Separated link</a></li>
                     </ul>
                   </li>
                   <li class="dropdown">
                     <a href="#" id="drop2" role="button" class="dropdown-toggle" data-toggle="dropdown">Dropdown 2 <b class="caret"></b></a>
                     <ul class="dropdown-menu" role="menu" aria-labelledby="drop2">
                       <li role="presentation"><a role="menuitem" tabindex="-1" href="#">Action</a></li>
                       <li role="presentation"><a role="menuitem" tabindex="-1" href="#">Another action</a></li>
                       <li role="presentation"><a role="menuitem" tabindex="-1" href="#">Something else here</a></li>
                       <li role="presentation"><a role="menuitem" tabindex="-1" href="#">Separated link</a></li>
                     </ul>
                   </li>
                 </ul>
                 <ul class="nav pull-right">
                   <li id="fat-menu" class="dropdown">
                     <a href="#" id="drop3" role="button" class="dropdown-toggle" data-toggle="dropdown">Dropdown 3 <b class="caret"></b></a>
                     <ul class="dropdown-menu" role="menu" aria-labelledby="drop3">
                       <li role="presentation"><a role="menuitem" tabindex="-1" href="#">Action</a></li>
                       <li role="presentation"><a role="menuitem" tabindex="-1" href="#">Another action</a></li>
                     </ul>
                   </li>
                 </ul>
               </div>
             </div>
           </div> <!-- /navbar-example -->

همونطور که می بینید در کدهای بالا " ul " های داخلی که که زیر منو دارند دارای کلاس و ID های خاصی هستند .... در صورتی که جوملا فقط ul اولی آن دارای یک کلاس menu می باشد . همین ...

چند تا سایت های مختلف هم سرچ کردم که یه سری کدهای جی.کوئری برای اضافه کردن کلاس های مختلف دادن که اکثرا برای جوملا 3 هستش ، برای جوملا 2.5 چیز خاصی پیدا نکردم که بتونه کمکی بهم بکنه ..

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

راستی موضوعی که یادم رفت بگم این هستش که افزونه برای اینکار هستش ، اما من میخوام اگر امکان داره از طریق کد نویسی که خودم انجام میدم به نتیجه برسم و چیزی یاد بگیرم ... ممنون .

gift

اگر درست متوجه شده باشم مشکل شما با سورس منو هست.

جوملا یک مدیریت محتوای اپن سورس هست و برای همین این امکان رو قرار داده که محتویات اجزاش رو تغییر بدیم.

طرح بندی یا همان سورس ماژول ها و کامپوننت ها درون پوشه ای به نام tmpl در پوشه ی خود ماژول یا کامپوننت هست که شما میتونید تغییرش بدین.

اما شاید بخواین فایل های جوملا رو دستکاری نکنید.

اگر دقت داشته باشید در اکثر قالب ها حتی قالبهای آرتیستر پوشه ای به نام html وجود داره که وقتی بازش میکنید اسم یه سری کامپوننت ها و ماژول ها وجود داره. فایل های این پوشه ها همون فایل های tmpl افزونه هاست.

خوب برای تغییر سورس منو صرفا برای همون قالب در پوشه ی قالب پوشه ی html رو ساخته و درون اون پوشه ی mod_menu رو بسازید.

به مسیر modules/mod_menu/tmpl برین و فایل default.php رو در پوشه ای که در پوشه ی html ساختین کپی کنید. حال فایل رو باز کرده و اون طور که میخواین و با توجه به کد هایی که دارین تغییرش بدین. البته این امر نیاز به کمی دانش php داره .

اگر سوال دیگری بود در خدمتم gift

سلام خسته نباشد منم همین مشکل را دارم اگه به نتیجه ای رسیدید لطفا منم راهنماهی کنید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری