lived

کارآموز جوملا کار

14 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام دوستان

افرادی که مایل هستند کارآموزی خودشون رو در شرکت ما باشند میتوانند با شماره زیر تماس بگیرند و یا درخواست خودشون رو به ایمیل زیر ارسال نمایند.

job@magicgfx.ir

02166382531

ویرایش شده در توسط lived

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

لازم به ذکره دوستانی که در پایان دوره کارآموزی کارشان مورد قبول شرکت باشه در شرکت جذب خواهند شد یا به صورت پروژه ای با آنها فعالیت خواهیم نمود

لطفا این مورد را ذکر بفرماید که فعلا فقط کاراموز خانوم استخدام می کنید

خوب فعلا به دلیل اینکه همه کارمندهای داخل شرکت خانم هستند و نیروهای بیرون شرکت آقا هستند ، ترجیح بر اینه که نیروهای ثابت توی دفتر خانم باشند ، ولی در کل نیروی آقا که بتونه یک پروژه رو از ابتدا تا انتها انجام بده هم به صورت پروژه ای جذب میکنیم.

خوب فعلا به دلیل اینکه همه کارمندهای داخل شرکت خانم هستند و نیروهای بیرون شرکت آقا هستند ، ترجیح بر اینه که نیروهای ثابت توی دفتر خانم باشند ، ولی در کل نیروی آقا که بتونه یک پروژه رو از ابتدا تا انتها انجام بده هم به صورت پروژه ای جذب میکنیم.

در صورتی که شرکت شما نیاز به طراحی وب به صورت پروژه ای باشد بنده اعلام آمادگی می کنم

آخرین پروژه های انجام شده

sehre.net

esmt.ir

tooristsair.ir

email: moohandesrayan@gmail.com

در صورتی که شرکت شما نیاز به طراحی وب به صورت پروژه ای باشد بنده اعلام آمادگی می کنم

آخرین پروژه های انجام شده

sehre.net

esmt.ir

tooristsair.ir

email: moohandesrayan@gmail.com

سلام دوست عزیز الان با دوستانی به صورت دورکاری و پروژه ای فعال هستیم، مایل هستیم افرادی بی ادعا و اهل کار و تلاش را به صورت تمام وقت جذب نماییم.

بازهم ممنون بابت ارسال درخواست همکاری.

شرکت تبلیغاتی ما سعی در جذب کارآموز طراحی وب سایت با جوملا دارد.

از افراد واجد شرایط که آشنایی هرچند مبتدی با جوملا دارند دعوت میشود اعلام آمادگی نمایند.

شرایط :

خانم

کارشناس یا کاردان کامپیوتر

آشنایی اجمالی با جوملا

09391073194 برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

شرکت تبلیغاتی ما سعی در جذب کارآموز طراحی وب سایت با جوملا دارد.

از افراد واجد شرایط که آشنایی هرچند مبتدی با جوملا دارند دعوت میشود اعلام آمادگی نمایند.

شرایط :

خانم

کارشناس یا کاردان کامپیوتر

آشنایی اجمالی با جوملا

09391073194 برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

کشوری جان دل خجسته ای داری

چند نفر اومدن شرکت ما انتظار داشتن ما بشینیم از ابتدا بهشون جوملا رو آموزش بدیم ، من نمیدونم چرا افراد کارآموزی رو با آموزش اشتباه میگیرن ، تعریف کارآموزی با خودشه " کار+آموزی " یعنی در اصل تجربه کار کردن رو فرا میگیری.

طرف اومده توی شرکت ما از پایه شروع کردیم یک جوملا خام بهش دادیم و حتی همکاران آموزش اولیه هم به ایشون دادن ولی ایشون میگه من اومدم اینجا طراحی سایت یاد بگیرم این کارها رو به من ندید. :)

طرف هنوز جوملا رو یادنگرفته جالبه اومده میگه کی به من طراحی قالب رو یاد میدید. :)

جالبتر اینکه همه ملت حسابی توی فضا هستن.

اخه کار اموزی جوملا هم شد کار اموزی؟

انتظار دارید یک جوملا کار حرفه ایی بیاد شرکت شما کار مجانی انجام بده؟

ولی انتظاری که من دارم اینکه یک فارغ التحصیل کامپیوتر که اشنایی متوسطی با طراحی وب و php داره بیاد شرکت شما ، شما به ان کار + اموزش بدید اموزش هم می تونه شامل شیوه های برنامه نویسی گروهی، اموزش های مربوط به فریم ورک ها و کار در قالب قسمتی از پروژه های شرکت باشه.

اخه کار اموزی جوملا هم شد کار اموزی؟

انتظار دارید یک جوملا کار حرفه ایی بیاد شرکت شما کار مجانی انجام بده؟

ولی انتظاری که من دارم اینکه یک فارغ التحصیل کامپیوتر که اشنایی متوسطی با طراحی وب و php داره بیاد شرکت شما ، شما به ان کار + اموزش بدید اموزش هم می تونه شامل شیوه های برنامه نویسی گروهی، اموزش های مربوط به فریم ورک ها و کار در قالب قسمتی از پروژه های شرکت باشه.

مجید جان این چیزی که شما میفرمایید سود یک طرفه است.

بالاخره بعد از هر آموزشی نیاز به تجربه کار کردن هست.

عرف کارآموزی هم کسب تجربه کسب کردن است .

و مطمئنان نیرویی که پس از مدتی که توی شرکت ما کار میکنه نیروی سابق نیست و صد در صد آموزش های زیادی رو در حین کار گرفته . و مجید جان مردم آموزش رایگانی رو میخوان ولی کار نکنن ،تا الان کسانی که اومدن همین شکلی بودن به جز یکی از اونها که بعد یک ماه شرکت ایشون رو استخدام کرده و الانم بیشتر از شش ماهه داره با شرکت کار میکنه.

توی همین انجمن که همیشه سرویس های رایگانی در اختیار مردم میذاره و کلی به همه کمک میکنه تا الان چند نفر رو دیدی که با مهندس طالبی و دیگر مدیران طلبکارانه صحبت کردن در صورتی که سرویس رایگانی گرفتن و در نهایت لطف دوستان در دادن هدایای مختلف و رفع مشکل مردم بوده ؟؟؟؟

منظور من چیز دیگه بود. منظور اینکه کاراموز باید پیش فرض اشنایی هایی با css ، html و php داشته باشد بعد بره یک شرکت طراحی وب برای کار اموزی در غیر این صورت وقت خودش را تلف کرده . از نظر من عنوان تاپیک بهتر بود : کاراموز طراحی وب بجای کارموز جوملا

در کاراموزی کاراموز قرار هست این دانش را به کار بگیره و ان را افزایش بده نه این که از 0 تازه اموزش شروع بشه

کشوری جان دل خجسته ای داری

چند نفر اومدن شرکت ما انتظار داشتن ما بشینیم از ابتدا بهشون جوملا رو آموزش بدیم ، من نمیدونم چرا افراد کارآموزی رو با آموزش اشتباه میگیرن ، تعریف کارآموزی با خودشه " کار+آموزی " یعنی در اصل تجربه کار کردن رو فرا میگیری.

طرف اومده توی شرکت ما از پایه شروع کردیم یک جوملا خام بهش دادیم و حتی همکاران آموزش اولیه هم به ایشون دادن ولی ایشون میگه من اومدم اینجا طراحی سایت یاد بگیرم این کارها رو به من ندید. :)

طرف هنوز جوملا رو یادنگرفته جالبه اومده میگه کی به من طراحی قالب رو یاد میدید. :)

جالبتر اینکه همه ملت حسابی توی فضا هستن.

موافقم باهاتون ولی من خودم آموزش هم میدم بشرطیکه یاد بگیره و بمونه.

مورد داشتیم(!) طرف اومده کارآموزی، آموزش صد در صد هم دادم ولی بعدش میذاره میره. من نمیخوام کسی رو مجبور به موندن بکنم ولی باید کمی هم وجدان و اخلاق رو در نظر گرفت .

منظور دوستان الان اینه ؟ : یه نفر جوملا کار که جوملا رو کامل بلد باشه . بیاد تو شرکت شما وایسه کار کنه بعد تحت عنوان کارآموز , بیمه و حق مسکن و عیدی و پاداش و سنوات و ...... رو بهش ندید و پروژه های شما رو انجام بده ؟ یا من بد متوجه شدم ؟

کارآموز کسیه که اسمش روشه دیگه کار آموز . یعنی قراره بیاد آموزش ببینه .

اگه طرز تفکر من درسته به اعتقادم شما بیشتر یه گروه شراکتی میخواید که با کمکشون پروژه هاتون رو تکمیل کنید . اگه هم طرز فکرم اشتباهه که همین جا عذرخواهی میکنم

منظور دوستان الان اینه ؟ : یه نفر جوملا کار که جوملا رو کامل بلد باشه . بیاد تو شرکت شما وایسه کار کنه بعد تحت عنوان کارآموز , بیمه و حق مسکن و عیدی و پاداش و سنوات و ...... رو بهش ندید و پروژه های شما رو انجام بده ؟ یا من بد متوجه شدم ؟

کارآموز کسیه که اسمش روشه دیگه کار آموز . یعنی قراره بیاد آموزش ببینه .

اگه طرز تفکر من درسته به اعتقادم شما بیشتر یه گروه شراکتی میخواید که با کمکشون پروژه هاتون رو تکمیل کنید . اگه هم طرز فکرم اشتباهه که همین جا عذرخواهی میکنم

امیر جان یک قانون در تجارت هست و اونهم معامله برنده=برنده است.اگر قرار باشه یک نفر بیاد و فقط آموزش ببینه و هیچ منفعتی برای شرکت نداشته باشه به نظرت شما عقلانیه که شرکت کارآموز بگیره ؟ وقت و انرژی کارمندهای دیگه شرکت که در راستای پیشبرد اهداف شرکت هستش رو ضایع کنه ؟

ما در ازاء آموزش و تجربه ای که انتقال میدیم انتظار داریم برای شرکت کار انجام بدهند. دقیقا هدف شرکت ما همینه که در کنار اینکه تجربه رو انتقال میده خودش هم سود کنه یعنی وقتی داره سود میرسونه انتظار سود بردن هم داره ، و راستش رو بخواهید ما در کل این ماجرا به دنبال افراد بی ادعایی هستیم که صرفا میخوان کار کنن و تجربه کسب کنن و درآمد داشته باشند،که شرکت بتونه چندتا نیروی خوب و مطمئن داشته باشه ، چون خودت بهتر میدونی ملت غیور ایران هنوز یه موضوع رو کامل متوجه نشدن ادعاهای طبقاتی دارن در حد برج های 100طبقه.