bestboy7

چند سوال فنی: ساب دامین و پارک دامین از نظر گوگل مشکل داره؟

7 پست در این موضوع

سلام

1- یه جایی خوندم که گفته بود پارک کردن یه دامین روی دامین اصلی از نظر گوگل یه جور کپی حساب میشه و در نظر میگیره که یکی از اونا اصلی و دیگری سایتی با محتویات کپی از سایت اصلی هست و رنک رو حسابی خراب میکنه. آیا این موضوع صحت داره؟ لطفا مستند بفرمایید نه بر اساس حدسیات شخصی

2- موضوع بعد:

ایجاد ساب دامین و پارک اون روی دامین اصلی اشکالی داره؟ در واقع من میخوام یه ساب دامین داشته باشم که روی دامین اصلی پارک کنم. میخوام ببینم این موضوع هم مثل مورد اول از نظر گوگل بده؟

3- در صورتی که بازدید کننده ساب دامینی که روی دامین اصلی پارک شده هر روز بیشتر بشه این موضوع باعث بالا رفتن رنک دامین اصلی میشه یا ساب دامین؟

تمام سوالهای بالا به یه دلیل پرسیدم دلیلش رو میگم که بهتر دوستان بتونن جواب بدن:

من میخوام بازدید سایتم رو با بازدیدهای انفجاری 20 ثانیه ای بالا ببرم که همه بازدیدها واقعی هستند اما بخاطر اینکه گوگل شک نکنه و ایندکسهای سایت رو حذف نکنه میخوام یه ساب دامین بساطم اونو پارک کنم روی سایت اصلی و با استفاده از ساب دامین بازدید کننده ها رو به سایت بیارم.

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket

با سلام

ضمن تبریک فرا رسیدن میلاد امام رضا (ع)

در خصوص کلیه سوالات شما باید عرض شود که در سایت اصلی شما می توانید بی نهایت ساب دومین بزنید اصلا هیچ ایرادی ندارد و اون ساب دومین ها هم می توانند خودشان دارای یک سایت جداگانه باشند مثلاً فروم - سایت دانلود و.....

نمونه

www.usitedesign.com - دامین اصلی

www.usitedesign.com/blog - ساب دومین

و الی آخر ....

اما در خصوص پارک دومین اگر ریدایرکت بشه به سایت اصلی اصلا تو سئو تاثیر نداره ولی محتواش با محتوای سایت اصلی یکی باشد بدجوری میافتی تو گرداب سئوی گوگل

با سلام

ضمن تبریک فرا رسیدن میلاد امام رضا (ع)

در خصوص کلیه سوالات شما باید عرض شود که در سایت اصلی شما می توانید بی نهایت ساب دومین بزنید اصلا هیچ ایرادی ندارد و اون ساب دومین ها هم می توانند خودشان دارای یک سایت جداگانه باشند مثلاً فروم - سایت دانلود و.....

نمونه

www.usitedesign.com - دامین اصلی

www.usitedesign.com/blog - ساب دومین

و الی آخر ....

اما در خصوص پارک دومین اگر ریدایرکت بشه به سایت اصلی اصلا تو سئو تاثیر نداره ولی محتواش با محتوای سایت اصلی یکی باشد بدجوری میافتی تو گرداب سئوی گوگل

مرسی از پاسختون

من به یه تناقض رسیدم فرمودید ساب دامین مشکلی توی سئو نداره احتمالا واسه اینه که گوگل تشخیص میده ساب دامین هست. و پارک خیلی بد هست(البته اگه پارک به شیوه ریدایرکت باشه چی؟)

حالا اگه یه ساب دامین ریدایرکت بشه رو صفحه اول سایت چی؟ (ساب دامین مشکلی نداره پارک مشکل داره، با این شرایط چی میشه)

نکته عجیت: گوگل با این همه ادعا و البته توانایی چه جوری نمیتونه هنوز دامین های پارک شده رو تشخیص ده کار خیلی سختی نیست؟ البته بعید نیست با الگوریتمهای جدیدش تشخیص میده اما هنوز ما حساسیم و بر اساس اطلاعات گذشته کار رو سعی میکنیم محکم کاری کنیم.....

ساب دومين اصلاً نيازي به ريدايركت نداره(اين مشكل داره برا سئو)

پارك دومين - خير

مرسی از پاسختون

من به یه تناقض رسیدم فرمودید ساب دامین مشکلی توی سئو نداره احتمالا واسه اینه که گوگل تشخیص میده ساب دامین هست. و پارک خیلی بد هست(البته اگه پارک به شیوه ریدایرکت باشه چی؟)

حالا اگه یه ساب دامین ریدایرکت بشه رو صفحه اول سایت چی؟ (ساب دامین مشکلی نداره پارک مشکل داره، با این شرایط چی میشه)

نکته عجیت: گوگل با این همه ادعا و البته توانایی چه جوری نمیتونه هنوز دامین های پارک شده رو تشخیص ده کار خیلی سختی نیست؟ البته بعید نیست با الگوریتمهای جدیدش تشخیص میده اما هنوز ما حساسیم و بر اساس اطلاعات گذشته کار رو سعی میکنیم محکم کاری کنیم.....

ساب دومين اصلاً نيازي به ريدايركت نداره(اين مشكل داره برا سئو)

پارك دومين - خير

پس چه جوری یه ساب دامین رو روی سایت اصلی پارک کنم(حالا شرایط جوریه که نیاز به این حالت دارم) یا باید پارک کنم که در اون صورت همه جای سایت رو با اسم ساب دامین میره sub.site.com/aaaa یا باید ریدایرکت بشه که دیگه اسم ساب دامین رو برداره و بشه همون سایت اصلی( چون من میخوام اگه کسی با ساب دامین اومد تو مطالب با نام سایت اصلی نشون بده که بازدید و رنک برای سایت اصلی محاسبه بشه نه ساب دامین

جزوه یا منبع مناسب برای افزایش سئو سایت سراغ ندارید دوستان عزیز ؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری